خرید پروتئین شیر هیدرولیز شده

فروش پروتئین شیر هیدرولیز شده

پروتئین شیر هیدرولیز شده یک فسفوپروتئین هیدرولیز شده کم بو است که از پروتئین لبنی طبیعی با کیفیت بالا ساخته شده است. این پروتئین مشتق شده از شیر یک مرطوب کننده عالی است که تعادل مطلوبی از مواد مغذی را برای پوست و مو فراهم می کند. پروتئین شیر هیدرولیز شده دارای خواص ضد تحریک و محافظتی عالی نیز می باشد.

جهت استعلام قیمت پروتئین هیدرولیز شده شیر

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت و راهنمای استفاده

 • باید در فاز آبی اضافه شود.
 • در مورد امولسیون، باید پس از تشکیل امولسیون و در دمای کمتر از 104 درجه فارنهایت (40 درجه سانتیگراد) اضافه شود.
 • محلول در آب.
 • سازگار با فرمولاسیون با pH نهایی 3.5 – 10.0
  میزان استفاده توصیه شده: 5% -1
 • ظاهر: مایع شفاف تا کمی تیره و زرد کم رنگ (ممکن است پس از پیری رسوب کند)
  بو:مشخصه، خفیف
 • pH مواد اولیه: 4.5 – 5.5
 • نگهدارنده: بنزیل الکل، سوربات پتاسیم، بنزوات سدیم
 • قیمت پروتئین هیدرولیز شده شیر گرید آرایشی: لطفا با ما تماس بگیرید

پروتئین شیر هیدرولیز چیست؟

پروتئین شیر هیدرولیز شده با هیدرولیز شیر توسط واکنش‌های اسیدی، قلیایی یا آنزیمی بدست می‌آید. شیر منبع غنی پروتئین کازئین و پروتئین آب پنیر است. تقریباً تمام آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن انسان را دارد. در دوران باستان از شیر برای استحمام استفاده می‌شده است، به خصوص این که در خانواده‌های سلطنتی بسیار رایج بوده است. رنگ آن سفید، زرد یا سفید مایل به قهوه‌ای است.

خواص پروتئین شیر هیدرولیز شده

پروتئین شیر هیدرولیز شده مواد خام غلیظی است که در ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هیدرولیزها پروتئین‌هایی هستند که تا حدی تجزیه می‌شوند. بنابراین به راحتی در بدن انسان جذب می‌شوند. پروتئین شیر هیدرولیز باعث افزایش رطوبت می‌شود. هیدرولیز آنزیمی حلالیت و پایداری حرارتی پپتیدها را که برای سلامتی مفید است، بهبود می‌بخشد.

پروتئین شیر هیدرولیز شده به دلیل محتوای اسید آمینه مملو از پروتئین‌های مغذی است. پروتئین شیر هیدرولیز شده در تهیه غذاهای مغذی غنی از پروتئین و محصولات مراقبت شخصی استفاده می‌شود. در فرمولاسیون تغذیه‌ای بزرگسالان و نوزادان به طور گسترده‌ای از پروتئین شیر هیدرولیز شده استفاده شده است. هیدرولیز به طور بالقوه باعث تحویل بیشتر اسیدهای آمینه از روده به عضله می‌شود و همچنین سرعت تحویل را در مقایسه با پروتئین سالم افزایش می‌دهد. هضم پروتئین شیر هیدرولیز شده سریعتر از جدا شده است.

انواع پروتئین شیر

پروتئین شیر از دو دسته اصلی پروتئین آب پنیر و پروتئین کازئین ساخته شده است. هیدرولیزهای پروتئین شیر توسط هیدرولیز آنزیمی پروتئین شیر تهیه می‌شوند. پروتئین شیر به پروتئین آب پنیر و کازئین طبقه بندی می‌شود. هیدرولیز با آنزیم‌ها یا اسید راهی برای تجزیه ساختار آب پنیر و کازئین فراهم می‌کند. بر اساس نیاز به اسیدهای آمینه انسانی، پنیر آب و کازئین به عنوان پروتئین‌های با کیفیت بالا طبقه بندی می‌شوند. ایزوله پروتئین شیر تا حدی هیدرولیز شده برای جذب سریع توسط بدن طراحی شده است.

مزایای پروتئین شیر هیدرولیز شده برای مو

پروتئین هیدرولیز شده مو توانایی قابلیت کنترل و بهبود براقیت و بافت مو را دارد. همچنین یک لایه ثابت روی مو ایجاد و در نتیجه آن را پوشانده و آب بندی می‌کند. این امر به ویژه برای موهای آسیب دیده بسیار مهم است زیرا به ترمیم حالت طبیعی مو کمک می‌کند. این ماده دارای خواص تشکیل لایه خوب است که در هنگام استایل و حالت دادن مهم هستند. خاصیت مرطوب کنندگی خوب باعث می‌شود که سطح رطوبت بالاتر حفظ شود، انعطاف پذیری و کشش مو را افزایش داده و ظاهر سالم‌تری به آن می‌دهد.

مزایای پروتئین شیر هیدرولیز شده برای پوست

پروتئین شیر از آنجا که نفوذ خوبی در پوست دارد در بازسازی سلول‌ها مفید است. اسیدهای آمینه موجود در آن دارای دو گروه مختلف است که در یک ساختار متصل شده‌اند که می‌تواند آن‌ها را همزمان آب دوست و همچنین چربی دوست کند. بنابراین، آن‌ها می‌توانند به سلول‌های مرده و آلوده پوست متصل شده و با آب شسته شوند. بنابراین، می‌توان از آن به عنوان پاک کننده استفاده کرد. پروتئین شیر همچنین پوست را مرطوب نگه می‌دارد و عفونت‌های آلرژیک مانند بثورات و لکه های تیره پوست را کاهش می‌دهد.

آنها می‌توانند روی سطح مو و پوست یک فیلم تشکیل دهند و اجازه نمی‌دهند رطوبت تبخیر شده و در داخل پوست حفظ می‌شود. پروتئین شیر پوست را آبرسانی کرده و آن را صاف و سبک می‌کند. همچنین موهای آسیب دیده را ترمیم و به رشد موهای سالم و براق کمک می‌کند. 

خرید پروتئین شیر هیدرولیز شده
خرید پروتئین شیر هیدرولیز شده

کاربردهای پروتئین شیر هیدرولیز شده

پروتئین شیر هیدرولیز شده در شیرخشک نوزاد، نوشیدنی‌های پروتئینی، محصولات تغذیه‌ای و غذایی، محصولات مراقبت از سن و محصولات شیرینی و شیرینی سازی استفاده می‌شود. پروتئین شیر هیدرولیز شده یک لایه اولیه است که به پوست رطوبت می‌بخشد. تقاضای مصرف کننده برای مواد طبیعی در محصولات بهداشتی و مراقبت‌های شخصی، تقاضای بازار برای پروتئین‌های شیر هیدرولیز شده را افزایش می‌دهد.

پروتئین شیر هیدرولیز شده و مزایای آن برای کودکان

 • به زبان ساده، فرمول‌های هیدرولیز شده حاوی پروتئین شیر هستند که قبلاً به قطعات کوچکتر تقسیم شده‌اند و هضم را برای نوزادان آسان می‌کند.
 • فرمول تا حدی هیدرولیز شده برای سهولت در رفتارهای معمول ناراحتی گوارشی مانند احساس خستگی، گاز و گریه با پروتئین های قابل هضم طراحی شده است.
 • شیرخشک بسیار هیدرولیز شده در کنترل آلرژی پروتئین شیر گاو برای اکثر نوزادان موثر است.

شگفتی فرمول‌های هیدرولیز شده  و کمک آن به کودک 

نوزادان مبتلا به آلرژی شیر گاو ممکن است به یک فرمول بسیار هیدرولیز شده نیاز داشته باشند. این فرمول‌ها دارای پروتئین‌های شیر گاو هستند که به طور گسترده‌ای شکسته شده اند. بنابراین بعید است که باعث واکنش آلرژیک شوند. در دنیای فرمول‌های هیدرولیز شده، ممکن است شما متوجه یک یا چند اصطلاح زیر شده باشید: نیمه هیدرولیز، هیدرولیز گسترده، هضم شده، تا حدودی شکسته یا بسیار شکسته.

همه آن‌ها فرمول‌هایی را توصیف می‌کنند که پروتئین به قسمت‌های کوچکتر تقسیم شده باشد. این فرمول‌های متناسب در واقع هضم نمی‌شوند، اما فرمول‌های هیدرولیز شده غالباً به عنوان هضم شده شناخته می‌شوند زیرا پروتئین شیر قبلاً به قطعات کوچکتر به نام پپتید تجزیه شده است. وقتی پروتئین به قطعاتی تبدیل می‌شود که در یک فرمول گسترده هیدرولیز شده کوچک هستند، بدن کودک دیگر پروتئین شیر گاو را تشخیص نمی‌دهد و اغلب اوقات هیچ واکنش آلرژیک وجود ندارد.

کدام فرمول هیدرولیز شده می‌تواند برای کودک من مناسب باشد؟

فرمول نیمه هیدرولیز شده:

این فرمول برای بهبود ناراحتی‌های گوارشی مانند سر و صدای معده، گازمعده و گریه کودک طراحی شده و دارای پروتئین‌هایی هضم شده‌ است که تا حدی تجزیه می‌شوند و تغذیه کامل را فراهم می‌کنند. مادرانی که از این نوع شیرخشک با موفقیت برای یک کودک استفاده کرده اند و به سادگی نوزاد خود را با استفاده از یک فرمول نیمه هیدرولیز شده تغذیه می‌کنند، ممکن است موفقیت مستمر داشته باشند.

فرمول گسترده پروتئین شیر هیدرولیز شده:

برای کنترل آلرژی پروتئین شیر گاو در اکثر نوزادان، استفاده از قطعات پروتئینی بسیار کوچک که احتمال واکنش آلرژیک کودک را به حداقل می‌رساند موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست