خرید گلوکزامین هیدروکلراید

خرید گلوکزامین هیدروکلراید

جهت استعلام قیمت گلوکزامین که یک آمینو قند است و به طور طبیعی در انسان تولید می شود. با ما در تماس باشید. این ماده در صدف های دریایی یافت می شود یا می توان آن را در آزمایشگاه ساخت. گلوکزامین هیدروکلراید یکی از چندین شکل گلوکزامین است.

جهت دریافت آنالیز 

و استعلام قیمت گلوکزامین هیدروکلراید پودری

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت گلوکزامین هیدروکلراید

  • خانواده: مکمل غذایی
  • نام علمی: گلوکوزامین سولفات، گلوکزامین هیدروکلراید
  • نام‌های دیگر: GS، آمینو مونوساکارید، مونوساکارید سولفاته، کیتوزامین، دی گلوکوزامین
  • گلوکزامین یک آمینو قند است که از صدف تهیه می شود یا در آزمایشگاه تهیه می شود. این در دو شکل موجود است: گلوکزامین سولفات و گلوکزامین هیدروکلراید. می توانید هر دو را از داروخانه می توانید در مقادیر کم خریداری کنید.
  • قیمت : جهت استعلام قیمت روز با ما در تماس باشید.

گلوکزامین چیست

گلوکزامین سولفات و گلوکزامین هیدروکلراید مکمل های غذایی هستند. مطالعات نشان داده است که گلوکزامین می تواند هم تجزیه غضروف آسیب دیده را به تاخیر بیندازد و هم آن را ترمیم کند. نتایج برای استفاده از گلوکزامین برای استئوآرتریت مخلوط است و اندازه اثر متوسط است. شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد کارآزمایی‌های اخیر و آنهایی که از روش‌های با کیفیت بالاتر استفاده می‌کنند، احتمال کمتری دارند که سودمند باشند. شواهد حاصل از کارآزمایی‌ها روی گلوکزامین هیدروکلراید کمیاب و قانع‌کننده نیستند.

فروش گلوکزامین هیدروکلراید

مهم است که برچسب محصولات گلوکزامین را با دقت بخوانید زیرا چندین شکل مختلف از گلوکزامین به عنوان مکمل فروخته می شود. این محصولات ممکن است حاوی گلوکزامین سولفات، گلوکزامین هیدروکلراید یا N-استیل گلوکزامین باشند. این مواد شیمیایی مختلف شباهت هایی دارند. اما ممکن است هنگامی که به عنوان یک مکمل غذایی مصرف شوند، اثرات مشابهی نداشته باشند. بیشتر تحقیقات علمی در مورد گلوکزامین با استفاده از سولفات گلوکزامین انجام شده است. اطلاعات این صفحه در مورد گلوکزامین هیدروکلراید است.

مکمل های غذایی حاوی گلوکزامین اغلب حاوی مواد اضافی هستند. برخی افراد فکر می کنند این ترکیبات بهتر از مصرف گلوکزامین به تنهایی کار می کنند. تاکنون، محققان هیچ مدرکی مبنی بر اینکه ترکیب مواد اضافی با گلوکزامین فوایدی به همراه داشته باشد، پیدا نکرده اند.

محصولات حاوی گلوکزامین و گلوکزامین به علاوه کندرویتین بسیار متفاوت هستند. برخی موارد ادعای برچسب را ندارند. این تفاوت می تواند از 25٪ تا 115٪ باشد. برخی از محصولات در ایالات متحده که دارای برچسب سولفات گلوکزامین هستند در واقع گلوکزامین هیدروکلراید با سولفات اضافه شده هستند. این محصول احتمالاً اثرات متفاوتی نسبت به محصول حاوی سولفات گلوکزامین خواهد داشت.

افراد برای استئوآرتریت، آرتریت روماتوئید، گلوکوم، اختلال فکی به نام اختلال گیجگاهی فکی (TMD)، درد مفاصل، کمردرد و کاهش وزن، گلوکزامین هیدروکلراید را از طریق دهان مصرف می کنند.

گلوکزامین هیدروکلراید در ترکیب با کندرویتین سولفات، غضروف کوسه و کافور برای استئوآرتریت روی پوست اعمال می شود.

گلوکزامین هیدروکلراید به صورت تزریقی و کوتاه مدت برای کاهش علائم آرتروز استفاده می شود.

چگونه کار می کند؟

گلوکزامین در بدن برای ساختن یک “بالشتک” که مفاصل را احاطه می کند استفاده می شود. در آرتروز، این بالشتک نازک تر و سفت تر می شود. مصرف گلوکزامین هیدروکلراید به عنوان مکمل ممکن است به تامین مواد مورد نیاز برای بازسازی بالشتک کمک کند.

برخی از محققان معتقدند که گلوکزامین هیدروکلراید ممکن است به خوبی گلوکزامین سولفات عمل نکند. آنها فکر می کنند که بخش “سولفات” گلوکزامین سولفات عامل مهمی است زیرا سولفات برای تولید غضروف مورد نیاز بدن است.

موارد استفاده و اثربخشی

شواهد کافی برای ارزیابی اثربخشی برای…
کلسترول بالا: تحقیقات اولیه نشان می دهد که گلوکزامین هیدروکلراید بر سطح کلسترول یا تری گلیسیرید در افراد مبتلا به کلسترول بالا تأثیر نمی گذارد.

بیماری استخوان و مفاصل به نام بیماری کاشین بک. شواهد اولیه نشان می دهد که مصرف گلوکزامین هیدروکلراید همراه با کندرویتین سولفات باعث کاهش درد و بهبود عملکرد فیزیکی در بزرگسالان مبتلا به اختلال استخوان و مفاصل به نام بیماری کشین بک می شود. اثرات سولفات گلوکزامین بر علائم بیماری کاشین بک زمانی که مکمل به عنوان یک عامل مصرف شود مخلوط می شود.

زانو درد: شواهد اولیه ای وجود دارد که نشان می دهد گلوکزامین هیدروکلراید ممکن است برای افرادی که به دلیل آسیب مفاصل دچار درد مکرر زانو هستند، مقداری تسکین درد ایجاد کند.

آرتروز. شواهد متناقضی در مورد اثربخشی گلوکزامین هیدروکلراید برای استئوآرتریت وجود دارد. بیشتر شواهد حمایت از استفاده از گلوکزامین هیدروکلراید از مطالعات یک محصول خاص (CosaminDS، Nutramax Laboratories) به دست آمده است. این محصول حاوی ترکیبی از گلوکزامین هیدروکلراید، کندرویتین سولفات و آسکوربات منگنز است. 

اثرات مصرف گلوکزامین هیدروکلراید همراه با تنها کندرویتین سولفات مخلوط است. برخی شواهد نشان می دهد که مصرف یک محصول خاص (Droglican، Bioiberica S.A.، بارسلونا، اسپانیا) حاوی گلوکزامین هیدروکلراید و کندرویتین سولفات باعث کاهش درد در بزرگسالان مبتلا به استئوآرتریت زانو می شود. با این حال، تحقیقات دیگر نشان می دهد که فرمول های حاوی گلوکزامین هیدروکلراید و کندرویتین سولفات در کاهش درد در بیماران مبتلا به آرتروز زانو موثر نیستند.

اکثر تحقیقات نشان می دهد که مصرف گلوکزامین هیدروکلراید به تنهایی درد را در افراد مبتلا به آرتروز زانو کاهش نمی دهد. تحقیقات بیشتری در مورد گلوکزامین سولفات (به فهرست جداگانه مراجعه کنید) نسبت به گلوکزامین هیدروکلراید انجام شده است. برخی تصورات وجود دارد که گلوکزامین سولفات ممکن است موثرتر از گلوکزامین هیدروکلراید برای استئوآرتریت باشد. اکثر تحقیقات در مورد مقایسه دو شکل گلوکزامین هیچ تفاوتی را نشان ندادند. با این حال، برخی از محققان کیفیت برخی از این مطالعات را مورد انتقاد قرار داده اند.
روماتیسم مفصلی. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

همین حالا برای خرید مواد اولیه از ما مشاوره بگیرید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس گیرند.
جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست