فروش هیدرازین هیدرات
 • خرید هیدرازین هیدرات

  هیدرازین هیدرات (Hydrazine) یکی از مواد افزودنی صنعتی جهت مصارف تهیه کف پلیمر، کاتالیزور پلیمریزاسیون، سموم دفع آفات در کشور است. به عنوان یک تأمین‌کننده حرفه‌ای آن، شرکت بین‌المللی پیشگامان شیمی تقریباً 10 سال است که این ماده را از چین تهیه و وارد می‌کند، اطمینان حاصل کنید که هیدرازین هیدرات 55% را در شرکت ما خریداری کنید. در صورت بروز هرگونه سؤال و مشکل لطفاً از طریق info@irchem.ir برای ما ایمیل ارسال کنید، ما در عرض 1 روز کاری به شما پاسخ خواهیم داد.

  قیمت هیدرازین هیدرات 55 درصد

  هیدرازین عمدتاً به عنوان ماده کف‌کننده در تهیه فوم‌های پلیمری استفاده می‌شود، اما کاربردهای آن همچنین شامل موارد استفاده شده به عنوان پیش‌ماده کاتالیزورهای پلیمریزاسیون، داروها و مواد شیمیایی زراعی است.

  حدود دو میلیون تن هیدرات هیدرازین در عوامل دمنده کف در سال 2015 استفاده شد. علاوه بر این، هیدرازین در سوخت‌های مختلف موشکی و برای تهیه پیش‌سازهای گاز مورد استفاده در کیسه‌های هوا استفاده می‌شود. هیدرازین در چرخه بخار نیروگاه‌های برق هسته‌ای و معمولی به عنوان یک پاک‌کننده اکسیژن برای کنترل غلظت اکسیژن محلول در تلاش برای کاهش خوردگی استفاده می‌شود.جهت استعلام قیمت هیدرازین هیدرات 55 درصد و 60 درصد با ما تماس بگیرید.

  هیدرازین هیدرات چیست؟

  هیدرازین هیدرات مولکولی متشکل از دو اتم نیتروژن و چهار اتم هیدروژن است. هیدرازین در فرم بی‌آب، یک بی‌رنگ، تحریک‌کننده و حساسیت‌زای سمی است که به سیستم عصبی مرکزی آسیب می‌رساند و علائمی به اندازه تومور و تشنج ایجاد می‌کند. بوی تند هیدرازین مانند آمونیاک نیست و یک ماده کاهنده به شدت قوی است و بسیار انفجاری است.

  با توجه به این موضوع، عجیب به نظر می‌رسد که هر ساله حدود 100000 تن از این مواد در سراسر جهان تولید می‌شود. جالب است بدانید هیدرازین در زندگی روزمره ما تأثیر زیادی دارد. این ماده ما را گرم نگه می‌دارد، در پوشاک و تغذیه به کار می‌رود، می‌تواند جان ما را نجات دهد و حتی ما را به ماه ببرد.

  رایج‌ترین استفاده از هیدرازین هیدرات ساختن عامل کف‌زا مانند آزودی‌کربن‌آمید است. هنگامی که آزودی‌کربن‌آمید از طریق پیش‌ماده پلیمر مایع حباب می‌شود، از نظر حرارتی به نیتروژن، دی‌اکسید کربن، مونوکسید کربن و آمونیاک تجزیه می‌شود. این گازها حباب‌هایی را در مایع تشکیل می‌دهند که پس از آن پلیمریزه می‌شوند تا یک پلاستیک سبک و کف‌دار را به جا بگذارند.

  از هیدرازین هیدرات به عنوان یکی از اجزای واکنش در سنتز نمک کلاستر کالکوژنید متالات محلول استفاده شده است، که پیشرو در تهیه SnSe2 است.هیدرازین هیدرات یک پایه و یک عامل کاهنده بسیار قدرتمند است. بسیار خورنده است. واکنش شدید در اثر تماس با فلزات قلیایی (سدیم، پتاسیم)، 2،4-دینیتروکلروبنزن، دی کلرید قلع، اکسید جیوه دارد. واکنش خنثی‌سازی شدید با اسیدها داشته و هنگام گرم شدن تا تجزیه، گازهای سمی اکسیدهای نیتروژن ساطع می‌کند.

  خواص هیدرازین هیدرات

  استحکام محلول هیدرازین معمولاً به عنوان درصد حاوی هیدرازین داده می‌شود. با این حال، هنگامی که هیدرازین و آب مخلوط می‌شوند، یک مونوهیدرات (N2H4.H20) از طریق پیوند هیدروژن تشکیل می‌شود. بنابراین، میزان هیدرازین موجود در محلول نیز می‌تواند به عنوان درصد هیدرازین مونو هیدرات تعیین شود. براساس وزن مولکولی آن‌ها، بین این دو عنوان رابطه ساده وجود دارد.

  هیدرازین دارای وزن مولکولی 32 و مونوهیدرات دارای وزن مولکولی 50 است. نسبت وزن آن‌ها 32/50 یا 64/0 است. بنابراین، 100٪ مونوهیدرات حاوی 32/50 یا 64٪ هیدرازین است. این دلیلی است که می‌توان 100٪ هیدرازین با 64٪ وزن هیدرازین موجود در وزن قابل تعویض استفاده کرد.

  برای جلوگیری از سردرگمی ناشی از اصطلاحات دوگانه، Arch همیشه میزان هیدرازین را از نظر هیدرازین موجود بیان می‌کند. از آنجا که شرکت‌های دیگر ممکن است از این کنوانسیون پیروی نکنند، کاربران باید در هنگام مراجعه به غلظت محلول هیدرازین مشخص کنند که کدام اصطلاحات کاربردی است.

  فروش هیدرازین هیدرات

  کاربرد هیدرازین هیدرات

  مشتقات هیدرازین مونو هیدرات در ساخت:

  • علف‌کش‌ها
  • قارچ‌کش‌ها
  • همچنین تنظیم‌کننده‌های رشد گیاه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

  از مواد آرامش بخش گرفته تا داروی اصلی برای کنترل سل، مشتقات هیدرازین به عنوان مواد مؤثر برای تعدادی از داروهای دارویی اثبات شده‌اند.محلول هیدرازین 35٪ Scav-Ox® به عنوان دستگاه پاک‌کننده اکسیژن در آب بویلر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در سیستم بخار با فشار کم و فشار بالا، اکسیداسیون را کاهش می‌دهد.

  در حال حاضر، صنعت پلاستیک از مشتقات هیدرازین هیدرات در ایجاد عوامل دمیدن و آغازگرهای پلیمریزاسیون استفاده می‌کند. استفاده از این مشتقات نیز برای تدوین پلیمرها در دست بررسی است.هیدرازین ممکن است در سنتز واکنش‌های زیراستفاده شود:

  • زنجیره‌های قند O لینک شده به پیریدیل آمین از گلیکوپروتئین‌ها
  • نانوکامپوزیت اکسید منگنز تعبیه‌شده در ورق‌های گرافن GS-Mn3O4))
  • فرمیل هیدرازین به وسیله واکنش با فرمت اتیل
  فرمول مولکولی: N2H4 or H2N-NH2 or H2NNH2 or H4N2
  جرم مولکولی: 32.046 g/mol
  چگالی ۱٫۰۱ g/mL
  حلالیت در آب حل‌شدنی در حل‌کننده‌های قطبی آلی
  دمای ذوب ۲°C (۲۷۵K)
  دمای جوش ۱۱۴°C (۳۸۷ K)
  گران‌روی ۰٫۳۲ cP در۲۰ °C

  ایمنی هیدرازین هیدرات

  استنشاق آن، بلع یا تماس پوست با مواد ممکن است باعث آسیب شدید یا مرگ شود. تماس با ماده مذاب ممکن است باعث سوختگی شدید پوست و چشم شود. از هرگونه تماس پوستی خودداری کنید. آثار تماس یا استنشاق ممکن است با تأخیر همراه باشند. آتش ممکن است گازهای تحریک‌کننده، خورنده و / یا سمی تولید کند. رواناب حاصل از کنترل آتش یا رقت آب ممکن است خورنده و یا سمی باشد و باعث آلودگی شود.

  خطر آتش سوزی

  مواد قابل احتراق: ممکن است بسوزد اما به راحتی آتش نمی‌گیرد. هنگام گرم شدن، بخارات ممکن است مخلوط‌های منفجره با هوا ایجاد کنند: در داخل منزل، فضای باز و فاضلاب خطرات انفجار. تماس با فلزات ممکن است باعث ایجاد گاز هیدروژن قابل اشتعال شود. ظروف ممکن است هنگام گرم شدن منفجر شوند. رواناب ممکن است مجاری آب را آلوده کند. مواد ممکن است به شکل مذاب منتقل شوند.

  روش‌های تصفیه هیدرازین هیدرات

  بهتر است با حرارت دادن سولفات هیدرازین (200 گرم)، NaOH (160 گرم) و H2O (75 میلی‌لیتر، گرمازا) در یک فلاسک مسی تحت ریفلاکس به مدت 1.5 ساعت و سپس مقطرسازی (با استفاده از شعله برای از بین بردن تمام هیدرازین) حاصل شود. تقطیر (175 میلی‌لیتر) یک مایع شفاف است که حاوی 40-45 of N2H4 است. توجه داشته باشید که هیدرازین به شیشه، لاستیک و چوب پنبه حمله می‌کند و باید از تجهیزات فولاد ضد زنگ استفاده شود. درصد هیدرازین توسط تیتراسیون با اسید استاندارد (نشانگر متیل پرتقال) یا در برابر ید استاندارد (نشانگر نشاسته) تعیین می‌شود.

  هیدرازین مونوهیدرات باید حاوی 64٪ N2H4 باشد. محلول ~ 40-45 may ممکن است با مخلوط کردن آن (144 میلی‌لیتر) با زایلن (230 میلی‌لیتر) و تقطیر آن از طریق یک ستون تقسیم کارآمد (به عنوان مثال ستون همپل، p 10). تمام زایلن با حدود 85 میلی لیتر H2O عبور می‌کند. با تقطیر باقی‌مانده، هیدرازین هیدراته (50 میلی‌لیتر) حاوی 80-85٪ N2H4 بدست می‌آید. این می‌تواند با هدایت H2O تا 64٪ N2H4 رقیق شود تا مونوهیدرات بدست آورد. هیدرازین و هیدرات‌های آن بخارهای بسیار تحریک‌کننده و سمی دارند و باید در یک کمد بخار کارآمد استفاده شوند.

  فروش هیدرازین هیدرات

  فروش هیدرازین هیدرات 55٪ و 80 درصد (برای سنتز) در هر نقطه ایران با کلیک یک دکمه و مواد شیمیایی در مقادیر کم از 500 گرم در دسترس است. فروش هیدرازین هیدرات 80٪ (برای سنتز) با 10٪ تخفیف در تهران، کلیه تحویل‌ها طی 1 روز کاری به دست شما می‌رسد. طیف گسترده‌ای از دسته بندی مواد شیمیایی ما را بررسی کنید.

  به عنوان یک محلول مبتنی بر آب، هیدرازین هیدرات و مشتقات آن توسط پیشگامان شیمی تأمین می‌شود تا به طور گسترده‌ای به عنوان عامل کاهنده، عامل دمش، بازدارنده خوردگی، پاک‌کننده اکسیژن یا واسطه سنتز استفاده شود.

  آنالیز هیدرازین هیدرات

  آنالیز هیدرازین هیدرات

  خرید هیدرازین هیدرات

  جهت دریافت آنالیز جدیدتر هیدرازین هیدرات با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  برچسب:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست