خرید روغن سیلیکون 350

روغن سیلیکون 350 یک سیلوکسان بر پایه مایع است که بخشی از سیستم سیال متیل سیلیکون است. این مایع 100٪ سیلیکونی یک مایع دی متیل پلی سیلوکسان شفاف و سفید آب برای کاربردهای غذایی است. این مایع که در تجهیزات آب بندی، بسته بندی و شکل دهی استفاده می‌شود، سایش و چسبندگی را کاهش می‌دهد و به طور موثر جریان بسیاری از پلاستیک‌ها، چسب‌ها، چسب ها و مواد دیگر را فراهم می‌کند. در این محتوا با پیشگامان شیمی همراه باشید تا اطلاعات با ارزشی در مورد روغن سیلیکون 350 کسب کنید. در انتها به جواب سوالاتی از قبیل روغن سیلیکون 350 چیست؟ کاربردهای روغن سیلیکون 350 و قیمت روغن سیلیکون 350 دست پیدا کنید.

معادل انگلیسی

Silicone oil 350

چگالی در 25 درجه سانتیگراد

تقریبا 0.97 گرم بر سانتی متر مکعب

نقطه اشتعال

> 300ºC

دمای احتراق (مایعات)

تقریباً 450 درجه سانتیگراد

کشش سطحی در 25ºC

0.021 نیوتن بر متر

ویسکوزیته، جنبشی در 25 درجه سانتیگراد

تقریبا. 350 mm2/s

خرید روغن سیلیکون 350

شرکت پیشگامان شیمی روغن‌های سیلیکونی با ویسکوزیته‌های مختلف، امولسیون‌های سیلیکون و مایعات سیلیکونی با طیف وسیعی از خصوصیات برای تولید محصولات آرایشی، مواد آزاد کننده و روان‌کننده، لاک‌های اتومبیل، کمک‌های اتو، عوامل آبگریز و بسیاری دیگر وارد می‌کند. روغن سیلیکون یک مایع پلی دی متیل سیلوکسانی راست زنجیر است.

این محصول در ویسکوزیته‌های 100 cSt ،350 cSt ،100 cSt و 5000 cSt و روغن سیلیکون 1000 موجود است. روغن سیلیکون وارداتی ما دی الکتریک، گرید مواد غذایی و آرایشی و سازگار با محیط زیست است. روغن سیلیکون ما روان‌کننده‌ای عالی برای کاربردهای ترکیبی لاستیک و پلاستیک است. برای جزئیات بیشتر به نمودار سازگاری در بخش منابع فنی مراجعه کنید.

فروش روغن سیلیکون 350

روغن سیلیکون 350 چیست؟

روغن سیلیکون 350، یک پلی‌دی‌متیل‌سیلوکسان غیر واکنشی خطی و دارای ویسکوزیته تقریباً 350 میلی‌متر در ثانیه است. به دلیل ساختار شیمیایی، مایع سیلیکون AK350 از مشخصات خاصی برخوردار است که آن را از مواد آلی مانند روغن‌های معدنی جدا می‌کند. روغن سیلیکون 350 ( 350 Silicone oil) را می‌توان به سیلیکون قابل جریان اضافه کرد تا نرم و انعطاف‌پذیرتر شود. با افزودن روغن، سیلیکون نیز بیش از حد روان می‌شود و پس از تصفیه نیز بیشتر خواهد شد. این محصول قابل استفاده برای طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها به عنوان یک محصول روان‌کننده، ماده آزاد کننده، ضد کف، مایع مکانیکی، در تجهیزات الکترونیکی و غیره استفاده می‌شود.

 

همچنین می‌توانید روغن سیلیکون را با هدف مایع‌تر شدن سیلیکون اضافه کنید، این باعث می‌شود سیلیکون مایع شود. در این حالت استفاده بیش از حد روغن سیلیکون توصیه نمی‌کنیم و حداکثر مقدار قابل استفاده  10٪، می‌باشد. روغن سیلیکون یک سیلوکسان مبتنی بر مایع است که بخشی از سیستم مایع سیلیکون متیل است. ویسکوزیته 350 cSt با ضریب شکست 1.402 پوند و استحکام دی‌الکتریک 14 کیلو ولت بر میلی‌متر است. تنش سطحی روغن سیلیکون با افزایش ویسکوزیته افزایش می‌یابد.

سیلیکون‌ها

 1. سیلیکون برای کاربردهای صنعتی برای محدوده گرانروی کم، متوسط و زیاد در دسترس است.
 2. سیلیکون‌های دارای ویسکوزیته پایین دارای پراکندگی بسیار بالا، محتوای فرار هستند و بیشتر در برنامه‌های مراقبت شخصی استفاده می‌ شوند.
 3. سیلیکون‌های دارای ویسکوزیته متوسط مانند روغن‌های سیلیکونی 350 و 100 سی‌سی از محبوب‌ترین درجه‌ها هستند.
 4. در انواع کاربردهای روان‌کننده و در کاربردهای صنعتی مانند رهاسازی، ضد کف و روان‌کاری استفاده می‌شود.
 5. سیلیکون‌های دارای ویسکوزیته بالا در رنگ‌ها، چسب‌ها و گریس‌ها استفاده می‌شوند.
 6. مجموعه مایعات سیلیکون (روغن‌ها) روغن انبارداری، روغن‌های ویسکوزیته متوسط هستند و می‌توانند برای روغن‌کاری مورد استفاده قرار گیرند.

 

ویژگی‌های روغن سیلیکون 350

روغن سیلیکون 350 یک سیلوکسان بر پایه مایع است که بخشی از سیستم سیال متیل سیلیکون است. ویسکوزیته آن 350 cSt با ضریب شکست 1.402 و قدرت دی الکتریک ~ 14 کیلو ولت بر میلی‌متر است. کشش سطحی آن با افزایش ویسکوزیته افزایش می‌یابد.

 • دارای حداقل تغییر در خصوصیات فیزیکی در محدوده دمایی گسترده
 • خواص ضد آب عالی
 • خواص دی الکتریک خوب
 • کشش کم سطح و در نتیجه فعالیت سطح زیاد
 • از نظر شیمیایی بسیار غیرفعال است
 • نقطه انجماد کم
 • نقطه اشتعال بالا
 • مقاومت در برابر حرارت بالا
 • حلالیت خوب در طیف گسترده‌ای از حلال‌ها

کاربرد روغن سیلیکون 350

روغن سیلیکون را می‌توان برای کاربردهای مختلفی از جمله موارد زیر استفاده کرد:

 • رسانای انتقال گرما در صنایع شیمیایی و پتروشیمی
 • یک مایع خنک‌کننده دی‌الکتریک
 • ماده روان‌کننده و ضد فلورسانس
 • پوشش‌های محافظ برای مصالح ساختمانی
 • یک افزودنی آرایشی و بهداشتی 

خواص ضد کف آن موجب می‌شود که این محصول در صنایع غذایی مورد استفاده واقع شود. کاربرد این محصول در صنایع پزشکی به منظور جایگزینی برای مایع زجاجی چشم است که در بسیاری از عمل‌های از این محصول استفاده می‌کنند. روغن سیلیکون 350 گاز تشکیل شده در سیستم گوارش رو کاهش می‌دهد، از این رو برای داروهای ضد نفخ استفاده می‌شود.

خرید روغن سیلیکون 350

سایر کاربردها

 • روان‌کننده‌ها و ضد اصطکاک‌ها
 • عوامل انتشار (قالب)
 • مراقبت از سطح / پولیش‌ها
 • مایعات هیدرولیک و ترانسفورماتور
 • مایعات میرایی و پمپ پخش
 • روان‌کننده‌های مقاوم در برابر حرارت
 • عوامل انتشار دستگاه‌های چاپ دیجیتال با کارایی بالا
 •  روان‌کننده سبک که می‌تواند اسپری شود.

 

فروش روغن سیلیکون 350

روغن سیلیکونی با کیفیت بالا که مایعی شفاف، سفید مایل به آب، بی‌مزه، بی‌بو و خنثی است. ویسکوزیته آن با تغییرات دما تغییر بسیار کمی را نشان می‌دهد. حداقل تغییر را در بین انواع مایعات سیلیکونی نشان می‌دهد. مقاومت فوق العاده در برابر درجه حرارت بالا و پایین، حفظ انعطاف پذیری در محدوده دمایی وسیع از ویژگی‌های منحصر به فرد آن است. با نقطه اشتعال 315 درجه سانتیگراد برای استفاده به عنوان حمام روغن تا دمای 230 درجه سانتیگراد ایده‌آل است. شما می‌توانید از طریق ارتباط با کارشناسان فروش برای خرید و استعلام قیمت روغن سیلیکون 350 اقدام کنید.

فروش روغن سیلیکون 350 در بشکه‌های‌ ۲۰۰ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. شما مشتریان عزیز جهت خرید روغن سیلیکون 1000، خرید هیدروکسید لیتیوم، خرید سدیم استارچ گلیکولات، خرید اوژنول، خرید کلرهگزیدین، خرید سدیم استئاریل فومارات، خرید سیکلودکسترین، خرید وانیلین، خرید بنزالکونیوم کلراید با ما تماس بگیرید.

قیمت روغن سیلیکون 350

E35 350 یک امولسیون 35٪ با ویسکوزیته متوسط از پلی دی متیل سیلوکسان است. این ماده اولیه برای استفاده در کاربردهای مبلمان، اتمام پارچه و سایر فرمولاسیون‌های ویژه طراحی شده است. این ماده حاوی نیتریت سدیم به عنوان یک بازدارنده خوردگی است. E35 350 نباید در تماس با آمین‌ها استفاده شود. جهت دریافت قیمت روغن سیلیکون 350 با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

بسته‌بندی و ذخیره‌سازی

“بهترین استفاده قبل از پایان تاریخ انقضا” که این تاریخ در آنالیز و روی بشکه نشان داده شده است. ذخیره‌سازی فراتر از تاریخ مشخص شده در آنالیز لزوماً به این معنی نیست که محصول دیگر قابل استفاده نیست. در این مورد، خواص مورد نیاز برای استفاده مورد نظر باید به دلایل تضمین کیفیت بررسی شود.

روغن سیلیکون 350
روغن سیلیکون 350

آنالیز روغن سیلیکون 350

جهت دریافت آنالیز روغن سیلیکون 350 به لینک زیر مراجعه نمایید.

E35-350-en-2020.07.01

فروش روغن سیلیکون 350

جهت دریافت جدیدتر آنالیز روغن سیلیکون 350 با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست