اوژنول

فروش اوژنول

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09190930600

اوژنول چیست؟

اوژنول یک مولکول فنولی طبیعی است که در چندین گیاه مانند دارچین، گل میخک و برگ‌های خلیج یافت می‌شود. این ماده به عنوان ضد عفونی موضعی و به عنوان ضدعفونی‌کننده و در آماده‌سازی دندان‌ها با اکسید روی برای ریشه‌زایی و کنترل درد استفاده می‌شود. اگر چه در حال حاضر در هیچ یک از محصولات تأیید شده FDA در دسترس نیست، اما اوژنـول دارای خواص ضد التهابی، عصبی، ضد تب، آنتی‌اکسیدان، ضد قارچی و ضد درد است. مکانیسم دقیق مکانیسم عمل ناشناخته است، اما نشان داده شده است که با هدایت بالقوه عمل دخالت می‌کند. تعدادی از محصولات OTC بدون تایید وجود دارد که شامل Eugenol است که استفاده از آن برای درمان درد دندان را تبلیغ می‌کند.

کاربرد اوژنول:

Eugenol یکی از اعضای کلاس فنیل پروپانوئید است و مولکول قابل توجهی چند منظوره است که به عنوان یک عامل کاربردی در چندین محصول به کار گرفته‌شده و کاربردی در داروسازی، کشاورزی، عطر، طعم، لوازم آرایشی و سایر صنایع دارد.

  • اوژنـول در پزشکی به عنوان یک آنتی‌سپتیک و بی‌حسی موضعی استفاده می‌شود.
  • Eugenol دارای اثرات قوی ضد باکتری و موضعی و ضد خوردگی است.
  • این محصول می‌تواند برای پوسیدگی دندان به عنوان یک داروی ضد درد استفاده شود.
  • Eugenol همچنین می‌تواند برای تهیه ایسونیکید باشد که دارو خاص برای درمان سل است.
  • موجب کاهش فشار خون می‌شود.

سایر محصولات ما: بیسفنول A

فروش اوژنول:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول اوژنول مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

#فروش_اوژنـول #خرید_اوژـنول #کاربرد_اوژنـول #آنالیز_اوژنول #بازرگانی_اوژنول #فروشنده_اوژنـول #سنتز_اوژنـول

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید