سدیم فرمات

خرید سدیم فرمات

سدیم فرمات نمک سدیم آلی است که نمک مونو سدیم اسید فرمیک است. این یک نقش بافر و قابض است. این شامل یک فرم است. برای خرید سدیم فرمات و اطلاع از قیمت با ما تماس بگیرید.

به انگلیسی Sodium formate
فرمول شیمیایی Hcoona
شناسه محصول (cas no) 141-53-7
شکل ظاهری پودر سفید
خلوص 98%
نقطه ذوب 253
دانسیته 1.92 g/cm3
اسیدیته 7.0-8.5 (0.1m)
⭐ تولیدکننده چین
⭐ بسته بندی  کیسه 25 کیلویی
⭐ قیمت سدیم فرمات لطفا تماس بگیرید 💯

سدیم فرمات نمک سدیم بی‌رنگ اسید فرمیک است. می‌توان آن را با واکنش اسید فرمیک با سدیم هیدروکسید یا کربنات تهیه کرد. ساختار بلوری آن مورد بررسی قرار گرفته است. کریستال‌های آن تقارن مونوکلینیک-هولوآت را نشان می‌دهند.

جهت استعلام

قیمت سدیم فرمات

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

سدیم فرمات معمولاً در اکثر حجم‌ها در دسترس است. اشکال با خلوص بالا، زیر میکرون و نانوذرات ممکن است در نظر گرفته شود. عناصر American در مواقع قابل استفاده از بسیاری از نمرات استاندارد تولید می‌کنند، از جمله:

  • Mil Spec (درجه نظامی) ACS
  • معرف و درجه فنی
  • مواد غذایی
  • گرید کشاورزی و دارویی
  • درجه نوری
  • USP و EP / BP (European Pharmacopoeia / British Pharmacopoeia) و استانداردهای تست ASTM قابل اجرا را دنبال می‌کند.

سدیم فرمات همچنین از سال 1987 تا 1988 به عنوان یک دستگاه برقی جاده در شهر اتاوا مورد استفاده قرار گرفت. ضعف انجماد بالا مثلاً در مقایسه با اوره که اغلب مورد استفاده قرار می‌گیرد (که به دلیل ابتلا به اشباع موثر است اما مشکل‌ساز است) به طور مؤثر مانع از دوباره یخ زدن می‌شود، حتی در دماهای کمتر از 15 درجه سانتی‌گراد.

فروش سدیم فرمات

کاربردهای سدیم فرمات در صنعت

سدیم فرمات در چندین فرآیند رنگ‌آمیزی و چاپ پارچه استفاده می‌شود. در زیست‌شناسی ساختاری، این ماده می‌تواند به عنوان محافظت‌ کننده در آزمایش‌ های پراش پرتو X بر روی کریستال‌ های پروتئینی، که به طور معمول در دمای 100 K انجام می‌شود، اثرات صدمه در برابر اشعه را کاهش دهد.

سدیم فرمات جامد به عنوان ماده غیر خورنده در فرودگاه‌ها برای یخ‌زدایی باند،در مخلوط کردن با مهارکننده‌های خوردگی و سایر مواد افزودنی مورد استفاده قرار می‌گیردکه به سرعت در لایه‌های برف و یخ جامد نفوذ می‌کنند، آن‌ها را از آسفالت یا بتن جدا می‌کنیم و یخ را به سرعت ذوب می‌کنیم.

همچنین از آن به عنوان یک عامل بافر برای اسیدهای معدنی قوی برای افزایش pH آن‌ها، به عنوان یک افزودنی غذایی (E237) و به عنوان ماده ضد یخ استفاده می‌شود.از آنجا که تشکیل فلز قلیایی به عنوان کمک‌های حفاری، افزودن پرکننده‌های جامد برای افزایش تراکم (مانند باریت‌ها) ضروری نیست.محلول‌های فرمت را می‌توان در محل حفاری بازیابی و بازیافت کرد، فرمت‌ها نشان‌دهنده پیشرفت مهمی در فناوری اکتشاف است.

شرایط ایجاد سدیم فرمات

سدیـم فرمـات در سنتز اسید فرمیک نقش دارد، از طریق معادله واکنش زیر توسط اسید سولفوریک تبدیل می‌شود:

\ displaystyle \ mathrm {2 \ HCOONa + H_ {2} SO_ {4} \ longrightarrow 2

\ HCOOH + Na_ {2} SO_ {4}}} {\ displaystyle \ mathrm {2 \ HCOONa + H_ {2} SO_ 4}

\ longrightarrow 2 \ HCOOH + Na_ {2} SO_ {4}}}

سدیم فرمات با اسید سولفوریک به اسید فرمیک و سولفات سدیم تبدیل می‌شود.اثر ذوب شدن سدیم فرمات جامد حتی با مرطوب شدن با محلول‌های آب پتاسیم و فرمات پتاسیم استات حتی افزایش می‌یابد.

تجزیه‌ پذیری فرمات سدیم به ویژه با نیاز اکسیژن شیمیایی (COD) 211 میلی‌گرم O2 / g در مقایسه با مواد ضد یخ‌ زدایی استات سدیم (740 میلی‌گرم O2 / g) و اوره با (> 2،000 میلی‌گرم O2 / g) سودمند است.

محلول‌ های فرمات سدیم اشباع شده (و همچنین مخلوطی از سایر فرمت‌های فلز قلیایی مانند پتاسیم و سزیم) به دلیل چگالی نسبتاً زیاد به عنوان کمک‌ های مهم حفاری و تثبیت‌ کننده در اکتشاف گاز و روغن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با مخلوط کردن محلول‌ های فرمات فلز قلیایی اشباع مربوطه، می‌توان چگالی بین 1،0 تا 2،3 گرم در سانتی‌متر مکعب را تنظیم کرد. محلول‌ های اشباع شده ضد ویروسی و طولانی مدت در برابر تخریب میکروبی هستند.از طرف دیگر رقیق‌شده، سریع و کاملاً تجزیه‌ پذیر هستند.

فروش سدیم فرمات

فروش سدیم فرمات صنعتی

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت و نحوه فروش فرمات سدیم صنعتی با ما در ارتباط باشید. این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست