فروش متیل ترشیو بوتیل اتر
 • متیل ترشیو بوتیل اتر (MTBE) چیست؟

  متیل ترشیو بوتیل اتر (MTBE) یک مایع قابل اشتعال با بوی مشخص و غیر قابل انعطاف است. این از ترکیب شیمیایی مانند ایزوبوتیلن و متانول ساخته شده است و از دهه 1980 به عنوان یک افزودنی برای بنزین بدون سرب استفاده شده است تا برای سوختن بیشتر کارآمد استفاده شود. MTBE دارای سایر مواد ویژه‌ای به عنوان یک ماده شیمیایی آزمایشگاهی و در پزشکی برای دفع سنگ‌های صفراوی است. بیشتر MTBE با بنزین مخلوط شده است، بنابراین اکثر مردم با آن تماس می‌گیرند، در حالی که در معرض بخارات سوخت یا گازهای خروجی خودرو قرار می‌گیرند.

  کاربرد متیل ترشیو بوتیل اتر چیست؟

  • بیش از 90 درصد از تولید این مایع در بنزین به عنوان تقویت‌کننده اکتان و اکسیژن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • MTBE همچنین می‌تواند برای تولید ایزووبیلن خلوص بالا مورد استفاده قرار گیرد که بیشتر برای تولید لاستیک بوتیل، پلی‌ایزووبیلن بسیار واکنشی، متیل‌متاکریلات (MMA) و برخی از مشتقات کوچک‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • در مناطق شهری که در مورد نگرانی‌ها در مورد آلاینده‌ها مانند مونوکسید کربن وجود دارد، EPA ممکن است نیاز به استفاده از MTBE یا اتانول به عنوان یک عامل اکسیژن‌کننده برای سوختن سوخت در ماه‌های زمستان بیشتر باشد.

  فروش متیل ترشیو بوتیل اتر(MTBE):

  شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول متیل ترشیو بوتیل اتر (MTBE) اسید مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  برچسب:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست