خرید hedp

خرید اتیدرونیک اسید

خرید اتیدرونیک اسید را از وارد کننده hedp با بهترین قیمت و با اطمینان انجام دهید. شما میتوانید برای خرید اتیدرونیک اسید مورد نیاز خود با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید و از اخرین قیمت اتیدرونیک اسید اطلاع پیدا کنید. پیشگامان شیمی یکی از شرکت های وارد کننده مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز صنایع مختلف در کشور است.

در این بخش قصد داریم در رابطه با اتیدرونیک اسید بحث کنیم و اطلاعات مفیدی به شما عزیزان ارائه دهیم. همان طور که می دانیم سوال اولی که باید پاسخ داده شود، ماهیت اصلی اتیدرونیک اسید است. در ادامه با ما همراه باشید تا به این موضوع بپردازیم.

اتیدرونیک اسید چیست؟

اتیدرونیک اسید یکی از انواع ترکیب های شیمیایی است که مانند دیگر ترکیب های بی فسفونات در دو حالت در طبیعت یافت می شوند. اگر بخواهیم در رابطه با حالات موجود این ترکیب شیمیایی بحث کنیم، لازم است بگوییم، می توان آن را به حالت مایع و جامد پیدا کرد. علاوه بر این موضوعی که باعث تفاوت اتیدرونیک اسید با دیگر ترکیبات می شود این است که به حالت بی بو و همچنین بو دارد در طبیعت وجود دارد.

کاربرد اتیدرونیک اسید

اگر شما هم مانند بسیاری از افراد در رابطه با کاربرد اتیدرونیک اسید کنجکاو شدید باید بگوییم که یکی از مهم ترین کاربردهای اصلی آن ضد خوردنگی بودن است. به عبارتی دیگر تمامی افراد در بسیاری از موارد برای جلوگیری از رسوب در تمامی مراحل زندگی خود از اتیدرونیک اسید استفاده می کنیم. علاوه بر این لازم است بدانیم که اتیدرونیک اسید در تمامی صنایع کارآیی داشته و بسیاری از نیازها را برطرف می کند.

فروش اتیدرونیک اسید

اگر شما هم به این موضوع فکر کردید که به عنوان فروشنده اتیدرونیک اسید فعالیت کنید، تبریک می گوییم شما ذهنی اقتصادی دارید. همان طور که می دانیم فعالیت در هر یک از بخش های فروش نیازمند به اطلاعات کاملی در رابطه با آن محصول بوده و به همین دلیل شما هم باید برای این که در رابطه با اتیدرونیک اسید اطلاعات کاملی به دست آورید، تلاش کنید.

به طور مثال مقاله هایی با این موضوع را مطالعه کرده و در این زمینه اطلاعات خود را افزایش دهید. همچنین باید توجه داشته باشید که در رابطه با نحوه نگهداری اتیدرونیک اسید، دمای مناسب محیط، وجود یا عدم وجود نور طبیعی و موارد این چنینی را به طور کامل بررسی کنید. قطعا هر چقدر اطلاعات بیشتری در رابطه با نحوه نگهداری و کاربرد اتیدرونیک اسید داشته باشید در بحث فروش آن موفق تر خواهید بود.

خرید اتیدرونیک اسید

بله اکنون لازم است در رابطه با خرید اتیدرونیک اسید بحث کنیم. اگر تمامی اطلاعات مورد نیاز برای فروش اتیدرونیک اسید را به دست آورید، لازم است برای خرید آن اقدام کنید. عده بسیاری برای مصرف نیاز به خرید اتیدرونیک اسید داشته و عده دیگر هم برای تجارت و سرمایه گذاری قصد خرید آن را دارند. به هر حال شما می توانید با جست و جو در محصولات کارخانه های تولیدی اتیدرونیک اسید را به بهترین قیمت خریداری کنید.اگر اطلاعاتی در رابطه با اتیدرونیک اسید داشته باشید، می دانید که کدام تولیدی آن را با بهترین کیفیت در اختیار خریدارها قرار خواهد داد.

امنیت در کار با اتیدرونیک اسید

همان طور که می دانیم فعالیت با هر نوع ماده شیمیایی به مراقبت های خاصی نیاز دارد. بعضی از ماده های شیمیایی مانند سدیم کلرید هیچ ضرری نداشته و بی خطر هستند اما آیا تمامی مواد شیمیایی این چنین هستند؟ خیر قطعا باید در برخورد با هر نوع ماده شیمیایی مراقب برخورد آن ها با چشم و دست های خود باشیم.همچنین توصیه می کنیم از استشمام هر نوع ماده شیمیایی خودداری کرده و حتی بوی آن ها را تنفس نکنید. با رعایت این چنین موارد ایمنی سلامت خود را تامین کنید و از به وجود آمدن هر نوع آسیبی جلوگیری کنید.

اتیدرونیک اسید

اتیدرونیک اسید (HEDP) یک مهار کننده خوردگی اسید ارگانوفسفریک است. این می‌تواند با یون‌های Fe، Cu و Zn کلات را تشکیل دهد تا ترکیبات شیمیایی پایدار را تشکیل دهند. این محصول می‌تواند مواد اکسید شده روی سطوح این فلزات را حل کند. HEDP مقادیر عالی و اثرات مهار خوردگی را در دمای 250 ℃ نشان می‌دهد، و همچنین دارای پایداری شیمیایی خوب در pH بالا است، سخت می‌شود هیدرولیز شده، و سخت در شرایط نور و حرارت معمولی تجزیه می‌شود.

HEDP می‌تواند با یون‌های فلزی در سیستم آب واکنش دهد تا ترکیب شیمیایی هگزا را تشکیل دهد، به ویژه یون کلسیم هنگامی که با سایر مواد شیمیایی تصفیه آب ساخته شده است، اثرات هم‌افزایی خوب را نشان می‌دهد. حالت جامد HEDP پودر کریستالی مناسب برای استفاده در مناطق زمستانی و انجماد است. به علت خلوص بالا، می‌توان آن را به عنوان مواد تمیزکننده در زمینه‌های الکترونیکی و به عنوان مواد افزودنی در مواد شیمیایی روزانه استفاده می‌شود.

کاربرد اتیدرونیک اسید

اتیدرونیک اسید یک نوع اسید فسفونی آلی است، که در مواد شوینده، تصفیه آب، لوازم آرایشی و درمان دارویی استفاده می‌شود.HEDP به عنوان مقیاس و مهار خوردگی در گردش سیستم آب سرد، میدان نفتی و دیگ‌های کم‌فشار در زمینه‌هایی مانند برق، صنایع شیمیایی، متالورژی، کود، و غیره استفاده می‌شود. در صنعت بافته سبک، HEDP به عنوان مواد شوینده برای فلز استفاده می‌شود.این محصول در صنعت رنگرزی، به عنوان تثبیت‌کننده پراکسید و عامل رنگ‌کننده استفاده می‌شود. همچنین در آب‌کاری نانو سیانید، HEDP به عنوان عامل کلاته به وفور کاربرد دارد.

آنالیز HEDP یا اتیدرونیک اسید

خرید اتیدرونیک اسید

فروش اتیدرونیک اسید

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، فروش اتیدرونیک اسید مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت HEDP، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

جمع بندی درباره اتیدرونیک اسید

در این مقاله سعی داشتیم در رابطه با ماهیت اصلی ترکیب شیمیایی اتیدرونیک اسید بحث کنیم و راه کارهای خرید و فروش HEDP را مورد بررسی قرار دهیم. همچنین باید در زمان برخورد با آن موارد ایمنی را رعایت کرده و حتی از تنفس آن هم جلوگیری کنید. در ضمن در این چنین مواردی ایمنی کودکان را بیشتر از هر وقت دیگری تامین کنید.

برچسب:

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

خرید مواد اولیه صنعتی ، خرید مواد اولیه آزمایشگاهی

درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

پیشنهاد میکنیم این مقالات را مطالعه کنید

پرسش و پاسخ مواد شیمیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست