خرید پرکلرواتیلن

خرید پرکلرواتیلن فرانسوی

پرکلرواتیلن (PERC) رایج‌ترین حلال مورد استفاده برای تمیز کردن خشک در ایالات متحده است. یک ترکیب شیمیایی کلردار، بی‌رنگ، فرار، با بوی تند و شیرین است. بخار سنگین‌تر از هوا است، که کاربردهای مختلفی در دستگاه شستشوی دارای اجزای فلزی دارد. به عنوان یک حلال استفاده می‌شود، نتیجه نهایی با کیفیت بالا را بر روی اجزای مختلف تضمین می‌کند و در مقایسه با سایر حلال‌ها، بسیار مقرون به صرفه است.

جهت استعلام

قیمت پرکلرواتیلن

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

پرکلرواتیلن به دلیل خطری که دارد، کانون بحث های متعددی بوده است، زیرا به عنوان یک حلال آلی فرار، ممکن است در صورت عدم کنترل مناسب، خطرات جدی برای سلامتی ایجاد کند. در این محتوا با پیشگامان شیمی به عنوان فروشنده پرکلرواتیلن همراه باشید تا هر آنجه را که لازم است در مورد پرکلرواتیلن بدانید را یاد بگیرید و با ترکیبات جایگزین پرکلرواتیلن آشنا شوید.

فروش پرکلرواتیلن

فروش پرکلرواتیلن در بشکه‌های 300 و 330 کیلوگرمی صورت می‌گیرد. جهت خرید پرکلرواتیلن فرانسوی با ضمانت کیفیت و تضمین بهترین قیمت پرکلرواتیلن سلوی فرانسه با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

قیمت پرکلرواتیلن

قیمت پرکلرواتیلن خشکشویی با توجه به وارداتی بودن این محصول تابعی از نرخ روز ارز، قیمت محصول در مبدا، هزینه‌های حمل و تعرفه گمرکی می باشد. جهت  دریافت قیمت روز با ما تماس بگیرید.

پرکلرواتیلن چیست؟

حلال پرکلرواتیلن Perchloroethylene (همچنین به عنوان تتراکلرواتیلن نیز شناخته می‌شود) یک کلرو کربن با فرمول شیمیایی C2Cl4 است. این یک مایع بی‌رنگ با بوی شیرین است که بیشتر به عنوان یک محصول تمیز کننده پارچه‌ها استفاده می‌شود. این محصول یک مایع غیر قابل اشتعال است و هیچ نقطه اشتعال قابل اندازه‌گیری و محدودیت قابل اشتعال در هوا ندارد که با بیشتر حلال‌های آلی قابل پخش است اما فقط به مقدار کمی در آب مخلوط می‌شود.

خرید پرکلرواتیلن
فروش پرکلرواتیلن فرانسوی

پرکلرواتیلن صنعتی (PERC) رایج‌ترین حلال شیمیایی مورد استفاده برای تمیز کردن خشک در ایالات متحده است. محلول پرکلرواتیلن یک سم تولید مثل، سمی عصبی، سرطان‌زای بالقوه انسان و یک آلاینده محیطی پایدار است. آژانس حفاظت از محیط زیست در حال ارزیابی PERC بر اساس قانون ایمنی شیمیایی فرانک R. Lautenberg برای قرن بیست و یکم است که قانون کنترل مواد سمی را اصلاح کرده است (اصلاح شده TSCA) و موظف است ماشین‌های خشکشویی PERC از ساختمان‌های مسکونی حذف کند.

برخی از برنامه‌های محلی و ایالتی نیز نیازمند یا تسهیل گذار به فناوری‌های پاک‌سازی جایگزین هستند. با این حال، پتانسیل این جایگزین‌ها برای آسیب رساندن به سلامت انسان و محیط زیست به خوبی درک نشده است. این بررسی مسائل مربوط به استفاده از پرکلرواتیلن و حلال‌های جایگزین برای تمیز کردن خشک را تشریح می‌کند، در حالی که درس‌های آموخته‌شده از یک برنامه دولت محلی را برجسته می‌کند که خشک‌شویی‌های PERC را به امن‌ترین جایگزین فعلی تبدیل می‌کند. پیامدهای تحقیقات و سیاست‌های سلامت عمومی آینده مورد بحث قرار می‌گیرد:

 1. ما باید از PERC فاصله بگیریم
 2. هر گونه انتقالی باید بی‌ثباتی اقتصادی و جنبه‌های فرهنگی افرادی را که در صنعت کار می‌کنند در نظر بگیرد
 3. آلودگی میراث باید حتی پس از اتخاذ جایگزین‌های ایمن‌تر، مورد توجه قرار گیرد
 4. ارزیابی‌های جایگزین‌های PERC برای تعیین پیامدهای آن‌ها برای سلامت بلندمدت و پایداری افرادی که در صنعت کار می‌کنند مورد نیاز است.

تولید پرکلرواتیلن

این ماده اولین بار در سال 1821 توسط Michael faraday کشف شد. وی دریافت که در کلرور ولیز دمای بالا از هیدروکربن‌ها، می‌تواند پرکلرواتیلن تولید کند زیرا هیدروکربن به طور حرارتی تجزیه می‌شود و باعث تولید محصولات جانبی می‌گردد. از زمان کشف وی، چند روش دیگر ایجاد شده است. در چنین روشی که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرد، هنگامی است که 1.2-دی کلرواتان بالاتر از 400 درجه سانتی‌گراد با کلر و یک کاتالیزور گرم می‌شود. فرآورده‌های جانبی پس از آن با استفاده از فرآیند تقطیر، به تولید PERC می‌پردازند.

    C2CL4 + CL2   –  >           C2CL6

کربن تترا کلراید و هگزا کلروبوتادین محصولات جانبی این واکنش هستند.

CL2C=CCL2 + 4 HCL      –  >     CLCH2CH2CL + 3 CL2

تری کلرواتیلن محصول جانبی این واکنش است که به روش تقطیر از سایر محصولات جدا می‌شود. در حال حاضر PERC از روش کلردار کردن هیدروکربن‌های خاص، کلردار کردن اتیلن دی کلراید و اکسی کلرونیزاسیون تولید می‌شود.

کاربردهای پرکلرواتیلن:

از موارد مصرف پرکلرواتیلن در گذشته می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پرکلرواتیلن تا مدت‌ها به طور گسترده به عنوان واسطه در تولید HFC-134a و مبردهای (سردکن‌های) مرتبط استفاده می‌شد.
 • در اوایل قرن بیستم، از پرکلرواتیلن برای درمان آلودگی انسان به کرم قلابدار استفاده شده است.

کاربرد پرکلرواتیلن

این مایع خصوصیات فیزیکی و شیمیایی بسیاری را ارائه می‌دهد که آن را به یک حلال کلر مناسب برای بسیاری از کاربردها تبدیل می‌کند. نسبتاً بی‌اثر و ذاتاً پایدارتر از سایر حلال‌های کلر است. PERC برای جلوگیری از تخریب یا تجزیه حلال و خوردگی قطعات و تجهیزات فلزی تثبیت می‌شود. قدرت حلالیت بالا و تراکم بخار بالای پرکلرواتیلن، آن را برای استفاده های مختلف نهایی ایده‌آل می‌کند و در نتیجه، پرکلرواتیلن به بزرگترین حلال تمیز کننده خشک و گزینه‌ای برای چربی‌زدایی بخار تبدیل شده است. موارد استفاده احتمالی در زیر شرح داده شده است:

پرکلرواتیلن در خشکشویی

خشکشویی از حلال‌های غیر آبی برای تمیز کردن پارچه‌ها استفاده می‌کند. اولین عملیات خشکشویی در ایالات متحده به دهه 1800 برمی‌گردد، زمانی که مردم پارچه‌ها را در وان‌های باز با حلال‌هایی مانند بنزین، نفت سفید، بنزن، سقز و نفت می‌شستند و سپس برای خشک شدن آویزان می‌کردند. در دهه 1900، ایالات متحده شروع به استفاده از ماشین آلات تخصصی برای فرآیند تمیز کردن خشک کرد. با این حال، استفاده از حلال‌های نفتی بسیار قابل اشتعال باعث آتش سوزی‌ها و انفجارهای بسیاری شد که نیاز به یافتن جایگزین ایمن‌تر را برجسته می‌کند.

حلال پرکلرواتیلن در خشکشویی ارجح است زیرا علاوه بر غیر قابل اشتعال بودن، یک عمل تمیز کردن سریع، قدرتمند و در عین حال ملایم با حداقل تحریک مکانیکی را ایجاد می‌کند. نتیجه این کار یک محصول تمیزتر با سایش پارچه کمتر است. حلال پرکلرواتیلن برای تمام الیاف طبیعی و مصنوعی ایده آل است.

 • چرخه‌های سریعتر: چرخه تمیز کردن و زمان خشک شدن با پرکلرواتیلن سریع است و به دلیل قدرت حلالیت زیاد، لکه‌های کمتری برای لکه بینی باقی مانده است. از آنجا که قابل بازیابی است، عمر طولانی دارد.
 • قابل برنامه ریزی: پرکلرواتیلن با هر ماده شوینده خشک شونده کار می‌کند، بنابراین دستگاه تمیز کننده خشک می‌تواند مواد شوینده یا صابون اضافه کند تا یک سیستم شارژ سفارشی ایجاد کند.
قیمت پرکلرواتیلن
قیمت پرکلرواتیلن خشکشویی

چربی زدایی بخار

بسیاری از صنایع، از جمله هوا فضا، خودرو و تولید لوازم خانگی، از پرکلرواتیلن در چربی‌زدایی بخار برای قطعات فلزی استفاده می‌کنند. پرکلرواتیلن برای شرایطی که به نقطه جوش زیاد (بالاتر از آب) نیاز دارد ایده آل است. بسیاری از ذرات آلوده مانند موم و رزین برای ذوب شدن باید حل شوند و پرکلرو اتیلن را به یک حلال مطلوب تبدیل کنند.

 • نقطه جوش زیاد: نقطه جوش بالا پرکلرواتیلن آن را قادر می‌سازد بخار روی فلز بیشتر از حلال‌های کلر شده دیگر باشد، بنابراین قطعات به طور موثرتری شسته می‌شود. پرکلرواتیلن مدت زمان طولانی تری تمیز می‌کند و به راحتی ترکیبات با نقطه ذوب بالاتر و موم‌ها را از بین می‌برد. این مایع به ویژه در روزنه‌های ریز و درزهای جوش داده شده با لکه‌های نازک مفید است.
 • آزوتروپیک با آب: پرکلرواتیلن با آب یک آزوتروپ تشکیل می‌دهد. در نتیجه، پرکلرواتیلن به یک چربی گیر بخار اجازه می‌دهد تا به عنوان دستگاه خشک کردن قطعات فلزی عمل کند و بدون تخریب حلال، فیلم‌های آب را از فلزات حذف کند.

فرایند فرآوری شیمیایی 

پرکلرواتیلن به عنوان یک حلال حامل برای مرحله پایانی پارچه، لاستیک و سیلیکون‌ها عمل می‌کند. همچنین از آن به عنوان یک حلال استخراج کننده در پاک کننده‌های رنگ و جوهرهای چاپ استفاده می‌شود. در بسیاری از کاربردها به عنوان واسطه شیمیایی عمل می‌کند. مانند همه برنامه‌ها، هنگام استفاده از پرکلرواتیلن برای کاهش اشتعال پذیری مخلوط، تعیین نقطه اشتعال محصول نهایی مهم است زیرا باید قبل از فروش استفاده شود، زیرا مقدار ناکافی پرکلرواتیلن باعث افزایش نقطه اشتعال مخلوط نمی‌شود.

 • بازسازی کاتالیست – پرکلرواتیلن در صنعت پالایشگاه نفت به عنوان منبع اسید کلریدریک، یک پروموتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، که به بازسازی کاتالیزور در هر دو عملیات اصلاح کننده کاتالیزوری و عملیات ایزومریزاسیون کمک می‌کند. محصول فروخته شده به این عملیات باید از درجه خالص‌تری برخوردار باشد و از ثبات کمتری برخوردار باشد تا از مسمومیت کاتالیست پلاتین جلوگیری کند.
 • فلوروکربن – پرکلرواتیلن در ساخت مبردها، مخلوط مبرد و سایر ترکیبات فلوئوره دار استفاده می‌شود.

جایگزین پرکلرواتیلن

n-پروپیل بروماید

n-PB به عنوان جایگزین ایمن‌تر به بازار عرضه شد. زیرا ازن استراتوسفر را تخریب نمی کند. با این حال، این هیدروکربن برم دار از طریق استنشاق برای انسان بسیار سمی است و یک تحریک کننده و سم عصبی قوی است. n-PB همچنین به طور منطقی پیش بینی می‌شود که یک سرطان‌زا برای انسان باشد.

گلیکول اترها

چندین فرمولاسیون گلیکول اتر در دسترس است، از جمله t-بوتیل اترهای دی پروپیلن گلیکول (DPTB)، دی پروپیلن گلیکول n-بوتیل اتر (DPNB) و پروپیلن گلیکول تی بوتیل اتر (PGtBE). اینها حلال‌های آلی و زیست تخریب پذیر با فراریت کم و نقطه اشتعال بالا هستند. اطلاعات محدودی در مورد سمیت دی پروپیلن گلیکول n-بوتیل اتر و ترت بوتیل اترهای دی پروپیلن گلیکول وجود دارد. دفتر ارزیابی خطرات بهداشت محیطی کالیفرنیا (OEHHA) پروپیلن گلیکول t-بوتیل اتر را به عنوان یک سرطان‌زای بالقوه برای بررسی تحت گزاره 65 فهرست می‌کند.

بوتیلال

بوتیلال توسط Kreussler GmbH با نام Solvon K4TM به بازار عرضه می‌شود و بخشی از فرآیند خشکشویی نسبتاً جدید به نام System K4TM است. Solvon K4TM عمدتاً از بوتیلال تشکیل شده است که یک استال دی اتر است. مترادف بوتیلال شامل دی بوتوکسی متان، 1-(بوتوکسی متوکسی) بوتان و فرمالدئید دی بوتیل استال است.

به گفته سازنده، n-بوتیل الکل (1-بوتانول) و فرمالدئید به ترتیب کمتر از 0.5 و <0.05٪ هستند. در حالی که گزارش شده است که بوتیلال در pH بین 4 تا 14 پایدار است، حلال ممکن است از نظر تئوری در ماشین خشکشویی هیدرولیز شود تا در حضور اسید و گرما فرمالدئید ایجاد کند. داده‌های موجود در مورد اثرات بوتیلال بر سلامت انسان محدود به مواجهه پوستی و دهانی است. TURI نتیجه گرفت که داده‌های سم شناسی برای این حلال وجود ندارد و ارزیابی سلامت انسان را ناقص می‌کند.

دی اکسید کربن مایع

این فناوری دی اکسید کربن را با مواد شوینده تخصصی تحت فشار بالا (700 psi) ترکیب می‌کند و غیر سمی، غیر قابل اشتعال، غیر خورنده و بی خطر برای محیط زیست در نظر گرفته می‌شود . با این حال، هزینه بالای سرمایه گذاری اولیه و هزینه‌های مداوم برای مواد شوینده و نگهداری تخصصی، این فناوری را برای اکثر خشکشویی‌ها بسیار گران کرده است.

فواید پرکلرواتیلن

 • پرکلرواتیلن یک حلال است که معمولاً در عملیات تمیز کردن خشک مورد استفاده قرار می‌گیرد. در هنگام استفاده از مواد یا پارچه، این ماده به حل‌شدن روغن‌ها و موم‌ها بدون آسیب‌رساندن به پارچه کمک می‌کند.
 • در ساخت فلز، حلال‌های حاوی این ماده فلز جدید را تمیز کرده و از آن جدا می‌کنند تا از ضعف ناخالصی فلز جلوگیری شود.
 • به دلیل دوام و قابلیت چسبندگی به پلاستیک، فلز، لاستیک و چرم  از پرکلرواتیلن به عنوان یک ماده در انواع محصولات رایج مانند دافع آب استفاده می‌شود.
 • همچنین به عنوان یک مایع عایق و گاز خنک‌کننده در ترانسفورماتورهای برقی، در جوش‌های رنگی، جوهرهای چاپی، چسب‌ها، روکش‌های کاغذی و چرم استفاده می‌شود.

عوارض پرکلرواتیلن

 1. برای درک و جلوگیری از خطرات مرتبط با پرکلرواتیلن، تمام دستورالعمل‌های موجود در برچسب محصول را بخوانید و آن‌ها را مرور کنید و برای اطمینان از خطرات مرتبط با آن، از اطلاعات ایمنی (SDS) استفاده کنید.از تجهیزات محافظت شخصی مناسب استفاده کنید و از تماس مستقیم خودداری کنید.
 2. تماس چشمی با پرکلرواتیلن باعث تحریک جدی چشم می‌شود. تماس پوست با پرکلرواتیلن باعث تحریک پوست می‌شود.
 3. پرکلرواتیلن ممکن است در صورت بلعیدن مضر باشد. پرکلرواتیلن ممکن است در هنگام بلع و / یا استفراغ بعدی به ریه‌ها آسپیراسیون شود. آسپیراسیون این ماده باعث آسیب شدید ریوی، پنومونیت شیمیایی، ادم ریوی یا مرگ می‌شود.
 4. استنشاق PERC ممکن است باعث تحریک تنفسی شده و سیستم عصبی مرکزی را تحت تأثیر قرار دهد. علائم ممکن است شامل سرگیجه، خواب آلودگی، بی حالی، کما و مرگ باشد. آدرنالین فقط باید پس از بررسی دقیق به دنبال قرار گرفتن در معرض بیش از حد پرکلرواتیلن تجویز شود.
 5. افزایش حساسیت قلب به آدرنالین ممکن است در اثر قرار گرفتن بیش از حد در برابر این محصول ایجاد شود. قرار گرفتن بیش از حد در استنشاق مزمن در برابر پرکلرواتیلن ممکن است باعث آسیب به کبد و کلیه‌ها شود.
 6. PERC یک محرک تنفسی و پوستی، سم عصبی، سمی برای کبد و کلیه، و سم تولید مثل و رشد است .
 7. PERC همچنین یک سرطان‌زای شغلی بالقوه، «احتمالاً سرطان‌زا بودن برای انسان از طریق همه راه‌های قرار گرفتن در معرض» در نظر گرفته می‌شود. سمیت عصبی حساس‌ترین اثر نامطلوب غیرسرطانی بر سلامت مرتبط با پرکلرواتیلن است که پیامدهای منفی آن حتی در مواجهه با دوز پایین نیز رخ می‌دهد .
 8. به طور خاص، قرار گرفتن در معرض PERC مزمن (به عنوان مثال، سال‌ها) یا تحت مزمن (یعنی ماه‌ها) در انسان با نقص در بینایی رنگ و عملکرد عصبی روانی در هر دو مطالعه مواجهه شغلی و اجتماعی مرتبط است.

در صورت قرار گیری در معرض پرکلرواتیلن چه اقداماتی انجام دهیم؟

 • پوست : در صورت تماس با پوست، پوست را به مدت ۱۵ دقیقه با آب و صابون فراوان بشویید.
 • چشم : در صورت تماس با چشم، آن را به مدت ۱۵ دقیقه با آب فراوان شست و شو دهید.
 • بلع یا نوشیدن : دهان را با آب فراوان شست و شو دهید. سپس به پزشک مراجعه نمایید.
 • تنفس : فرد را به محیط خارج منتقل کنید. در صورت عدم تنفس شخص، از تنفس مصنوعی استفاده کنید.
 
خرید پرکلرواتیلن

آیا پرکلرواتیلن باعث سرطان می‌شود؟

پرکلرواتیلن به طور گسترده‌ای برای سرطان در چندین گونه و سیستم‌های آزمایش بیولوژیکی مورد مطالعه قرار گرفته است.در حال حاضر آژانس بین المللی تحقیقات سرطان (IARC) پرکلرواتیلن را در گروه 2A ذکر می‌کند، به عنوان ماده‌ای “احتمالاً برای انسان سرطان زا” است. چندین مطالعه اپیدمیولوژیک میزان مرگ و میر ناشی از سرطان را بررسی کرده است و ارتباط مستقیمی بین قرار گرفتن در معرض پرکلرواتیلن و سرطان نشان نداده است.

با این حال، اکیداً پیشنهاد می‌شود که مشتریان پرکلرواتیلن برنامه‌های بهداشت صنعتی خود را بررسی کنند و روش‌های عملیاتی خوبی را برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض کارمندان زیر حد مجاز قرار گرفتن در معرض هوا تنظیم کنند. براساس ACS، برخی از مطالعات درمورد افرادی که در محل کار بیشتر در معرض این ترکیب قرار می‌گیرند، مانند کارگران تمیز کردن خشک هستند موارد بیشتری از آنچه انتظار می‌رود برخی از سرطان‌ها از جمله:

 • سرطان‌های مری
 • کلیه
 • گردن
 • رحم
 • مثانه و همچنین لنفوم مشاهده شده است.

با این حال، نتایج این مطالعات همیشه موافق نبوده است، و به طور کلی موارد سرطان کمی وجود دارد که افزایش خطر اغلب ممکن است ناشی از شانس باشد نه قرار گرفتن در معرض خطر. ATSDR اظهار داشت كه قرار گرفتن در معرض پركلرواتیلن ممكن است منجر به خطر بیشتر:

 • سرطان مثانه
 • میلوما مولتیپل
 • یا لنفوم غیر هوچكین برای برخی افراد شود، اما همچنین اظهار می‌دارد كه شواهد چندان قوی نیستند.

تاثیرات محیطی پركلرواتیلن 

پركلرواتیلن باید از دریاچه‌ها، نهرها، حوضچه ها یا سایر منابع آب دور باشد. پرکلرواتیلن پتانسیل تجمع زیستی کمی را نشان می‌دهد.

حمل و نقل و ذخیره سازی ایمن پركلرواتیلن 

همانطور که توسط روش‌های استاندارد آزمایش شده است، PERC فاقد نقطه اشتعال، نقطه آتش سوزی یا دمای احتراق خودکار است. بسته به شرایط، این ماده یا بخار آن که در تماس با شعله‌های آتش، سطوح داغ یا قوس‌های الکتریکی می‌توانند تجزیه شوند و گاز کلرید هیدروژن و آثار احتمالی فسژن را تشکیل دهند. خطرات ناشی از آتش سوزی و انفجار را می‌توان با تهویه مناسب، با استفاده از انواع مناسب و چیدمان تجهیزات، و اقدامات احتیاطی و مراقبت‌های منطقی در هنگام استفاده به حداقل رساند. پركلرواتیلن باید دور از تابش مستقیم آفتاب در یك منطقه خشك، خنك و دارای تهویه مناسب و دور از مواد ناسازگار نگهداری شود.

نباید در دمای بیش از 35 درجه سانتیگراد (95 درجه فارنهایت) ذخیره شود. بسته به شرایط، هنگامی که PERC در معرض درجه حرارت، گرما یا احتراق قرار می‌گیرد، می‌توان گاز کلرید هیدروژن را که برای بینی و گلو تحریک کننده است، و همچنین مقادیر کمی از گاز فسژن، یک گاز بسیار سمی، تولید کرد. در نتیجه، تمام منابع احتراق باید حذف شوند. برای جلوگیری از اشتعال بخارات در اثر تخلیه الکتریسیته ساکن، باید تمام قطعات فلزی تجهیزات اتصال به زمین داشته باشند.

پرکلرواتیلن
تولید کننده پرکلرواتیلن

خطرات پرکلرواتیلن

به دلیل انتشار گازهای صنعتی، PERC در مقادیر بسیار ناچیزی در محیط موجود است. به گفته آژانس ایالات متحده آمریکا برای ثبت مواد سمی و بیماری‌زا (ATSDR)، لباس‌های خشک‌شویی شده ممکن است مقادیر کمی از این ماده را به هوا وارد کنند. طبق گزارش انجمن سرطان آمریکا (ACS)، سطح پایین PERC که بیشتر مردم از طریق هوا، آب و مواد غذایی در معرض آن قرار می‌گیرند باعث ایجاد علائم نمی‌شود. افرادی که لباس خشک‌شویی شده می‌پوشند ممکن است در معرض سطوح کمی بالاتر از آنچه معمولاً در هوا یافت می‌شود قرار بگیرند.

البته انتظار نمی‌رود این مقادیر برای سلامتی نسبی افراد خطرناک باشد. بازار فروش پرکلرواتیلن و میزان تولید جهانی در سال 1985 حدود 1 میلیون متریک (هر متریک معادل 1000 کیلوگرم می‌باشد) تن در سال 1985 بود.

فروش پرکلرواتیلن

شرکت پیشگامان شیمی به عنوان فروشنده پرکلرواتیلن سلوی فرانسه آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، فروش عمده پرکلرواتیلن فرانسوی مورد نیاز صنایع مختلف را با بهترین قیمت پرکلرواتیلن خشکشویی و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. همچنین شما می‌توانید برای دریافت آنالیز این محصول با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بازار فروش پرکلرواتیلن

انتظار می رود بازار پرکلرواتیلن رشد بازار قابل توجهی به میزان 2.5% CAGR را طی سال های 2021-2026 ثبت کند. افزایش تقاضا برای مایع خشکشویی دلیل اصلی رشد است. به دلیل خواص تمیز کنندگی عالی با حلال، بازیافت آسان و جابجایی ایمن محبوبیت پیدا کرده است. پرکلرواتیلن به دلیل اثربخشی آن به عنوان یک واسطه، به یک ماده اولیه ایده آل در تولید فلوروکربن تبدیل شده است. در سال 2019، تقریباً سه چهارم مصرف جهانی پرکلرواتیلن به کاربردهای هیدروکلرو فلوئوروکربن نسبت داده شد. این محصول همچنین به طور گسترده ای به عنوان یک واسطه برای تولید مبردها، ترکیبات مبرد و ترکیبات فلوئوردار در میان سایر موارد استفاده می شود. 

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • امیرعلی

  درود
  ببخشید برای خشکشویی هم میشه از این ماده استفاده کرد؟

  پاسخ
  • دکتر الهام استخری

   سلام
   وقت بخیر
   بله، این ماده به دلیل پایداری بالا و عدم اشتعال پذیری در صنعت خشکشویی استفاده می شود.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست