فروش آلومینیوم کلراید هگزاهیدرات

آلومینیوم کلراید هگزا هیدرات چیست؟

آلومینیوم کلراید هگزا هیدرات یک ترکیب شیمیایی با فرمول شیمیایی AlCl3 است. هنگام آلوده‌شدن با کلرید آهن، اغلب رنگ زرد را در مقایسه با ترکیب خالص سفید نشان می‌دهد. این ماده در کاربردهای مختلف شیمیایی به عنوان پایه لوئیس مورد استفاده قرار می‌گیرد، و تری کلرید آلومینیوم بی‌آب رایج‌ترین اسید لوئیس است.

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت پودر آلومینیوم کلراید هگزا هیدرات خالص

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

همچنين ممكن است به صورت ماده‌ای به عنوان يك ماده ضد عرق يا تجويز به عنوان يك ماده ضد نفرواژيك يافت شود. در محصولات ضد عرق، FDA استفاده از کلرید آلومینیوم را به عنوان یک ماده فعال تا 15٪، که بر روی فرم هگزیدیدات محاسبه می‌شود، در یک فرم دوز محلول آبی نونروسول 4 تأیید می‌کند.

کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات یک هیدرات است. حاوی تری‌کلرید آلومینیومی است. نمک بدون آب به عنوان یک کاتالیزور در سنتز شیمیایی آلی استفاده می‌شود و از نمک‌های هیدراته به عنوان ضد عرق به عنوان موضعی و برای مدیریت HYPERHYDROSIS استفاده می‌شود.

آلومینیوم کلراید یک ماده عالی برای افرادی است که تعریق بالایی دارند. در واقع از این ماده برای لوسیون‌ها و هر چیزی که نیاز به جلوگیری از تعریق دارد استفاده می‌شود. لوسیون‌های زیادی را می‌توان در بازار یافت که از این ماده در خود استفاده کرده اند. با توجه به مجوزهای معتبری که این محصول دریافت کرده است؛ لوسیون‌هایی که در بازار برای کنترل تعریق از این ماده استفاده می‌کنند بدون نسخه پزشک خرید و فروش می‌شوند.

برخی از افراد نیز هستند که تعریق بیش از اندازه دارند. این افراد زمانی که به پزشک مراجعه می‌کنند داروهایی برای آن‌ها تجویز می‌شود. ردپای این ماده شگفت‌انگیز را در این داروها نیز می‌توان یافت. این ماده که نوعی نمک آلومینیوم است؛ توانایی کنترل غددهای عرقی را دارد. از این رو در دئودورانت‌ها نیز به عنوان منعقد کننده استفاده می‌شوند. اما این محصول شگفت انگیز پیشگامان شیمی دقیقاً چطور این کار را انجام می‌دهد؟

کاربردهای آلومینیوم کلراید هگزا هیدرات

کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات چیست؟ کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات یک ماده ضد عرق است که با کمک به سلول‌های تولید کننده عرق تأثیر می‌گذارد. کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات موضعی (برای پوست) برای درمان عرق‌کردن بیش از حد استفاده می‌شود، که به آن هیپرهیدروز نیز گفته می‌شود. کلرید آلومینیوم هگزاهیدرات کلسیم همچنین ممکن است برای اهدافی که در این راهنمای دارویی ذکر نشده استفاده شود.

  • قیمت پودر آلومینیوم کلراید
  • هگزاهیدرات
  • USP

به دلیل ویژگی‌های ضد انعطاف‌پذیری آن در برخی از برنامه‌های کاربردی تحریک‌کننده استفاده می‌شود.

خرید آلومینیوم کلراید

این ماده از سنگ‌های طبیعی گرفته می‌شود. از این رو نوعی یون خنثی در طبیعت به شمار می‌آید. مطالعات نشان داده است این یون فوق العاده کاربردهای پزشکی بسیاری روی پوست شما دارد.

یک ضد تعریق خوب
قیمت آلومینیوم کلراید هگزا هیدرات

نمک‌های این نوع آلومینیوم کانال‌های غدد عرق دیستال را مسدود می‌کنند. اما اینکه چگونه این کار را انجام می‌دهند مورد بحث این بخش از مقاله ماست. یون‌های فلزی این محصول دوست خوبی برای موکوپلی پلی ساکاریدها به شمار می‌روند. آن‌ها با یکدیگر وارد عمل شده و به سلول‌های مجاری تعریق حمله می‌کنند.

سیستم ایمنی شما توان تشخیص آلومینیوم کلراید را به عنوان یک مهاجم ندارد. از این رو این دو دوست به راحتی می‌توانند سلول‌های تعریق را تخریب کنند. با تخریب سلول‌های تعریق یک لایه روی غده را می‌پوشاند که مانع خروج عرق از بدن می‌شود. البته توجه داشته باشید که این محصول با آسیب موقت به شما عرضه می‌شود. به این معنی که تخریب بیش از اندازه سلول‌ها را در پی ندارد. غدد عرق نیز پس از چند ساعت می‌توانند شروع به ترمیم خود کنند. بنابراین آلومینیوم کلراید یک انتخاب عالی برای شرکت‌های تولید لوازم آرایشی بهداشتی به شمار می‌رود.

توجه داشته باشید که استفاده از موادی که این محصول را در خود دارند نیز باید به اندازه صورت گیرد. در زمان گرما بدن بیشتر از زمان‌های دیگر عرق می‌کند. با بسته شدن غدد تعریق این غدد می‌توانند کمی استرس به شما وارد کنند. از سوی دیگر پس از ازبین رفتن تاثیر این محصول تعریق شما بیش از گذشته خواهد بود. از این رو توصیه می‌شود از این محصول بیش از یک یا دو بار در هفته استفاده نشود. مگر اینکه دستور پزشک استفاده از آن برای زمان و تعداد بیشتر را مجاز شمرده باشد.

درمان بیماری‌ها با آلومینیوم کلراید

هایپرهیدروزیس یکی از بیماری‌هایی است که چندان خطری ندارد. اما هر بیماری که خطرناک نباشد به این معنی نیست که مفید هم هست! این بیماری بیشتر روی کیفیت زندگی افراد تاثیر می‌گذارد. این بیماری برای افرادی است که بیش از اندازه در طول روز تعریق می‌کنند. راه خاص یا نشانه خاصی هم برای تشخیص آن گزارش نشده است. بلکه تنها راه عملی اندازه گیری میزان تعریق است. مطالعاتی که روی غدد آکرین این بیماران صورت گرفته نشان می‌دهد سلول‌های تعریق آن‌ها تحت تاثیر آلومینیوم کلراید و موکوپلی پلی ساکاریدهای به کار رفته در لوسیون‌های آن‌ها تخریب شده است.

آلومینیوم کلراید
خرید آلومینیوم کلرید 6 آبه

برخی گزارش‌ها نیز نشان داده است که برخی اسید‌های فلزی دیگر همانند زیرکونیم، وانادیوم و اندیم به همان مکانیزم کار می‌کنند. حتی تعدادی از این نمک‌ها هم هستند که دوز تاثیر بالاتری دارند. از این نمک‌های خاص بیشتر برای درمان‌های هایپرهیدروزیس استفاده می‌شود. اما خرید آلومینیوم کلراید را می‌توان در محصولات عمومی به کار برد.

تعریق زیر بغل

زیر بغل به دلیل غدد خاصی که دارد تعریق بیشتری نیز دارد. اما هر دارویی را نمی‌توان در این محدوده استفاده کرد. چرا که علاوه بر تنش زایی، روی ظاهر انسان‌ها نیز موثر است. در سال ۱۹۱۶ برای اولین بار از این ماده برای تعریق زیربغل به کار گرفته شد. از این رو بیش از هشتاد سال است که از این ماده برای زیربغل استفاده می‌شود.

طبق مطالعاتی که روی ۶۵ بیمار انجام شده است از این ماده با غلظت ۲۰ درصد استفاده شده است. ماده‌‌ای که این محصول در آن محلول شده است؛ الکل خالص بوده است. طی این آزمایش تاثیر این ماده روی زیربغل برسی شده است. در این آزمایش بیش از ۶۰ نفر این افراد گزارش کرده‌‌اند این ماده تعریق آن‌ها را کنترل کرده است. دیگر افراد این آزمایش نیز مدعی شدند که تعریق آن‌ها کاهش یافته است.

برخی از افرادی که دچار بیماری تعریق بیش از اندازه هستند نیز به عمل جراحی می‌رسند. طی آزمایشی که روی ۳۸ نفر صورت گرفته است؛ از محلولی از بیست درصد آلومینیوم کلراید و هشتاد درصد الکل استفاده کرده است. در این آزمایش ۲۴ نفر گزارش کرده‌‌اند که بیماری آن‌ها به طور کامل درمان شده است. حتی ۱۹ نفر از این افراد نیز ادعا کرده‌‌اند که به طور کامل از جراحی صرف نظر کرده اند.

در مطالعات بزرگتر ۶۹۱ نفر مورد برسی قرار گرفتند. طی این آزمایش نیز ۸۲ درصد از این بیماران اعلام کرده‌‌اند که بیماری در آن‌ها کمتر و یا حتی از بین رفته است. نکته مهمی که این مطالعه داشته است این است که غلظت‌های متفاوتی از این ماده مورد برسی قرار گرفته اند. نتیجه آزمایش نشان داده است غلظت ۱۵ درصدی از این ماده عملکردی همانند غلظت ۲۰ درصد دارد. از سوی دیگر غلظت ۱۵ درصد برای افراد مناسب‌تر بوده است.

آلومینیوم کلراید برای چه محصولاتی مناسب نیست؟

افرادی که شاهد تعریق زیاد در کف دست و پا هستند نتیجه قابل قبولی از محصولاتی که این ماده در آن‌ها به کار گرفته شده است دریافت نمی‌کنند. البته غلظت‌های کمتر این ماده روی افراد با تعریق زیاد کف دست و پا نشانه‌‌ای از بهبودی در آن‌ها ایجاد نکرده است. تحقیقات نشان داده است که غلظت ۳۰ درصدی این ماده منجر به کنترل تعریق می‌شود.

یک آزمایش دیگر روی ۱۲ بیمار صورت گرفته است. این دوازده نفر از آلومینیوم کلراید با غلظت ۲۰ درصد برای این ناحیه استفاده کرده‌اند. میزان تعریق آن‌ها با استفاده از دستگاهی که بخارآب از دست رفته را محاسبه می‌کند اندازه گیری شده است. طی هفته اول ۱۷ درصد بهبودی و طی چهار هفته بعدی ۳۰ درصد بهبودی مشاهده شده است. به طور کلی می‌توان گفت این محصول برای بیماران و افرادی که تعریق زیادی در هر ناحیه دارند مناسب است. اما تولید کنندگان محصولات ارایشی بهداشتی باید با مشکلاتی که ممکن است این محصول برای مشتریان ایجاد کنند نیز آشنا باشند.

قیمت آلومینیوم کلراید
فروش آلومینیوم کلرید 6 آبه

در صورتی که آشنایی کافی حاصل شود؛ می‌توان از موادی استفاده کرد که علاوه بر سازگاری، این مشکلات را نیز کاهش دهند. از جمله عوارض جانبی استفاده از آلومینیوم کلراید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

عوارض جانبی آلومینیوم کلراید

خارش و تحریک پوست در برخی افراد که در معرض استفاده از این ماده بوده‌‌اند مشاهده شده است. بنابراین برخی پزشکان معتقدند این ماده می‌تواند برای پوست‌های حساس مضر باشد. البته اگر از این محصول فوق العاده برای تهیه داروهای این بیماری استفاده می‌کنید؛ باید در نظر داشت که دوز کمتری برای افراد با پوست‌های حساس به کار ببرید.

یکی دیگر از عوارضی که این ماده می‌تواند داشته باشد؛ تاثیر روی پارچه است. از این رو توصیه می‌شود بیمارانی که از این لوسیون‌ها استفاده می‌کنند؛ از استفاده از لباس‌های گران‌قیمت پرهیز کنند. اگر شما نیز تولید کننده لوازم آرایشی و بهداشتی هستید می‌توانید از این محصول در تولیدات خود استفاده کنید. مزایای بسیاری وجود دارد که شما را ترغیب به خرید این محصول می‌کند. تعدادی از آن‌ها به شرح زیر است:

مزایای استفاده از آلومینیوم کلراید

تولید کنندگان ایرانی زخم‌های بسیاری دارند. چرا که کمک‌های مالی مناسبی دریافت نمی‌کنند. بنابراین نیازمند به تعریف منابع مالی و کم هزینه‌ترین مواد اولیه هستند. از این رو استفاده از این ماده برای این تولید کنندگان توصیه می‌شود. چرا که هزینه کمی دارد. اثر بخشی آن نیز قابل قبول است. پس بهترین گزینه برای تولید کنندگان داخلی به حساب می‌آید. این ماده سالیان سال است که مورد آزمایش‌های متعددی قرار گرفته است. تعدادی از این آزمایش‌ها را در این مقاله مورد برسی قرار دادیم.

نتایج اکثر این آزمایش‌ها نشان از عملکرد فوق‌العاده آلومینیوم کلراید روی بیماران دارد. حتی سابقه هشتاد ساله استفاده از این ماده نشان از کیفیت بالای آن دارد. این محصول را می‌توان در کشور‌های مختلف بدون نسخه پزشک تهیه کرد. از این جهت فروش محصولاتی که این ماده در آن‌ها به کار گرفته شده است؛ بسیار بیشتر خواهد بود. این ماده قابلیت ترکیب با آب و الکل را دارد. بنابراین طیف گسترده‌تری از مواد مختلف را می‌توان در کنار آن استفاده کرد. از جمله این مواد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

این ماده تولید سریع و ساده‌‌ای هم دارد. بنابراین بهترین کار برای حمایت از تولید داخلی این است که از تولید کنندگان پیشگامان شیمی این محصول را خریداری کنید. این ماده در سطح بالایی پوست به کار گرفته می‌شود. از این رو در صورتی که مشتری شما تمایل داشت آن را پاک کند به راحتی می‌تواند این کار را انجام دهد.

قیمت پودر آلومینیوم کلراید

در گذشته این کار علاوه بر اینکه زمان زیادی از تولید کنندگان می‌گرفت؛ کیفیت محصول نیز در بسیاری از موارد قابل تشخیص نبود. امروز اما با چنین مشکلاتی مواجه نیستید. خرید از یک مرکز معتبر می‌تواند کیفیت محصولات شما را به طور چشمگیری افزایش دهد. تنها کافی است این مراکز را بشناسید. پیشنهاد ما این است که از شرکت توزیع کننده پیشگامان شیمی کمک بگیرید. این شرکت با تشخیص اینکه کدام تولید کننده می‌تواند بهترین محصول را به شما ارائه کند؛ بهترین‌ها را در برایتان در نظر گرفته است.

آلومینیوم کلراید یکی از موادی است که برای جلوگیری از تعریق بیش از اندازه در محصولات آرایشی بهداشتی به کار گرفته می‌شود. اما اگر این محصول را در کنار محلول‌های مناسب دیگر به کار گرفته شوند تأثیر بهتری خواهند داشت. اگر شما یک تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی هستید می‌توانید این محصول را با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت از ما تهیه کنید. حتی دیگر محصولاتی که می‌توانند در کنار این محصول به کار گرفته شوند را می‌توان از ما تهیه کنید. یک کلیک کافی است!

فروش آلومینیوم کلراید هگزا هیدرات

فروش آلومینیوم کلراید هگزا هیـدرات به صورت کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی در انبار تهران و اصفهان آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز،  محصول مورد نیاز را با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

همین حالا برای خرید مواد اولیه از ما مشاوره بگیرید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس گیرند.
جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست