فروش پلی آلومینیوم کلراید

خرید پلی آلومینیوم کلراید

فروش پلی آلومینیوم کلراید که یک ماده شیمیایی تصفیه آب است و از عناصر آلومینیوم، اکسیژن، هیدروژن و کلر تشکیل شده است. پلی‌آلومینیوم کلراید با نام هیدروکسید آلومینیوم کلرید نیز شناخته می‌شود و به اختصار PAC نامیده می‌شود. این یک جامد زرد رنگ و محلول در آب با فرمول شیمیایی [Al2(OH)nCl6-n]m است. این ماده شیمیایی به اشکال پلی آلومینیوم کلرید (PAC) 28 درصد و  (PAC) 30 درصد است. این ماده شیمیایی مصارف صنعتی فراوانی دارد اما عمدتاً در فرآیندهای لخته سازی در صنایع تصفیه آب کاربرد دارد.

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت پلی آلومینیوم کلراید

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

پلی آلومینیوم کلراید قیمت

 نام شیمیایی :
 پلی آلومینیوم کلراید
 مترادف پلی آلومینیوم کلراید :  پودر پک ، PAC ، poly aluminium Chloride
 گرید :  1. پلی آلومینیوم کلراید صنعتی 2. پلی آلومینیوم کلراید آزمایشگاهی
 فرمول شیمیایی :  [Al2(OH)n Cl6-n. YH2O]z
 خلوص :  99%
شناسه محصول 1327-41-9
شکل ظاهری پودری کهربایی تا زرد کم رنگ
ph 3-4
نقطه جوش 120 درجه سانتی گراد
نقطه ذوب حدود 12- درجه سانتیگراد
حلالیت محلول در آب
⭐ تولید کننده چین
⭐ بسته بندی کیسه 25 کیلویی
⭐ قیمت لطفا تماس بگیرید💯
⭐ محل تحویل تهران

پلی آلومینیوم کلراید چیست

پلی آلومینیوم کلراید ترکیبی معدنی و پلیمری است که که با نام اختصاری PAC شناخته می شود. پلی آلومینیوم کلراید محلولی شیمیایی حلال در آب است که در صنایع آب و فاضلاب به عنوان منعقد کننده و لخته ساز مورد استفاده قرار می گیرد. پک تصفیه، پودر تصفیه، آلومینیوم کلراید هیدراته از نام های دیگر پلی آلومینیوم کلراید هستند.  پلی آلومینیوم کلراید در دو نوع خوراکی( آشامیدنی ) و صنعتی ( فاضلابی ) مورد استفاده قرار می گیرد.

پک آشامیدنی باعث شفافیت آب می شود ولی پک فاضلابی شفافیت کمتری دارد. پلی آلومینیوم کلراید به صورت جامد و مایع تولید می شود. پک جامد پودری سفید رنگ و یا زرد رنگ است و پک مایع شفاف و به رنگ زرد روشن یا زرد مایل به قرمز است. پک یا همان پلی آلومینیوم کلراید نسبت به دیگر منعقد کننده ها، خاصیت منعقد کنندگی بیشتر و وزن ملکولی بالاتری دارد. درصدی که به بازار عرضه می شود عبارتد از: 18، 9 و 30. پک در هر دمایی قابلیت استفاده را دارد. 

  تولید پلی آلومینیوم کلراید

روش های مختلفی برای تولید پلی آلومینیوم کلراید وجود دارد از جمله: روش آلومینیوم فلزی، روش هیدروکسید آلومینیوم، روش سه آلومینا، روش کلراید آلومینیوم و روش انحلال قلیایی.

روش آلومینیوم فلزی که با استفاده از آلومینیوم، خاکستر آلومینیوم و سرباره آلومینیوم به دو صورت اسیدی و قلیایی رخ می دهد. در روش اسیدی، اسید هیدروکلریک به خاکستر آلومینیوم اضافه شده و با مخلوط کردن پک مایع تولید می شود. در روش قلیایی و خنثی سازی، طی فرآیند پلیمریزاسیون، رسوب گذاری و فیلتراسیون و سپس خشک شدن، پلی آلومینیوم کلراید تولید می شود که در دمای بالا و با فشار بالا انجام می گیرد.

روش هیدروکسید آلومینیوم، که از خلوص بالایی برخوردار است و در محصول تولید شده میزان مواد سمی کم است.

روش سه آلومینا که مواد اولیه اکسید آلومینیوم است که شامل گیبسیایت، خاک رس، کائولینیت و زغال سنگ است. در این روش هم کلرید آلومینیوم کریستالی تولید می شود و هم پلی آلومینیوم کلراید با روش خنثی سازی تولید می گردد.

روش کلراید آلومینیوم که در این روش از پودر کلراید آلومینیوم استفاده می شود.

در روش انحلال قلیایی خاکستر الومینیوم به هیدروکسید سدیم افزوده می شود و محلول آلومینات سدیم تولید می شود بعد از آن مقداری اسیدیته با هیدروکلریک اسید تنظیم می گردد تا پلی آلومینیوم کلراید تولید شود.    

انواع پلی آلومینیوم کلراید

 • پک صنعتی یا فاضلابی
 • پک آشامیدنی یا خوراکی

پلی آلومینیوم کلراید برای چیست

پلی آلومینیوم کلراید کاربردهای متنوعی دارد که می توان موارد زیر را نام برد:

 • تصفیه آب آشامیدنی
 • تصفیه فاضلاب شهری
 • انعقاد سریع سیمان
 • تهیه مواد آرایشی
 • جهت نرمی کاغذ، افزایش سرعت خشک شدن کاغذ، استحکام بالتر و چسبندگی بیشتر لایه های داخلی کاغذ
 • استفاده در صنایع غذایی و جلوگیری از تشکیل مسیل
 • تهیه خمیر در صنایع سلولزی
 • احیای زغال سنگ
 • کاربرد در صنایع  نساجی، چرم سازی و داروسازی     
 • جهت تصفیه آب استخر
 • تصفیه پساب های کارخانجات مواد شیمیایی، نفت و پتروشیمی                                          

کاربرد پلی آلومینیوم کلراید در تصفیه آب 

  پلی آلومینیوم کلراید یک ماده منعقد کننده برای تصفیه و شفاف کردن آب است که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. پلی آلومینیوم کلراید ذرات کلوئیدی را خنثی می کند و باعث رفع کدورت و تصفیه آب و فاضلاب می شود. پک لخته ها را در آب ایجاد می کند و با ایجاد لخته، کلوئیدها که ذرات کوچک و سبک وزنی هستند مانند لجن، باکتری ها و ویروس ها، ذرات رادیو اکتیو، به سرعت ته نشین می شوند و مواد آلی و ناخالصی موجود در آب کاهش می یابد. از طریق استفاده از پک نیز آلاینده های حاصل از صنایع و موجود در فاضلاب های نفتی کاهش می یابد.  

استفاده از این محصول در تصفیه آب و فاضلاب مزایای بسیار دارد از جمله: کیفیت آب را افزایش میدهد، PH آب کاهش می یابد، باعث کاهش 30 درصدی لجن می شود و زمان ته نشینی کاهش می یابد.

پک تصفیه فاضلاب

پلی آلومینیوم کلراید در تصفیه فاضلاب با جداکردن ذرات معلق و جامد در فاضلاب و میزان آلومینای کمتر باعث تصفیه فاضلاب می شود.

کاربرد پلی آلومینیوم کلراید در کاغذ سازی

برای کاغذ سازی و تشکیل صفحات کاغذی از نگهدارنده یا همان ریتنشن که آب را از سلولز جدا می کند استفاده می شود و برای افزایش این نگهدارنده از نمک های Al، سدیم آلومینات و پک استفاده می شود. استفاده از این محصول برای کاغذ سازی کیفیت کاغذ را بالا می برد، سرعت خروج آب اضافی در کاغذ را بالا برده و در خنثی سازی و سایزینگ در الیاف سلولزی کاربرد دارد.

کاربرد پلی آلومینیوم کلراید در نساجی

نساجی از جمله صنایعی است که از آب در آن بسیار استفاده می شود و همین صنعت پساب های تولید می کند که منبع اصلی در آلودگی آب است. استفاده از پلی آلومینیوم کلراید در صنعت نساجی باعث حذف رنگ از فاضلاب نساجی می شود.                 

خطرات پلی الومینیوم کلراید

مصرف پلی آلومینیوم کلراید می تواند خطرناک باشد. ماده خورنده است. استنشاق، بلعیدن یا تماس با پوست ممکن است باعث آسیب شود. طبق MSDS PAC 28% و MSDS PAC 30% استنشاق می تواند باعث تحریک غشای مخاطی شود. می تواند باعث تحریک پوست و چشم همراه با قرمزی و تورم شود. علاوه بر این، مصرف PAC می تواند باعث تحریک دهان و معده شود. نگهداری و دفع صحیح پلی‌آلومینیوم کلراید باید مورد توجه قرار گیرد تا از هر گونه اثرات ناخواسته جلوگیری شود.

استاندارد پلی آلومینیوم کلراید

برای تصفیه آب از تعدادی از منعقد کننده های حاوی آلومینیوم استفاده می شود. پلی آلومینیوم کلراید یا پک یک منعقد کننده غیر آلی است که کلوئیدها را بی ثبات کرده و با ته نشینی یا فیلتراسیون از آب خارج می شوند. رنج استاندارد و مناسب PH بین 5 تا 7 می باشد چرا که اگر PH از حد استاندارد فراتر رود فرایند لخته سازی ضعیف شده و برای انسان خطرناک است.

 قیمت پلی الومینیوم کلراید

قیمت محصول پلی آلومینیوم کلراید به درصد خلوص و کیفیت بستگی دارد اگر میزان ناخالصی موجود در این محصول افزایش داشته باشد قیمت پایین تری دارد.

انواع رنگ پلی آلومینیوم کلراید

پلی آلومینیوم کلراید یا پک در سه رنگ سفید، زرد و قهوه ایی تولید می شود.

پلی آلومینیوم کلراید سفید

پک سفید در مقایسه با دیگر پلی آلومینیوم کلرایدها از کیفیت بالایی برخوردار است و از طریق خشک کردن با اسپری تولید می شود. در این پک از پودر آهن استفاده نمی شود. درصد خلوص بالایی دارد و در کاغذ سازی، شفاف دهی به شکر، پزشکی، آرایشی و بهداشتی، ریخته گری و تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد.

پلی آلومینیوم کلراید زرد       

پک زرد با خشک کردن اسپری در دو شکل جامد ورقه ورقه و پودری تولید می شود. پک زرد درصد خلوص بالایی نسبت به پک قهوه ایی دارد. همان مواد اولیه ایی که برای تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرد یعنی پودر آلمینات کلسیم، اسید هیدروکلریک و بوکسیت در تولید پلی آلومینیوم کلراید زرد نیز استفاده می شود.

پلی آلومینیوم کلراید قهوه ایی

پلی آلومینیوم کلراید قهوه ایی به دلیل وجود پودر آهن رنگ تیره تری دارد و برای تصفیه فاضلاب کاربرد دارد.

فروش پلی آلومینیوم کلراید صنعتی

پلی آلومینیوم کلراید نمکی به دست آمده از آلومینیوم است.آلومینیوم سومین عنصری است که فراوان در پوسته زمین وجود دارد. پلی آلومینیوم کلراید پلیمری است منعقد کننده که به صورت جامد ومایع تولید می شود و به فروش می رسد. مصرف کنندگان این محصول را با نام هایی مثل، منعقد کننده پک، پلی آلومینیوم کلراید مایع و جامد، پلی آلومینیوم کلراید برای تصفیه آب، ACH، پک سفید، پک زرد، پک خوراکی می شناسند.

از کجا می توان پلی آلومینیوم کلراید را به صورت عمده خریداری کرد؟

ممکن است بتوانید فروشنده پلی آلومینیوم کلراید به صورت خرده فروش را در منطقه خود پیدا کنید. با این حال، برای خرید مقادیر زیاد PAC، ترجیحاً واردات مستقیم از تولیدکنندگان انجام شود. آنها می توانند گواهینامه صادر کنند و در هزینه ها صرفه جویی کنند که بهتر از خرید مواد شیمیایی در مقادیر کم در محل یا از یک توزیع کننده خرده مواد شیمیایی است.

اگر به مقادیر عمده این ماده شیمیایی نیاز دارید، می توانید به عنوان تامین کننده و وارد کننده پلی آلومینیوم کلراید صنعتی آن را در وب سایت ما خریداری کنید یا برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آخرین قیمت پلی آلومینیوم کلراید صنعتی

از آنجایی که فروش پلی آلومینیوم کلراید آشامیدنی یک محصول وارداتی است، قیمت معمولا بسته به قیمت ارز، مواد اولیه، لجستیک و سایر نهاده های صنعتی مرتبط مانند نیروی کار و مالیات تغییر می کند. به منظور دریافت آخرین قیمت PAC، لطفا با ما تماس بگیرید و ما قیمت پلی آلومینیوم کلراید صنعتی را تا درب کارخانه شما ارائه خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست