فروش رنگ زرد خوراکی طبیعی پودر

خرید رنگ زرد خوراکی طبیعی

  • منبع گیاه شناسی: Carthamus tinctorius L.
  • شکل ظاهری: پودر نارنجی قهوه ای ریز
  • اندازه ذرات: 80 mesh
  • حلال عصاره: اتانول
  • حلالیت: 100% محلول در آب
  • کاربرد: نوشیدنی ها، آب نبات، بستنی، پوشش قرص، لوازم آرایشی و غیره
  • دارای گواهینامه: Kosher، HALAL، FDA، ISO

رنگ زرد خوراکی پودر (Carthamus Yellow) یک رنگ خوراکی طبیعی است که از گل Carthamus Tinctorius L. استخراج می شود، مقاومت خوبی در برابر نور و درجه حرارت بالا دارد. عمدتاً محلول خوبی در آب است. این رنگ Carthamus Yellow رایحه ذاتی، رنگ قوی، نور و حرارت مقاومت خوبی در PH 3.0-8.0 دارد، به طور گسترده در رنگ های غذایی استفاده می شود.

رنگ خوراکی زرد طبیعی

رنگ خوراکی زرد طبیعی یک رنگ خوراکی بدون مواد نامطلوب و به طور طبیعی به دست آمده است. این رنگ از منابع طبیعی مانند گیاهان، فلزات و حشرات استخراج می‌شود. برخی از مثال‌های رایج از رنگ‌های خوراکی زرد طبیعی شامل کرکم، زعفران، شمعدانی، روغن کنجد و جوانه گندم می‌باشد. رنگ خوراکی زرد طبیعی، به دلیل خصوصیاتش مانند هزینه کمتر تولید، ایمنی بیشتر و استفاده آسان در مقایسه با رنگ‌های خوراکی مصنوعی، در صنایع غذایی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کاربرد رنگ زرد خوراکی

رنگدانه زرد یک رنگدانه طبیعی خوب و بی خطر است که می توان از آن به عنوان رنگ دهنده برای مواد غذایی و آرایشی استفاده کرد. افزودن گلرنگ به غذاها یک سنت رایج و قدیمی است. رنگدانه های زرد جایگزین خوبی برای رنگ های مصنوعی مواد غذایی هستند. رنگدانه های گلرنگ نیز با تایید سازمان غذا و دارو به عنوان افزودنی غذایی مورد استفاده قرار می گیرند و به دلیل طبیعی بودن این رنگ ها، به طور گسترده در رنگ آمیزی مواد غذایی و نوشیدنی استفاده می شود. همچنین کارتامین عمدتاً برای ساخت لوازم آرایشی با کیفیت بالا مانند رژ لب، روژ، صابون حمام استفاده می شود. 

چگونه رنگ زرد کارتاموس بخریم؟

لطفا با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید یا فقط فرم ثبت سفارش موجود در سایت را پر کنید، ما اینجا برای شما هستیم!

فروش رنگ خوراکی زرد پودری

فروش رنگ زرد خوراکی در درام های 25 کیلویی که به صورت  پودر زرد یا قهوه ای مایل به زرد، محلول در آب و اتانول رقیق، نامحلول در استون و روغن ظاهر می شود. در محدوده PH اسیدی پایدار است. رنگ زرد خوراکی مایع و پودر را می توان در نوشیدنی های چای، تنقلات، نودل، آب نبات، غذاهای کنسرو شده و شراب استفاده کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست