خرید آنزیم لیزوزیم

خرید آنزیم لیزوزیم پودری

شرکت پیشگامان شیمی، وارد کننده و فروشنده پودر آنزیم لیزوزیم با کیفیت مطمان و قیمت مناسب از برندهای معتبر است. جهت خرید این محصول با شماره تماس درج شده در صفحه، تماس بگیرید.

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت آنزیم لیزوزیم خوراکی و صنعتی

در ویسکوزیته های مختلف

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

مشخصات محصول

✅pH pH بهینه برای فعالیت لیزوزیم 5.0 بود، اما pH پایداری مطلوب بین 5.0 و 6.0 بود.
✅نقطه ذوب تا 72 درجه سانتیگراد
✅حلالیت در آب این محصول همچنین در آب (10 میلی گرم در میلی لیتر) محلول است و یک محلول بی رنگ شفاف تا کمی تیره ایجاد می کند. محلول های آبی زمانی که بین 2 تا 8 درجه سانتیگراد نگهداری می شوند باید حداقل یک ماه فعالیت خود را حفظ کنند.
✅بسته بندی  پودر 25 کیلویی
💲 آنزیم لیزوزیم قیمت استعلام تلفنی💯

آنزیم لیزوزیم چیست؟

لیزوزیم یک پروتئین ~ 14 کیلو دالتون است که در بسیاری از ترشحات مخاطی (اشک، بزاق و مخاط) و بافت های حیوانات و گیاهان وجود دارد و نقش مهمی در ایمنی ذاتی ایفا می کند و در برابر باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها محافظت می کند. سه نوع مختلف لیزوزیم شناخته شده است: نوع c (نوع مرغ یا معمولی)، نوع g (نوع غاز)، و نوع i (نوع بی مهرگان). به دلیل خواص ضد میکروبی که دارد مدت‌هاست موضوع کاربردهای متعددی بوده است. مشکل مقاومت آنتی بیوتیکی جستجو برای مولکول های جدید یا کاربردهای جدید ترکیبات شناخته شده را تحریک کرده است.

لیزوزیم به دلیل توانایی اش در برهم زدن دیواره سلولی باکتریایی، به عنوان یک آنتی بیوتیک درون زا در نظر گرفته شده است که از زمان کشف آن توسط A. Fleming در سال 1921 به طور ذاتی در دفاع در برابر میکروب ها ضروری است. لیزوزیم یک پروتئین مونومر کوچک است که توسط چهار پیوند دی سولفیدی در بین هشت باقیمانده سیستئین زنجیره آن تثبیت شده است.

آنزیم لیزوزیم از چه چیزی ساخته شده است؟

لیزوزیم توسط FAO/WHO به عنوان یک پلی پپتید به دست آمده از سفیده تخم مرغ متشکل از 129 اسید آمینه، دارای جرم مولی حدود 14000gmol-1 و نقطه ایزوالکتریک 10.7 و دارای فعالیت آنزیمی برای هیدرولیز کردن پیوندهای β(1-4) تعریف می شود.

عملکرد آنزیم لیزوزیم چیست؟

لیزوزیم از طریق فعالیت های دوگانه خود به عنوان یک آنزیم لیتیک و یک پروتئین کاتیونی کوچک، با لیز کردن پپتیدوگلیکان دیواره سلولی آنها، با ایجاد اختلال در غشاهای باکتری و با فعال کردن آنزیم های اتولیتیک در دیواره سلولی باکتری، به باکتری ها آسیب می رساند یا از بین می برد.

کاربرد لیزوزیم

آنزیم لیزوزیم در صنایع بسیاری از جمله پزشکی، صنعت آرایشی وبهداشتی، صنایع غذایی و در صنعت کشاورزی به کار میرود. با در نظر گرفتن فعالیت های شناخته شده ضد باکتری، ضد ویروسی، ضد قارچی، ضد التهابی، ضد سرطانی و تعدیل کننده ایمنی [7]، لیزوزیم پتانسیل بالایی دارد، عمدتاً در کاربردهای بالینی، خوراک و غذایی، برای درمان پاتوژن های با طبیعت متفاوت، استفاده میشود.

خرید آنزیم لیزوزیم در تهران و اصفهان

بارزگانی پیشگامان شیمی دفاتری واقع در تهران و اصفهان دارد. خریداران ساکن این دو شهرستان، با ثبت سفارش محصول، آنزیم لیزوزیم پودری با کیفیت بالا را در نشانی خود تحویل بگیرند.

قیمت آنزیم لیزوزیم

قیمت آنزیم لیزوزیم به دلیل عواملی چون نوسان قیمت دلار، وارداتی بودن محصولات و وابسته بودن به بازار جهانی به روز است. جهت استعلام از قیمت آنزیم لیزوزیم پودری با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست