کلرید گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم

خرید گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید

شرکت پیشگامان شیمی یکی از برترین شرکت‌ها در واردات و فعال در حوزه خرید و فروش مواد شیمیایی می‌باشد. شما می‌توانید جهت خرید مواد اولیه آرایشی و بهداشتی و خرید گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید خالص و دریافت آنالیز با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

جهت دریافت انالیز و استعلام

قیمت گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید

پیشگامان شیمی یک وارد کننده، تأمین‌‌کننده و عمده فروش گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید در ایران است. شما مشتریان عزیز می‌توانید قیمت گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید را از طریق تماس با ما یا ارسال درخواست به ایمیل: info@irchem.ir یا درج پیغام در سایت irchem دریافت کنید. اطمینان داشته باشید که می‌توانید خرید را با را با قیمت خوب و کیفیت عالی از این مجموعه داشته باشید.

پیشگامان شیمی یکی از بهترین شرکت‌ها برای معرفی محصولاتی است که تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی می‌توانند از آن استفاده کنند. این شرکت امروز هم شما را با گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید آشنا می‌کند. اگر تولید کننده شامپو، شوینده‌های بهداشتی بدن، لوسیون‌ها، کرم‌های تمیز کننده و… هستید می‌توانید این ماده را به عنوان یک انتخاب عالی در نظر داشته باشید.

همچنین اگر تولید لوازم آرایشی گوناگون همچون کرم پودر، کرم‌های سفید کننده، رنگ مو و… هستید؛ بهتر است این مقاله را تا انتها دنبال کنید. این ماده استفاده گسترده‌‌ای در صنایع لوازم بهداشتی و آرایشی در کشور دارد. به طوری که تقریباً نیمی از این لوازم را با این ماده تهیه می‌کنند.شما نیز می‌توانید به سادگی به تولید این محصولات بپردازید. تنها کافی است اطلاعات خود را درباره این مواد افزایش داده و با یک متخصص مشورت کنید.

گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید چیست؟

این ماده به صورت پودری در بازار به فروش می‌رسد. اگر بخواهیم ظاهر آن را مورد برسی قرار دهیم؛ باید گفت نوعی پودر زرد رنگ است که در ترکیب جای می‌گیرد.رنگ این پودر بسته به موادی که آن را ساخته است متنوع است. یعنی از سفید مایع به زرد گرفته تا زرد کامل متنوع است. گزینه بهتر نوع ملایم آن است. این محصول را می‌توانید با یک تماس از پیشگامان شیمی سفارش دهید.

فرمول شیمیایی این محصول C6H16NO2. xCl. xUnspecified است. البته در برخی مواد مشاهده شده است که تغییرات کوچکی در فورمول پدید آورده‌اند. گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید ماده‌‌ای است که از واکنش میان گروه‌های هیدروکسیل در مولوکول گوار یا پروپیلن اکسید به وجود می‌آید.

این محصول از مشتقات آمونیوم کواترنر محلول در آب یا صمغ است. از ویژگی‌های مهم این ترکیب باید به چگالی بار کاتیونی بالای آن اشاره کرد. این محصول فوق‌العاده در دسته پلیمر‌ها قرار می‌گیرد. پلیمر‌هایی که از نوع کاتیونی می‌باشند. این پلیمر‌ها نازک اما کاربردی هستند که در صنایع مختلف اعضای مختلف آن را به کار می‌گیرند.

کارکرد گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید

این ماده با ایجاد نوعی لایه نازک روی پوست آن را آماده کار دیگر مواد شیمیایی می‌کند. زمانی که از این محصول منحصر به فرد در ساختار خود استفاده می‌کنید؛ پایداری محصول را افزایش می‌دهید. یکی دیگر از وظایف این لایه محافظت از پوست است. برخی از ترکیب‌های شیمیایی با تماس مستقیم با پوست وارد لایه‌های پایینی پوست می‌شوند. این مورد برای برخی داروها مناسب است.

اما برای استفاده معمول می‌تواند مشکلاتی را به بار آورد. از این رو در بسیاری از موارد لازم است نفوذ ترکیب کنترل شود. حتی در برخی موارد مشاهده شده عدم استفاده از محصولات این چنینی موجب ورود مواد شیمیایی به جریان خون شده است. این محصول ویژگی‌های بسیاری دارد که شما را وادار به خرید آن می‌کند. در ادامه به برسی تعدادی از این ویژگی‌ها می‌پردازیم

چرا باید گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید را بخریم؟

بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی حساسیت‌های خفیف و قرمزی روی پوست ایجاد می‌کنند. برخی از مواد هم به خودی خود حساسیت زا نیستند اما زمانی که در ترکیب باشند اوضاع متفاوت است.

این محصول حتی زمانی که در ترکیب باشد حساسیت ایجاد نمی‌کند. حتی تحقیقات ثابت کرده است که اگر آن را در ترکیب قرار دهیم؛ حدود ۳۰ درصد حساسیت‌های پوستی را بهبود می‌بخشد. لوسیون‌هایی که غلظت کمی داشته باشند توسط مردم مورد قبول واقع نمی‌شوند. چرا که به باور اشتباه مردم غلظت کم ناشی از افزودن آب است!

خرید گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید یکی از بهترین انتخاب‌ها برای افزایش غلظت در لوسیون‌ها و کرم‌ها به شمار می‌رود. البته آن هم اگر مقداری نمک به این ماده بیفزاییم. این ماده اگر در کنار نمک‌ها قرار گیرد خواصیت ضد تعریقی پیدا می‌کند. از این رو در بسیاری از محصولات ضد تعریق که ویسکوزیته ثابت نیاز دارند به کار برده می‌شود.

این ماده زمانی که در شامپو‌ها استفاده می‌شود می‌تواند ثبات کف آن‌ها را بیشتر کند. پس شرایط را برای سایر ترکیبات شیمیایی فراهم می‌کند تا به سادگی تمیز کنند. هنگام ترکیب مواد شیمیایی باید به سازگاری مواد با یکدیگر نز توجه کنید. در صورت عدم سازگاری مشکلات بسیاری برای ترکیب ایجاد می‌شود. گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید دارای سازگاری بالا با سایر مواد فعال در سطح پوست می‌باشد.

سورفکتانت‌های آنیونی در بسیاری از ترکیب‌های آرایشی و بهداشتی به کار گرفته می‌شوند. این محصولات اثرات منفی بسیاری روی پوست می‌گذارند. آن هم به دلیل قدرت بالای این مواد است.

کاربرد گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید

زمانی که از این محصول در کنار سورفکتانت‌ها استفاده کنید اثرات سوء این مواد را کاهش و حتی از بین می‌برد. از این رو معمولاً در ترکیب‌های آرایشی این دو محصول فوق العاده را در کنار هم استفاده می‌کنند. اگر با مایع ظرفشویی دستتان را می‌شویید به زودی باید منتظر خشکی و زبری پوست باشید! البته در صورتی که از محصولاتی که این ماده در آن‌ها به کار گرفته شده است استفاده کنید می‌توان کمی امیدوار بود.

این محصول شگفت انگیز می‌تواند تاثیرات استفاده از شوینده‌های نامناسب را از بین ببرد. از سوی دیگر پوستی نرم و لطیف را به شما ارائه می‌کند. گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید یکی از بهترین مواد برای بازگردانی PH پوست پس از آرایش و استفاده از لوازم آرایشی است.

تهویه میان موها باعث می‌شود در طول روز کمتر گرما را احساس کنید. این مورد تنها با استفاده از یک شامپوی حاوی این ماده به دست می‌آید. این محصول سرطان زا نیست. بنابراین می‌توانید به راحتی آن را در ترکیبات خود استفاده کنید. از سوی دیگر احتمال ابتلا به آلرژی‌های پوستی در افراد با پوست‌های حساس با این محصول کاهش می‌یابد.

نگرانی‌ها درباره گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید

برخی تحقیقات بیانگر تأثیر مخرب این محصول روی ارگان‌های تولید مثل هستند. البته این تحقیقات هنوز هم ادامه دارد. راه درازی برای اثبات این مشکل وجود دارد. درست است که تست‌های بسیاری روی این ماده صورت گرفته است؛ اما باز هم راه درازی برای شناخت مشکلات این ماده وجود دارد.

از سوی دیگر هنوز به اثبات نرسیده است که گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید برای طبیعت مضر نیست. بنابراین بهتر است بسته‌های این محصول را در بسته‌های بازیافت لوازم بهداشتی قرار دهید. این محصول بسته به آنچه که شما تمایل دارید تولید کنید؛ محدودیت غلظت دارد. از سوی دیگر برخی تولید کنندگان این ماده افزودنی‌هایی برای سنگین کردن و افزایش حجم به آن می‌زنند. بنابراین باید از مکان معتبری خرید کنید.

بهترین مکان برای خرید این محصول شرکت توزیع‌کننده پیشگامان شیمی می‌باشد. این شرکت با بیش از پانزده سال تجربه توانسته است شهرتی در این صنعت برای خود به هم بزند.

گوار هیدروکسی پروپیل تریمونیوم کلراید یکی از محصولات شرکت معتبر پیشگامان شیمی است. این محصول در انواع لوازم آرایشی و بهداشتی موجود در بازار به کار گرفته می‌شود. شما می‌توانید به سادگی و تنها با یک تماس آن را دریافت کنید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشند.

منابع:Guar_hydroxypropyltrimonium_chloride

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست