فروش کوجیک اسید

خرید کوجیک اسید

شرکت پیشگامان شیمی وارد کننده کوجیک اسید خالص 99% می‌باشد. جهت خرید کوجیک اسید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اسید کوجیک اغلب به صورت موضعی برای معالجه تعدادی از شرایط مختلف آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مصارف برای استفاده در محصولات آرایشی در غلظت 1 درصد یا کمتر تأیید شده است. این ماده اغلب به عنوان ماده روشن‌کننده پوست استفاده می‌شود.

اسید کوجیک را می‌توان در انواع مختلفی از محصولات آرایشی از جمله:

  • پودرها
  • سرم‌ها
  • کرم‌ها
  • پاک‌کننده‌ها و صابون‌ها یافت.

بسته به دستورالعمل محصول، پودرها باید با آب یا لوسیون مخلوط شوند.

اسید کوجیک گاهی اوقات در محصولات بهداشتی و زیبایی برای سبک‌تر کردن پوست استفاده می‌شود. ممکن است از این دارو برای درمان شرایط پوستی مانند آسیب آفتاب، جای زخم و لکه‌های سنی استفاده شود.

کاربرد اسید کوجیک

اثر ضد پیری:

محصولاتی که حاوی کوجیک‌اسید هستند، ممکن است باعث روشن شدن پوست شود، که می‌تواند ظاهر لکه‌های سنی و آسیب آفتاب را بهبود بخشد. کاهش لکه‌های تیره می‌تواند خاصیت ضد پیری داشته باشد.

درمان ملاسما:

اسید كوجیك نیز ممكن است در كاهش ملاسما مفید باشد كه به دلیل بارداری تیره شدن پوست است.

کاهش جای زخم‌ها:

اسید کوجیک ممکن است باعث کاهش تغییر رنگ جوش‌ها شود. اگرچه اسید ضخامت بافت زخم را بهبود نمی‌بخشد، اما ممکن است رنگ‌دانه تیره مرتبط با انواع خاصی از زخم‌ها را کاهش دهد. روشن‌شدن جای زخم ممکن است آن را کمتر مورد توجه قرار دهد.

فواید ضد قارچ:

همچنین تصور می‌شود که اسید کوجیک فواید ضد قارچ نیز دارد. ممکن است در پیش‌گیری و درمان برخی از عفونت‌های قارچی مانند پای ورزش‌کار و عفونت‌های مخمر مفید باشد.

اثرات ضد باکتریایی:

اسید کوجیک ممکن است مزایای ضد باکتریایی نیز داشته باشد. این ممکن است به کاهش احتمال ابتلا به انواع متداول عفونت‌های باکتریایی پوستی کمک کند.

سایر محصولات ما:

  • منادیون
  • ویتامین k3

فروش کوجیک اسید:

کوجیک اسید در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد، ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول اسید کوجیک مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

آنالیز کوجیک اسید:

فروش کوجیک اسید

جهت دریافت آنالیز جدیدتر کوجیک اسید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

برچسب:

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

۰۹۱۹۵۳۸۰۵۷۲

درخواست مشاوره مواد شیمیایی
درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست