خرید پروتئین شیر هیدرولیز شده

پروتئین شیر هیدرولیز چیست؟

پروتئین شیر هیدرولیز شده با هیدرولیز شیر توسط واکنش‌های اسیدی، قلیایی یا آنزیمی بدست می‌آید. شیر منبع غنی پروتئین کازئین و پروتئین آب پنیر است. تقریباً تمام آمینو اسیدهای مورد نیاز بدن انسان را دارد. در دوران باستان از شیر برای استحمام استفاده می‌شده است، به خصوص این که در خانواده‌های سلطنتی بسیار رایج بوده است. رنگ آن سفید، زرد یا سفید مایل به قهوه‌ای است.

خواص پروتئین شیر هیدرولیز شده

پروتئین شیر هیدرولیز شده مواد خام غلیظی است که قرار است در ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد. هیدرولیزها پروتئین‌هایی هستند که تا حدی تجزیه می‌شوند، بنابراین به راحتی در بدن انسان جذب می‌شوند. پروتئین شیر هیدرولیز باعث افزایش رطوبت می‌شود. هیدرولیز آنزیمی حلالیت و پایداری حرارتی پپتیدها را که برای سلامتی مفید است، بهبود می‌بخشد.

پروتئین شیر هیدرولیز شده به دلیل محتوای اسید آمینه کامل از پروتئین‌های مغذی است. پروتئین شیر هیدرولیز شده در تهیه غذاهای مغذی غنی از پروتئین و محصولات مراقبت شخصی استفاده می‌شود. در فرمولاسیون تغذیه‌ای بزرگسالان و نوزادان به طور گسترده‌ای از پروتئین شیر هیدرولیز شده استفاده شده است.

هیدرولیز به طور بالقوه باعث تحویل بیشتر اسیدهای آمینه از روده به عضله می‌شود و همچنین ممکن است سرعت تحویل را در مقایسه با پروتئین سالم افزایش دهد. هضم پروتئین شیر هیدرولیز شده سریعتر از جدا شده است.

خرید پروتئین شیر هیدرولیز شده
خرید پروتئین شیر هیدرولیز شده

انواع پروتئین شیر

پروتئین شیر از دو دسته اصلی پروتئین آب پنیر و پروتئین کازئین ساخته شده است.

هیدرولیزهای پروتئین شیر توسط هیدرولیز آنزیمی پروتئین شیر تهیه می‌شوند. پروتئین شیر به پروتئین آب پنیر و کازئین طبقه بندی می‌شود. هیدرولیز با آنزیم‌ها یا اسید راهی برای تجزیه ساختار آب پنیر و کازئین فراهم می‌کند.

بر اساس نیاز به اسیدهای آمینه انسانی، پنیر آب و کازئین به عنوان پروتئین‌های با کیفیت بالا طبقه بندی می‌شوند. ایزوله پروتئین شیر تا حدی هیدرولیز شده برای جذب سریع توسط بدن طراحی شده است.

مزایا پروتئین شیر هیدرولیز شده در محصولات مراقبت شخصی:

فواید مو:

پروتئین هیدرولیز شده مو توانایی قابلیت کنترل و بهبود براقیت و بافت مو را دارد. این همچنین یک فیلم مداوم روی مو ایجاد می‌کند، در نتیجه آن را پوشانده و آب بندی می‌کند. این امر به ویژه برای موهای آسیب دیده بسیار مهم است زیرا احساس را بهبود می‌بخشد و به ترمیم حالت طبیعی مو کمک می‌کند.

این دارای خواص تشکیل فیلم خوب است که در هنگام استایل و حالت دادن مهم هستند. خاصیت مرطوب کنندگی خوب باعث می‌شود که سطح رطوبت بالاتر حفظ شود، انعطاف پذیری و کشش مو را افزایش داده و ظاهر سالم‌تری به آن می‌دهد.

فواید پوست:

پروتئین شیر از آنجا که نفوذ خوبی در پوست دارد در بازسازی سلول‌ها مفید است. اسیدهای آمینه موجود در آن دارای دو گروه مختلف است که در یک ساختار متصل شده‌اند، که می‌تواند آن‌ها را همزمان آب دوست و همچنین چربی دوست کند.

بنابراین، آن‌ها می‌توانند به سلول‌های مرده و آلودگی پوست متصل شده و با آب شسته شوند. بنابراین، می‌توان از آن به عنوان پاک کننده استفاده کرد. پروتئین شیر همچنین پوست را مرطوب نگه می‌دارد و عفونت‌های آلرژیک مانند بثورات و لکه های تیره پوست را کاهش می‌دهد.

آنها می‌توانند روی سطح مو و پوست یک فیلم تشکیل دهند و اجازه نمی‌دهند رطوبت تبخیر شده و در داخل پوست حفظ می‌شود. پروتئین شیر پوست را آبرسانی کرده و آن را صاف و سبک می‌کند. همچنین موهای آسیب دیده را ترمیم می‌کند، به رشد موهای سالم و براق کمک می‌کند. در فرمولاسیون بسیاری از محصولات مراقبت از پوست و مراقبت از مو استفاده می‌شود.

خرید پروتئین شیر هیدرولیز شده
خرید پروتئین شیر هیدرولیز شده

کاربردهای پروتئین شیر هیدرولیز شده

پروتئین شیر هیدرولیز شده در شیرخشک نوزاد، نوشیدنی‌های پروتئینی، محصولات تغذیه‌ای و غذایی، محصولات مراقبت از سن و محصولات شیرینی و شیرینی سازی استفاده می‌شود. پروتئین شیر هیدرولیز شده یک لایه اولیه است که به پوست رطوبت می‌بخشد. تقاضای مصرف کننده برای مواد طبیعی در محصولات بهداشتی و مراقبت‌های شخصی، تقاضای بازار برای پروتئین‌های شیر هیدرولیز شده را افزایش می‌دهد.

پروتئین شیر هیدرولیز شده و مزایای آن برا کودکان

  • به زبان ساده، فرمول‌های هیدرولیز شده حاوی پروتئین شیر هستند که قبلاً به قطعات کوچکتر تقسیم شده‌اند، هضم را برای نوزادان آسان می‌کند
  • فرمول تا حدی هیدرولیز شده برای سهولت در رفتارهای معمول ناراحتی گوارشی مانند احساس خستگی، گاز و گریه با پروتئین های قابل هضم طراحی شده است.
  • شیرخشک بسیار هیدرولیز شده در کنترل آلرژی پروتئین شیر گاو برای اکثر نوزادان موثر است

شگفتی فرمول های هیدرولیز شده – و اینکه چگونه می توانند به کودک شما کمک کنند.

نوزادان مبتلا به آلرژی به شیر گاو ممکن است به یک فرمول بسیار هیدرولیز شده نیاز داشته باشند. این فرمول ها دارای پروتئین های شیر گاو هستند که به طور گسترده‌ای شکسته شده اند، بنابراین بعید است که باعث واکنش آلرژیک شوند.

در دنیای فرمول های هیدرولیز شده، ممکن است شما متوجه یک یا چند اصطلاح زیر شده باشید: نیمه هیدرولیز، هیدرولیز گسترده، هضم شده، تا حدودی شکسته یا بسیار شکسته.

در حالی که این توصیف کننده ها کاملاً متفاوت به نظر می‌رسند، همه آن‌ها فرمول‌هایی را توصیف می‌کنند که پروتئین به قسمت‌های کوچکتر تقسیم شده باشد.

این فرمول‌های متناسب در واقع هضم نمی‌شوند، اما فرمول‌های هیدرولیز شده غالباً به عنوان هضم شده شناخته می‌شوند زیرا پروتئین شیر قبلاً به قطعات کوچکتر به نام پپتید تجزیه شده است.

آنچه فرمول‌های حاوی پروتئین شیر هیدرولیز شده را متفاوت می‌کند.

با فکر کردن در مورد پروتئین شیر در فرمول به اندازه یک رشته مروارید شروع کنید. اکنون تصویر آن رشته مرواریدها را در پنج نقطه شکسته و چندین رشته مروارید کوچکتر به شما بدهد. در آن زمان، شما می‌توانید پروتئین نیمه هیدرولیز شده موجود در ترکیبات نیمه هیدرولیز شده داشته باشید که هضم آن برای بسیاری از نوزادان آسان است. اگر این رشته‌های کوچکتر دوباره شکسته شوند، شما قطعات کوچکتر پروتئین شیر موجود در یک فرمول گسترده هیدرولیز شده را دارید.

ضد حساسیت

این ترکیب شگفت انگیزی است، اما وقتی پروتئین به قطعاتی تبدیل می‌شود که در یک فرمول گسترده هیدرولیز شده کوچک هستند، سیستم کودک دیگر پروتئین شیر گاو را تشخیص نمی‌دهد و اغلب اوقات هیچ واکنش آلرژیک وجود ندارد.

خرید پروتئین شیر هیدرولیز شده
خرید پروتئین شیر هیدرولیز شده

کدام فرمول هیدرولیز شده می‌تواند برای کودک من مناسب باشد؟

فرمول نیمه هیدرولیز شده:

این فرمول برای سهولت رفتارهای معمول ناراحتی گوارشی مانند سر و صدا، گاز و گریه طراحی شده و دارای پروتئین‌هایی هضم شده‌ است که تا حدی تجزیه می‌شوند و تغذیه کامل را فراهم می‌کند.

در حالی که بسیاری از نوزادانی که از شیرخشک‌های نیمه هیدرولیز شده استفاده می‌کنند، از پیشنهاد متخصصان اطفال خود پیروی می‌کنند، مادرانی که از این نوع شیرخشک ها با موفقیت برای یک کودک استفاده کرده اند و به سادگی نوزاد خود را با استفاده از یک فرمول نیمه هیدرولیز شده شروع می‌کنند، ممکن است موفقیت مستمر داشته باشند.

فرمول گسترده پروتئین شیر هیدرولیز شده:

در کنترل آلرژی پروتئین شیر گاو برای اکثر نوزادان موثر است که از قطعات پروتئینی بسیار کوچک که احتمال واکنش آلرژیک کودک را به حداقل می‌رساند ساخته شده است.

از نظر تغذیه‌ای کامل

هنگامی که یک فرمولاسیون حاوی پروتئین شیر هیدرولیز شده با موفقیت آلرژی شیر گاو را کنترل می‌کند، نوزادان معمولاً از این نوع شیرخشک باقی می‌مانند، که هنوز تغذیه کاملی را که برای رسیدن به نقاط عطف رشد لازم دارند فراهم می‌کند. آلرژی به شیر گاو اغلب با افزایش سن کودکان در سن مدرسه و در بیشتر موارد، قادر به مصرف محصولات لبنی با پروتئین های شیر منظم و بدون مشکل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست