خرید آرژیرلین

خرید آرژیرلین

شرکت پیشگامان شیمی وارد کننده آرژیرلین خالص 99% به عنوان ماده اولیه آرایشی از کشورهای هند و آلمان می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید آرژیرلین با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

آرژیرلین چیست؟

آرژیرلین (Argireline)، همچنین به عنوان استیل هگزاپپتید -3 یا استیل هگزاپپتید -8 شناخته می‌شود، یک پپتید شش آمینو اسید مصنوعی است که در محصولات ضد پیری پوست برای کاهش خطوط و چین و چروک‌های ظریف استفاده می‌شود.

آرژیرلین چگونه کار می کند؟

آرژیرلیـن قطعه‌ای از SNAP-25 (بستر سم بوتولینوم) است. این کار با محدود کردن توانایی انتقال‌دهنده‌های عصبی برای فعال کردن حرکت در عضلات صورت شما، به عنوان مثال، هنگام ایجاد حالت‌های صورت مانند لبخند یا اخم کردن، کار می‌کند. با مهار اعصابی که باعث انقباض عضلات صورت می‌شوند، حالت‌های ظریف صورت محدود شده و متعاقباً چین و چروک کاهش می‌یابد.

همچنین نشان داده شده است که آرژیرلیـن باعث تولید کلاژن می‌شود. کلاژن پروتئینی است که مسئول استحکام و شادابی پوست است. با افزایش سن، بدن کلاژن کمتری تولید می‌کند. در واقع، فرد پس از 20 سالگی سالانه حدود 1 درصد کلاژن کمتری در پوست تولید می‌کند.

علاوه بر این، رادیکال‌های آزاد محیطی (از جمله مواردی مانند قرار گرفتن در معرض نور خورشید، سیگار کشیدن، آلودگی و غیره) می‌توانند پروتئین‌های کلاژن را تخریب کنند. نتیجه آن پوستی است که با افزایش سن نازک و شکننده می‌شود. با ارتقا تولید کلاژن، آرژیرلیـن قادر به افزایش استحکام پوست است.

فواید آرژیرلین برای پوست

مطالعات نشان داده است که آرژیرلیـن ظاهر مناطق مستعد ایجاد چین‌های پوستی را بهبود می‌بخشد، از جمله در اطراف چشم و در ناحیه پیشانی. بر اساس مطالعه ای که در مجله بین‌المللی علوم آرایشی و بهداشتی منتشر شده است، هنگامی که آرژیرلیـن با غلظت 5٪ استفاده می‌شود، توانایی کاهش چین و چروک تا 30٪ را دارد، زیرا یک بار در روز به مدت 28 روز استفاده می‌شود. بنابراین، هر کسی که به دنبال صاف کردن چین و چروک ناشی از حرکت مکرر عضلات در مناطقی مانند پیشانی و اطراف چشم است، ممکن است از استفاده موضعی آرژیرلین بهره‌مند شود.

آیا آرژیرلین بی‌خطر است؟

از آنجا که آرژیرلیـن قطعه‌ای از SNAP-25 (بستری از سم بوتولینوم) است، ممکن است این سال برای شما پیش بیاید: آیا آرژیـرلین بی‌خطر است؟در حال حاضر، هیچ عارضه جانبی شناخته شده آرژیرلیـن وجود ندارد. مانند بسیاری از پپتیدها، آرژیرلیـن به عمق پوست نفوذ نمی‌کند زیرا یک مولکول بزرگ و پیچیده است. از آنجا که آرژیرلین جذب پوست نمی‌شود، بعید است که واکنش‌های آلرژیک ایجاد کند. حتی در این صورت، هنگام آزمایش یک محصول جدید مراقبت از پوست، انجام تست پچ در ناحیه کوچکی از پوست نیز مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست