خرید بتا سیکلودکسترین

خرید سیکلودکسترین

شرکت پیشگامان شیمی آلفا و بتا سیکلودکسترین را در درام های 25 کیلویی از آلمان و چین وارد می‌کند. در ادامه به بررسی این محصول می‌پردازیم. سیکلودکسترین‌ها خانواده‌ای از الیگوساکاریدهای حلقوی هستند که به دلیل توانایی آنها در محلول سازی و تثبیت ترکیبات مهمان، کاربرد گسترده‌ای در پزشکی، صنعت و علوم پایه دارند.

جهت استعلام قیمت سیکلودکسترین

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

آن‌ها می‌توانند با تخریب آنزیمی نشاسته گیاه تولید شوند. سیکلودکسترین‌ها با ساختار سه‌بعدی حلقوی خود با یک حفره آبگریز مشخص می‌شوند. این حفره می‌تواند مولکول‌های لیپوفیلیک را به عنوان “مهمان” به دام بیندازد. به شرطی که اندازه و شکل مناسب داشته باشد. به این ترتیب، آن‌ها می‌توانند مواد فعال را پیچیده کنند. سطح بیرونی آب دوست، سازگاری با سیستم‌های آبی را تضمین می‌کند. این ساختار خاص سیکلودکسترین‌ها طیف گسترده‌ای از کاربردها را باز می‌کند.

سیکلودکسترین‌ها

سیکلودکستریـن‌ها از چندین بلوک سازنده گلوکز تشکیل شده‌اند که به صورت حلقه‌ای به یکدیگر متصل شده‌اند. بسته به اندازه حلقه، بین α-سیکلودکسترین با شش، β-سیکلودکسترین با هفت و γ-سیکلودکسترین با هشت واحد گلوکز تمیز داده می‌شود. پیشگامان شیمی تنها شرکتی است که هر سه سیکلودکسترین طبیعی را وارد می‌کند و آنها را با نام‌های تجاری CAVAMAX® W6 (α-) ،W7 (β-) و W8 (γ-) به بازار عرضه می‌کند.

مشتقات سیکلودکسترین که با اصلاح این α- ،β- و γ-سیکلودکسترین‌ها بوسیله هیدروکسی پروپیلاسیون یا متیلاسیون تولید می‌شوند، توسط WACKER با نام CAVASOL® به بازار عرضه می‌شوند.به لطف خواص ویژه سیکلودکستریـن‌ها، آن‌ها برنامه‌های متنوعی را فعال می‌کنند. به عنوان مثال، سیكلودكسترین‌ها می‌توانند برای تثبیت مواد حساس، برای ترشح كنترل شده مواد فعال زیستی، پوشاندن عطرهای ناخواسته، كنترل رئولوژی یا بهبود حلالیت و فراهمی زیستی استفاده شوند. و این تنها آغاز پتانسیل ارائه شده توسط سیکلودکسترین‌ها است.

کاربرد سیکلودکسترین

سیکلودکسترین‌ها و به ویژه بتا سیکلودکسترین، به طور گسترده‌ای در زمینه دارویی برای توانایی بهبود حلالیت و پایداری داروها با تشکیل کمپلکس در حالت جامد، مورد استفاده قرار می‌گیرند. چنین پدیده‌ای فقط هنگامی رخ می‌دهد که سیکلودکسترین دارای مقدار آب مشخصی باشد، حذف آب از حفره داخلی برای تعامل بین دارو و مواد کمک‌کننده ضروری است.

به هر حال، کمبود آب بتا سیکلودکسترین منجر به محصولی با خواص عجیب می‌شود که گزارش می‌شود در حالت جامد قادر به تشکیل کمپلکس انسداد نیست، اما در افزایش سرعت تشکیل کمپلکس در محلول با تأثیر قوی در نتیجه بسیار مؤثر است.

عملکرد انحلال داروها. این روش برای به دست آوردن سریع قرص‌های محلول دارویی که قادر به ویژگی های خاص خود هستند، تشکیل مجتمع‌های جامد پایدار جامد فقط در محلول، اما نه در حالت جامد، بسیار جالب است. فرآیند فرمولاسیون بسیار ساده و کم هزینه است و فقط شامل اختلاط فیزیکی دارو با مواد افزودنی قبل از قرص یا سایر فرآیندهای دارویی است.

 در پزشکی، این مواد در درجه اول به عنوان یک وسیله پیچیده عمل می‌کنند و در نتیجه به عنوان عوامل دارو رسانی قدرتمند عمل می‌کنند. به تازگی، سیکلودکسترین های بدون پیچیده به عنوان ترکیبات درمانی قوی در نوع خود، بر اساس توانایی آن‌ها در جداسازی و تحرک چربی‌های سلولی، ظاهر شده‌اند. به طور خاص، 2-هیدروکسی پروپیل-β-سیکلودکسترین (HPβCD) به دلیل خواص کلاتاسیون کلسترول، که به نظر می‌رسد یک اختلال نادر تخریب عصبی را درمان می‌کند و رگرسیون تصلب شرایین مرتبط با سکته مغزی و بیماری‌های قلبی را بهبود می‌بخشد، مورد توجه قرار گرفته است.

با وجود مزایای بالقوه سلامتی، استفاده از HPβCD با کاهش شنوایی قابل توجهی در چندین گونه از جمله انسان ارتباط دارد. شواهد موجود در موش‌ها از شروع سریع کاهش شنوایی پشتیبانی می‌کند که به دوز وابسته است. مسمومیت سلولی می‌تواند در پی تحویل داروی مرکزی یا محیطی رخ دهد، در هر دو مسیر منجر به از دست دادن ترجیحی سلولهای موی خارجی حلزون (OHC) ظرف چند ساعت از دوز می‌شود.

سلول‌های موی داخلی و سلول‌های گانگلیونی مارپیچی با دوزهایی که باعث از دست دادن٪ 85٪ OHC می‌شوند، در امان می‌مانند. بعلاوه، هیچ سیستم اصلی اصلی دیگری تحت تأثیر منفی قرار نمی‌گیرد. شواهد حاصل از یک آزمایش بالینی فاز 1 برای اولین‌بار در انسان مطالعات حیوانی را تا حدود زیادی نشان می‌دهد، که نشانگر شروع سریع و درگیری OHC است. همه بیماران در این آزمایش، کاهش شنوایی دائمی را تجربه کرده‌اند، اگرچه کاهش عملکرد موقتی بدن را می‌توان به طور جدی پس از تحویل دارو مشاهده کرد.

تأثیر طولانی مدت استفاده از HPβCD به عنوان یک داروی نگهدارنده و مکانیسم (های) سمیت اتوت، ناشناخته است. β-Cyclodextrin ها ترجیحاً کلسترول غشایی را هدف قرار می‌دهند، اما سایر گونه‌ها و پروتئین‌های چربی ممکن است به طور مستقیم یا غیرمستقیم درگیر شوند. علاوه بر این، از آنجا که کلسترول در غشای سلولی فراگیر است، هنوز مشخص نیست که چرا OHC ترجیحاً به HPβCD حساس هستند.

این امکان وجود دارد که HPβCD بر روی چندین هدف عمل کند. به عنوان مثال، کانال‌های یونی، اتصالات تنگ (TJ)، یکپارچگی غشا و انرژی‌های زیستی که در مجموع حساسیت OHC را نسبت به سایر سلول‌ها افزایش می‌دهد.

فروش بتا سیکلودکسترین

شرکت پیشگامان شیمی با بیش از دو دهه فعالیت در واردات مواد اولیه شیمیایی، آمادگی دارد کلیه مشتقات این محصول را با قیمت مناسب عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست