فروش تری اتانول آمین

خرید تری اتانول آمین

فروش تری اتانول آمین شازند اراک با خلوص 85% در بشکه های 230 کیلویی و به صورت بشکه‌ای و حواله در مجموعه پیشگامان شیمی صورت می گیرد. جهت خرید تری اتانول امین با ضمانت کیفیت و استعلام قیمت تری اتانول آمین صنعتی با ما در تماس باشید.

جهت استعلام قیمت تری اتانول آمین

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

تری اتانول آمین شازند قیمت

به انگلیسی✅ TRIETHANOLAMINE
فرمول شیمیایی C6h15no3
cas No 102-71-6
گرید دارویی، صنعتی، رایشی بهداشتی
شکل محصول ✅ مایع بی رنگ
خلوص 99%
کاربرد ✅ برای تولید سورفکتانت‌ها در صنایع آرایشی و بهداشتی به‌عنوان تنظیم‌کننده pH برای محصولات حالت‌دهنده پوست و مو و همچنین لوسیون‌های ضدآفتاب، شوینده‌های مایع لباسشویی، پولیش‌ها و رنگ‌ها استفاده می‌شود.
برند و کشور تولیدی  شازند پتروشیمی اراک
بسته بندی  بشکه 215 کیلویی
محل تحویل تهران – اصفهان
قیمت ✅ استعلام قیمت تلفنی📞
دمای نگهداری 2-8 درجه

تری اتانول آمین (TEA) چیست؟

تری اتانول آمین (TEA) یک ماده شیمیایی صنعتی است که از عناصر کربن، هیدروژن، اکسیژن و نیتروژن تشکیل شده است. در شکل خالص آن به صورت مایعی بی رنگ و کمی زرد با ناخالصی ظاهر می شود. بوی آمونیاکی دارد و در آب قابل اختلاط است. تری اتانول آمین نیز به اختصار TEA و فرمول شیمیایی آن C6H15NO3 است. این به شکل تری اتانول آمین 85% (TEA 85%) می باشد.

تری اتانول آمین (TEA) که مایعی شفاف و چسبناک است و برای کاهش کشش سطحی امولسیون‌ها استفاده می‌شود. این اجازه می‌دهد تا مواد محلول در آب و محلول در روغن در یک فرمول بهتر ترکیب شوند. این یک پایه قوی است که آن را در تنظیم pH فرمول آرایشی مفید می‌کند. TEA کاملاً در آب محلول است و به سرعت قابل تجزیه زیست است.

تری اتانول آمین (TEA یا TEOA) یک ترکیب شیمیایی آلی روغنی و چسبناک است که یک آمین سوم و یک تریول (یک مولکول با سه گروه الکلی) است. TEA یک ترکیب دو کاره است که هم خواص الکل‌ها و هم آمین‌ها را به نمایش می گذارد. از این ترکیب برای ساختن سورفکتانت در صنایع آرایشی و بهداشتی به عنوان تنظیم کننده PH برای محصولات تهویه پوست و مو و همچنین لوسیون‌های ضد آفتاب، مواد شوینده مایع لباسشویی، جلا و رنگ استفاده می شود.

تری اتانول آمین (TRIETHANOLAMINE) که یک ترکیب آمینو از آمونیاک است و در آن هر یک از هیدروژن‌ها توسط گروه 2-هیدروکسی اتیل جایگزین می‌شود. این ماده به عنوان یک بافر و سورفکتانت نقش دارد. این ماده ترکیبی از آمینو تریدر، تريول و آمینو الکل است، از یک تری اتلی آمین تشکیل شده و یک پایه مشتق از تری‌ اتانول آمونیوم است.

خواص تری اتانول آمین

غلظت TEA از آب بیشتر و نقطه انجماد آن 71 درجه فارنهایت است. یک آمین ترتیب و یک triol است. ترکیبی است که دارای خواص الکل و آمین است. ترولامین حاوی مقدار کمی از ریتانول امین و اتانول امین است و همچنین ممکن است به عنوان یک آنتی‌اکسیدان در مقابل خودکار اکسیداسیون چربی‌های حیوانی و گیاهی عمل کند.

معمولاً به عنوان یک تنظیم‌کننده pH و سورفکتانت در محصولات صنعتی و آرایشی مانند محصولات پوست و مو استفاده می‌شود. یک ترکیب شیمیایی آلی، چسبناک، مایع آلی با بوی آمونیاک ملایم است. فرمول مولکولی آن C6H15NO3 با CAS # 102-71-6 است. مثل تمام اتانول امین‌ها، این ماده به طور صنعتی به وضوح واکنش اکسید اتیلن و آمونیاک بیش از حد تولید می‌شود. واکنش به آرامی اتفاق می‌افتد و با مخلوط‌سازی آب این واکنش شدت می‌گیرد. در تمام فرآیندهای مرسوم، واکنش در فاز مایع اتفاق می‌افتد.

کاربردها و ویژگی‌های تری اتانول آمین

تری اتانول آمین که به عنوان TEA نیز شناخته می‌شود، یک ماده قوی قلیایی است که به عنوان سورفکتانت و pH تنظیم‌کننده مواد شیمیایی برای فرمولاسیون محصولات پوستی استفاده می‌شود. این ماده از یک آمین تولید شده با واکنش اتیلن اکسید (که بسیار سمی است) با آمونیاک (سم شناخته‌شده دیگری) تولید می‌شود. نقش اولیه آن در بسیاری از فرمولاسیون‌های پوستی به عنوان یک مواد تنظیم کننده pH است و باعث افزایش pH فرمولاسیون‌ شده است.

این ماده در انواع لوازم آرایشی و بهداشتی، از جمله لوازم آرایشی، آرایش پایه و همچنین در رایحه، محصولات مراقبت از مو، رنگ مو، مجموعه‌های موج، محصولات اصلاح، کرم‌های ضد آفتاب، مراقبت از پوست و تمیز کردن پوست استفاده می‌شود. محصولات ترکیبات مرتبط، دی اتانول امین یا DEA اغلب در فرمولاسیون‌های مراقبت از پوست یافت می‌شود و از TEA نیز استفاده می کند.  

تعدادی از کاربردهای تری اتانول آمین

 • در درجه اول، تری اتانول آمین در ساخت سورفکتانت ها استفاده می شود.
 • به عنوان یک بازدارنده خوردگی 
 • به عنوان خنثی کننده اسیدهای چرب 
 • برای تنظیم و بافر pH
 • روغن ها و سایر مواد نامحلول را حل می کند.
 • در برخی موارد خاص، نمک های تری اتانول امین محلول تر از نمک های فلزات قلیایی هستند.
 • به عنوان یک افزودنی در تولید سیمان استفاده می شود زیرا فرآیند آسیاب را تسهیل می کند.
 • این در بسیاری از قطره های گوش یافت می شود که برای درمان بیماری ها و عفونت های گوش استفاده می شود.
 • همچنین به عنوان یک عامل کمپلکس کننده یون های آلومینیوم در محلول های آبی استفاده می شود.
 • در پردازش عکاسی
 • در شیرین سازی گاز
 • به عنوان یک کاتالیزور برای تولید فوم یورتان
 • این جزء بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی و مراقبت شخصی است.
 • این جزء اصلی برای لحیم کاری آلیاژهای آلومینیوم است.
 • در هولوگرافی از آن به عنوان یک عامل متورم کننده برای تغییر رنگ هولوگرام استفاده می شود.
 • برای ساخت مواد شوینده و پاک کننده
 • همچنین در بسیاری از مواد شیمیایی کشاورزی یافت می شود.

ایمنی تری اتانول امین

ایمنی TEA توسط پنل CIR ارزیابی شده است و آنها نتیجه گرفتند که TEA برای استفاده در لوازم آرایشی و محصولات مراقبت شخصی که برای استفاده ناپیوسته و مختصر و به دنبال آن شستشوی کامل از سطح پوست، ایمن است. در محصولاتی که برای تماس طولانی مدت با پوست در نظر گرفته شده‌اند، غلظت TEA نباید بیش از 5٪ باشد.

TEA با برخی دیگر از ترکیباتی که باعث شده این هشدار را داشته باشد، “نباید در محصولات حاوی عوامل N-nitrosating برای جلوگیری از تشکیل نیتروزامین‌ها استفاده شود.” با این حال، از آنجا که TEA یک آمین سوم است با عوامل نیتروز کننده برای تولید نیتروسامین واکنش نشان نمی دهد. با استفاده از ابزارهای تحلیلی بسیار حساس، یک مطالعه توسط سم شناسی نظارتی و فارماکولوژی نشان داد که TEA با نیتریت سدیم بلعیده می‌شود وهیچ تشکیل نیتروزآمین قابل توجهی یافت نمی‌شود.

هیئت تخصصی CIR همچنین تشخیص داد که TEA یک ماده تحریک کننده پوست و چشم خفیف است و تحریک با غلظت‌های بالا افزایش می‌یابد، به همین دلیل است که فرمولاسیون نباید بیش از 5 باشد. TEA مثال خوبی برای چگونگی ترجمه دقیق آزمایشات حیوانی است که در آن دوزهای زیادی از یک ماده تشکیل‌دهنده به حیوانات داده می شود. در یک مطالعه توسط برنامه ملی سم‌شناسی، افزایش تومورهای کبدی در موش‌هایی که در طول زندگی خود از نظر پوستی TEA دریافت کرده بودند، مشاهده شد.

با این حال، در مطالعه دیگری باعث ایجاد تومور در موش‌هایی که تحت درمان مشابه بودند و یا در موش‌هایی که از نظر ژنتیکی ساخته شده‌اند، حساسیت بیشتری نداشتند. همچنین به مواد ژنتیکی آسیب نرساند. تحقیقات اکنون ثابت کرده است که بیشترین علت ایجاد تومور در موش‌هایی که تومورهای کبدی تشکیل داده‌اند، به دلیل TEA است که باعث کمبود کولین می‌شود. انسان در برابر کمبود کولین مقاوم است و حیوانات آزمایش‌کننده این مقاومت را ندارند. علاوه بر این، مواد آرایشی که از TEA استفاده می‌کنند، بلعیده نمی شوند و همچنین با غلظت 100٪ در طول زندگی از طریق پوست استفاده نمی‌شوند.

تری اتانول آمین چگونه ساخته می شود؟

در صنعت، از واکنش اکسید اتیلن با آمونیاک ساخته می شود.

تری اتانول امین را از کجا به صورت عمده بخریم؟

در صورت نیاز به مقادیر خرد ممکن است بتوانید از فروشگاههای شیمیایی در مرکز شهر خود آن پیدا کنید. با این حال، برای خرید در حجم بالا تری اتانول آمین، ترجیحاً خرید از فروشندگان عمده و یا واردات مستقیم از بصرفه تر است. اگر به مقادیر عمده این ماده شیمیایی نیاز دارید، می‌توانید تری اتانول آمین (TEA) را در وب سایت ما خریداری کنید یا برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کدام کشورها تری اتانول آمین را به صورت فله تولید می کنند؟

تولید کنندگان اصلی این ماده عبارتند از:

 • چین
 • ایالات متحده
 • هندوستان
 • ژاپن
 • آفریقای جنوبی
 • کره جنوبی
 • آلمان
 • ایران

آخرین قیمت تری اتانول آمین چیست؟

از آنجایی که تری اتانول آمین یک محصول تولید داخل است، قیمت آن معمولا بسته به قیمت مواد خام، حمل و نقل و سایر نهاده های صنعتی مرتبط با تولیدکننده مانند نیروی کار و مالیات تغییر می کند. به منظور دریافت آخرین قیمت تری اتانول آمین، لطفا با ما تماس بگیرید و ما قیمتی را تا محل تحویل شما ارائه خواهیم کرد.

تری اتانول امین را از کجا بخریم؟

اینجا در irchem ما انواع حلال های شیمیایی را برای فروش داریم. ما از سراسر جهان واردات مواد شیمیایی را انجام می‌دهیم. بنابراین می‌توانید برای دریافت قیمت از فرم ثبت سفارش یا برای پاسخ سریع با تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

فروش تری اتانول آمین

تری اتانول آمین به صورت بشکه‌های 215 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول تری اتانول آمین مورد نیاز را با بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

خلاصه

TEA اسیدهای چرب را خنثی می کند و روغن ها و سایر مواد غیر قابل حل در آب را حل می‌کند. TEA خواص آمین‌ها و الکل‌ها را ترکیب می‌کند و می‌تواند واکنش‌های مشترک هر دو گروه را تجربه کند. TEA به عنوان آمین با اسیدها واکنش می‌دهد زیرا ملایم قلیایی است و صابون تشکیل می‌دهد.

وقتی TEA به عنوان الکل عمل می‌کند، رطوبت‌ساز است و می‌تواند باعث استری شدن اسیدهای چرب آزاد شود. TEA می‌تواند در دمای خنک جامد یا متبلور شود زیرا نقطه انجماد 70.9 درجه فارنهایت است. اگر تری اتانول امین شما هنگام دریافت آن مایعی قابل لزج و قابل ریختن نیست، به راحتی یک ظرف آب گرم به ظرف بدهید. TEA در لیست افزودنی‌های غذایی غیرمستقیم است، به این معنی که TEA ممکن است در چسب‌های در تماس با غذا و کمک به شستشو یا لایه برداری میوه ها و سبزیجات استفاده شود.

موارد استفاده از آن شامل این موارد است: لوسیون‌های ضد آفتاب، مواد شوینده مایع لباسشویی، مایعات ظرفشویی، مواد تمیز کننده عمومی، ضد عفونی‌کننده دست، جلا، مایعات فلزکاری، رنگ، کرم اصلاح و جوهر چاپ. تری اتانول امین (TEA ،TEOA) برای حمل و نقل در سراسر کشور با بشکه یا فله در دسترس است. بسته‌بندی ویژه در صورت درخواست در دسترس است برای جزئیات بیشتر در مورد حمل و نقل با ما تماس بگیرید.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • دکتر الهام استخری

  سلام وقت بخیر
  در این مورد، این ماده یک قسمت مهم از سیستم امولسیون است. آنرا قطع نکنید زیرا باعث پایداری امولسیون می شود.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست