فروش آلومینیوم کلراید هگزاهیدرات

آلومینیوم کلراید هگزا هیدرات

آلومینیوم کلراید هگزا هیدرات یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی AlCl3 است. هنگام آلوده‌شدن با کلرید آهن، اغلب رنگ زرد را در مقایسه با ترکیب خالص سفید نشان می‌دهد. این ماده در کاربردهای مختلف شیمیایی به عنوان پایه لوئیس مورد استفاده قرار می‌گیرد، و تری کلرید آلومینیوم بی‌آب رایج‌ترین اسید لوئیس است.

همچنين ممكن است به صورت ماده‌ای به عنوان يك ماده ضد عرق يا تجويز به عنوان يك ماده ضد نفرواژيك يافت شود. در محصولات ضد عرق، FDA استفاده از کلرید آلومینیوم را به عنوان یک ماده فعال تا 15٪، که بر روی فرم هگزیدیدات محاسبه می‌شود، در یک فرم دوز محلول آبی نونروسول 4 تأیید می‌کند.

کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات یک هیدرات است. حاوی تری‌کلرید آلومینیومی است. نمک بدون آب به عنوان یک کاتالیزور در سنتز شیمیایی آلی استفاده می‌شود و از نمک‌های هیدراته به عنوان ضد عرق به عنوان موضعی و برای مدیریت HYPERHYDROSIS استفاده می‌شود.

کاربردهای آلومینیوم کلراید هگزا هیدرات

کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات چیست؟ کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات یک ماده ضد عرق است که با کمک به سلول‌های تولید کننده عرق تأثیر می‌گذارد. کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات موضعی (برای پوست) برای درمان عرق‌کردن بیش از حد استفاده می‌شود، که به آن هیپرهیدروز نیز گفته می‌شود. کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات کلسیم همچنین ممکن است برای اهدافی که در این راهنمای دارویی ذکر نشده استفاده شود.

  • آلومینیوم کلرید
  • هگزاهیدرات
  • USP

به دلیل ویژگی‌های ضد انعطاف‌پذیری آن در برخی از برنامه‌های کاربردی تحریک‌کننده استفاده می‌شود.

فروش آلومینیوم کلراید هگزا هیدرات

فروش آلومینیوم کلراید هگزا هیـدرات به صورت کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی در انبار تهران و اصفهان آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز،  محصول مورد نیاز را بهترین قیمت آلومینیوم کلراید 6 آبه و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

برچسب:

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

خرید مواد اولیه صنعتی ، خرید مواد اولیه آزمایشگاهی

درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

پیشنهاد میکنیم این مقالات را مطالعه کنید

پرسش و پاسخ مواد شیمیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست