فروش گلیوکسیلیک اسید 50%

فروش گلیوکسیلیک اسید 50%

شرکت ما به عنوان وارد کننده گلیوکسیلیک اسید گرید آرایشی، آمادگی خود را برای تامین نیاز شما به این ماده اعلام می‌دارد. گلیوکسیلیک اسید به عنوان یک ماده پرکاربرد در صنایع آرایشی مانند محصولات صاف کننده مو و کراتینه و غیره، به کار می‌رود.

ما با توجه به تجربه و تخصص خود در زمینه واردات مواد اولیه، تضمین می‌کنیم که محصولات تولیدی شما با کیفیت بالا و در جایگاهی برتر در بازار قرار خواهند گرفت. همچنین، با توجه به اهمیت این ماده در صنایع مختلف، ما برای شما قیمتی رقابتی و مناسب ارائه می‌دهیم. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش، با ما تماس حاصل فرمایید.

گلیوکسیلیک اسید چیست

گلیوکسیلیک اسید یک اسید مونو کربوکسیلیک 2-oxo است که دارای یک گروه اکسو در اتم آلفا کربن است. این یک اسید مونوکربوکسیلیک 2-oxo و یک اسید آلدهیدیک است. این یک اسید مزدوج از یک گلیوکسیلات است. اسید گلیوکسیلیک یک ترکیب آلی است و همراه با اسید استیک، اسید گلیکولیک و اسید اگزالیک یکی از اسیدهای کربوکسیلیک C2 است. به طور طبیعی ایجاد می شود و از نظر صنعتی مفید است.

خواص شیمیایی

به انگلیسی GLYOXYLIC ACID
cas number 298-12-4
فرمول شیمیایی C2H2O3
چگالی 1.33 گرم در میلی لیتر
نقطه ذوب 80 درجه سانتیگراد
جرم مولکولی 74.04 گرم بر مول
شکل ظاهری مایع شفاف مایل به زرد
نقطه جوش 111 درجه سانتیگراد
تولیدکننده شاندونگ چین
خلوص  50%
بسته بندی 25 کیلوگرمی – 200 کیلوگرمی
زمان تحویل در اسرع وقت
ذخیره سازی در انبار خشک و سربسته 

کاربرد اسید گلیوکسیلیک

گلیوکسیلیک اسید 50 درصد یک اسید آلی با اثرات صاف کننده، آرامش بخش و حالت دهنده مو است. از آنجا که کوچکترین اسید آلدهیدیک دارای اندازه مولکولی است که از طریق لایه کوتیکول ساقه مو نفوذ کرده و به کراتین متصل می شود. گلیوکسیلیک اسید قادر به برش اسیدی پیوندهایی است که زنجیره های پلی پپتیدی کراتین را به هم متصل می کند و به دنبال آن پیوندهای متقابل جدید ایجاد می کند. گروه‌های کربوکسیلیک و آلدهید گلیوکسیلیک اسید با گروه‌های حاوی آمین و گوگرد موجود در کراتین مو واکنش داده و در نتیجه پیوندهای پایداری ایجاد می‌کنند. اثر صاف کنندگی طولانی مدت الیاف مو را فراهم می کند، کنترل پذیری و ظاهر را بدون آسیب رساندن به مو بهبود می بخشد. این ماده یک عامل حالت دهنده مو با کارایی بالا است که می تواند برای ایجاد سیستم های صاف کننده جدید مو استفاده شود که در شرایط اسیدی با یک اثر آرامش بخش دائمی روی موهای زمخت، موج دار یا وز کار می کند.

خرید گلیوکسیلیک اسید

گلیوکسیلیک اسید یک ماده شیمیایی بسیار واکنش پذیر، قابل اختلاط در آب و الکل، نامحلول در حلال های علی است. فروش این محصول به صورت محلول آب 50 درصد عرضه می شود. اسید گلیوکسیلیک به طور خاص در تولید عطرها، مواد آرایشی، مواد دارویی و پلیمرها استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست