مواد اولیه دارویی و پزشکیمواد اولیه شیمیایی

پاراستامول

سفارش محصول تماس با کارشناس

خرید پودر خالص پاراستامول ۹۹.۹٪

پاراستامول در داروسازی و پزشکی بسیار معمول استفاده می‌شود. شما می‌توانید پودر پاراستامول را به عنوان مواد اولیه از شرکت ما خریداری کنید. پیشگامان شیمی مهم‌ترین تأمین‌کننده این ماده از چین و آلمان است. ما از سال ۲۰۰۱ در صنعت فروش مواد اولیه دارویی بوده‌ایم. اگر شما نیاز به خرید پاراستامول با کیفیت بالا با قیمت رقابتی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید. در بازار، پاراستامول در دو نوع وجود دارد: مواد پاراستامول در پودر کریستالی سفید و قرص‌های استامینوفن DC (DC90 و DC96) در گرانول‌های سفید.

پاراستامول چیست؟

به گروهی از داروهای معروف به ضد درد یا مسکن‌ها تعلق دارد. برای تسکین درد خفیف تا متوسط ​​استفاده می‌شود. همچنین برای پایین آوردن درجه حرارت بالا (تب) مانند هنگام سرماخوردگی یا بعد از واکسیناسیون کودکان مفید است.نام دیگر این ماده استامینوفن است.

پاراستامـول یک ضد درد رایج است و برای خرید از بسیاری از فروشگاه‌های خرده‌فروشی به صورت قرص / کپسول و به عنوان داروی مایع در دسترس است. بسیاری از مارک‌های ضد درد ترکیبی “بدون نسخه” حاوی پاراستامول هستند، مانند بسیاری از داروهای ضد سرماخوردگی و آنفولانزا.

پاراستامول یک ضد درد و ضد تب خفیف است و برای درمان بیشترین شرایط دردناک و تب‌دار توصیه می‌شود، به عنوان مثال سردرد شامل میگرن، درد دندان، نورالژی، سرماخوردگی و آنفلوانزا، گلو درد، کمردرد، درد روماتیسمی و سوء هاضمه.

تست‌ها استانداردها نتایج
ظاهر سفید یا تقریباً سفید، پودر کریستالی سفید، پودر کریستالی.
شناسایی A: جذب IR مطابقت دارد مطابقت دارد
B: جذب UV مطابقت دارد مطابقت دارد
C: TLC مطابقت دارد مطابقت دارد
نقطه ذوب ۱۶۸ ~ ۱۷۲ درجه سانتی‌گراد ۱۶۹.۰ ~ ۱۷۰.۹C
اب بیش از ۰.۵٪ ۰.۰۸٪
ماده مربوطه ناخالصی (chloroacetanilide) نه بیشتر از ۱۰ ppm ۲ppm
ناشناخته K (4-آمینوفنول) بیش از ۵۰ ppm ۱۵ ppm
ناخالصی F (4-نیتروفنول) بیش از ۰.۰۵٪ تشخیص داده نشد
هر ناخالصی دیگر بیش از ۰.۰۵٪ ۰.۰۱٪
مجموع ناخالصی‌های دیگر بیش از ۰.۱٪ ۰.۰۲٪
پس‌مانده‌های احتراق بیش از ۰.۱٪ ۰.۰۵٪
کلرید نه بیشتر از ۰.۰۱۴٪ کمتر از ۰.۰۱۴٪
سولفات نه بیشتر از ۰.۰۲٪ کمتر از ۰.۰۲٪
سولفید بستگی دارد بستگی دارد
فلزات سنگین بیش از ۰.۰۰۱٪ کمتر از ۰.۰۰۱٪
رایگان p- آمینوفنول بیش از ۰.۰۰۵٪ کمتر از ۰.۰۰۵٪
محدودیت P-chloroacetanilide بیش از ۰.۰۰۱٪ کمتر از ۰.۰۰۱٪

تاریخچه مصرف پاراستامول:

استامینوفن یکی از پرمصرف‌ترین داروها است، با تجربیات فراوان که به وضوح آن را به عنوان داروی ضد تب و ضد درد استاندارد برای حالت‌های خفیف تا متوسط ​​معرفی می‌کند. پاراستامول که برای اولین‌بار در سال ۱۸۹۳ توسط کلینیکی توسط فون مریینگ مورد استفاده قرار گرفت، تا سال ۱۹۵۰ در ایالات متحده و ۱۹۵۶ در استرالیا از نظر تجاری ظاهر نمی‌شد.

در دهه ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰، نگرانی روزافزونی در مورد سمیت مسکن‌های ضد نسخه وجود نداشت، اما در استفاده عادی پاراستامول دارای مشخصات ایمنی مداوم بود. سوابق ایمنی نمونه آن توسط کشف در سال ۱۹۶۶ معلوم شد که مصرف بیش از حد دوز ممکن است در اثر آسیب‌های شدید و گاه کشنده کبدی پیچیده باشد.

خوشبختانه، درمان زودرس با N-استیل سیستئین از سمیت کبد جلوگیری می‌کند. نقطه عطف در انتخاب داروهای ضد درد کودکان در دهه ۱۹۸۰ به وجود آمد که آسپرین به سندرم ریه مرتبط شد.

پاراستامول به عنوان دارو:

به عنوان داروی اصلی ضد درد و ضد تب برای کودکان با کاهش بعدی در بروز سندرم رین شد. در حال حاضر، پاراستامول یک انتخاب درجه اول برای کنترل درد و ضد تب در انواع مختلف بیماران، از جمله کودکان، زنان باردار، سالمندان، مبتلایان به آرتروز، سردردهای ساده و کسانی است که دارای شرایط اسکلتی عضلانی غیر التهابی هستند. با استفاده صحیح، پاراستامول به ندرت باعث بروز عوارض جانبی می‌شود و گزارش‌های مربوط به عوارض جانبی جدی نادر است.

تحمل گسترده‌ای دارد و از اهمیت ویژه‌ای در درمان بیمارانی که داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی آن را منع مصرف دارد مانند آسم‌های حساس به آسپیرین و افرادی که در معرض عوارض گوارشی هستند استفاده می‌کند.

به طور خلاصه، اگرچه بیش از یک قرن از اولین استفاده بالینی پاراستامـول می‌گذرد، اما همچنان یک روش درمانی اول در بزرگ‌سالان و کودکان مبتلا به تب و درد است. علاوه بر این، تحقیقات فعلی نشان می‌دهد که پاراستامول ممکن است در سال‌های بعد از ابزار بالینی بسیار وسیع‌تری برخوردار باشد.

کاربردهای پاراستامول:

یک ماده‌ی دارویی است که برای درمان تعدادی از بیماری‌ها استفاده می‌شود: درد خفیف تب درد شدید (همراه با کدئین) سرماخوردگی و آنفولانزا (هنگامی که با آنتی‌هیستامین‌ها و مواد ضد احتقان ترکیب می‌شوند).

این ماده دارویی است که برای درمان درد و تب استفاده می‌شود. معمولاً برای تسکین درد خفیف تا متوسط ​​استفاده می‌شود.  شواهد متفاوتی برای استفاده از آن برای رفع تب در کودکان وجود دارد. این دارو اغلب به همراه سایر داروها، مانند بسیاری از داروهای سرماخوردگی فروخته می‌شود.

پاراستامول در ترکیب با داروهای ضد درد مخدر برای درد شدید، مانند درد سرطانی و درد بعد از عمل نیز کاربرد دارد. معمولاً از طریق دهان یا دندان استفاده می‌شود، اما با تزریق داخل ورید نیز در دسترس است. اثرات بین دو تا چهار ساعت به طول می‌انجامد. پاراستامـول به طور کلی در دوزهای توصیه‌شده بی‌خطر است.بیشتر افراد می‌توانند آن را بدون هیچ مشکلی مصرف کنند.

سایر مطالب: رنگ‌های طبیعی غذایی

فروش پاراستامول:

پاراستامول به صورت درام‌های ۲۵ کیلوگرمی در انبار تهران و اصفهان آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول پاراستامول مورد نیاز را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

آنالیز پاراستامول

جهت دریافت آنالیز رسمی از پودر خالص پاراستامول ۹۹.۹٪ با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

آنالیز استامینوفن

قیمت پاراستامول

پیشگامان شیمی یک شرکت با فناوری بالا است که در زمینه تحقیق و توسعه و واردات مواد اولیه دارویی و واسطه‌ای تخصص دارد. دسترسی به شرکت ما در منطقه بسیار آسان بوده و ما مرکز تحقیق و توسعه مستقلی داریم، با یک تیم تحقیقاتی ۷ نفره، چندین اختراع ثبت شده در حال حاضر موجود است.

ما بر واردات محصولات با کیفیت بالا اصرار داریم، بنابراین یک آزمایشگاه کاملاً مجهز حاوی دستگاه‌های ردیابی مانند HPLC ،GS، اسپکتروفتومتر، AAS، قطب‌سنج، تیتراسیون اتوماتیک، دستگاه جوجه‌کشی BOD، دستگاه جوجه‌کشی COD و دستگاه نقطه ذوب و همچنین استاندارد GMP کارگاه سنتز مواد اولیه مجهز به سیستم تمیز تهویه مطبوع ۳۰۰۰۰۰ سطح از ابتدای کار ما تأسیس شده است.

ما همچنین دارای ۲ واحد فروش با بیش از ۳۰ نفر هستیم و محصولات خود را در سراسر کشور می‌فروشیم. ما می‌خواهیم برای آینده‌ای روشن با شما همکاری کنیم. جهت استعلام قیمت پودر خالص پاراستامول با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

واردکننده ماده اولیه پاراستامول

شرکت پیشگامان شیمی فروش پودر پاراستامول در ایران را به عهده دارد. ما از خریداران خود با محصولات ایده آل با کیفیت بالا و خدمات سطح بالا پشتیبانی می‌کنیم. با تبدیل شدن به واردکننده متخصص در این بخش، تجربه عملی غنی در تولید و مدیریت کسب کرده‌ایم. در این زمینه موفق به کسب گواهینامه‌های متعددی شدیم. برای اطلاعات دقیق‌تر، لطفا با ما تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
برای مشاوره تماس بگیرید