خرید عصاره چای سبز 95%

خرید عصاره چای سبز

 • نوع: عصاره های گیاهی / عصاره های خشک
 • نام گیاهی: Camellia Sinensis
 • نام رایج / نام دیگر: چای سبز
 • نام علمی: Camellia Sinensis (L.)
 • محتوای فعال / مواد تشکیل دهنده: پلی فنول کاتچین EGCG
 • خانواده: Theaceae
 • قسمت مورد استفاده:-برگ
 • رنگ و ظاهر: پودر قهوه ای
 • محل مبدا: هند
 • بسته بندی: بشکه های 25 کیلوگرمی
 • کاربرد: مراقبت از پوست و مو
 • اثرات و خواص: پاک کننده رادیکال های آزاد، ضد پیری، ضد سلولیت

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت عصاره چای سبز 95% 

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

عصاره چای سبز چیست

عصاره چای سبز از برگ گیاه کاملیا سیننسیس گرفته می شود. حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی، عمدتاً کاتچین های چای سبز است. چای سبز و مشتقات آن گاهی اوقات به عنوان مکمل های غذایی و در طب جایگزین استفاده می شود. همچنین برای از بین بردن رادیکال های آزاد، ضد پیری، ضد باکتری و مقاومت رادیویی مفید است.

چای سبز کمترین میزان اکسید شده را در بین چای ها دارد و حاوی بالاترین سطح اپی گالوکاتچین گالات (EGCG) است. EGCG یکی از چهار کاتچین موجود در چای سبز است و قوی ترین اثرات را دارد. عصاره چای سبز بسیاری از مزایای آن را مدیون محتوای EGCG آن است. دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است. همچنین از سلامت قلب و مغز حمایت می کند و ممکن است کاهش چربی را افزایش دهد. عصاره چای سبز ممکن است سلامت پوست و عملکرد ورزشی را نیز بهبود بخشد.

موارد استفاده عصاره چای سبز

شرایط حاد تنفسی، ضد باکتری، ضد پوسیدگی، ضد التهاب، آنتی اکسیدان، از بین برنده باکتری ها، آسیب رسان اشعه، شرایط پوستی، کاتالیزور، ضد اسپاسم، قابض، شرایط تنفسی، زخم های سرطانی، ترمیم سلولی، پاک کننده، رفع کننده معده خستگی، آمفیزم، بیماری لثه، سوزش سر دل، حفظ سلامت کبد، آفتاب سوختگی، خوردگی دندان (پیشگیری)، حالت تهوع (پپتیک)، محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش (خورشید)، اختلالات عمومی.

مختصر:

EGCG): حداقل 30% (به روش HPLC) کافئین: کمتر از 5% (به روش HPLC)
پلی‌فینول‌ها: 50 تا 90 درصد توسط UV

مشخصات: آلکالوئیدها: 1.5٪، 1.7٪ (وزنی)
بیتانولیدها: 2.5٪، 5٪، 8٪ و 10٪ (وزنی)

پودر عصاره چای سبز PureBulk حاوی حداقل 50٪ EGCG است.

فواید بالقوه عصاره چای سبز

عصاره چای سبز سرشار از آنتی اکسیدان است

چای سبز مانند چای سیاه تخمیر نمی شود و به آن اجازه می دهد پلی فنول ها و کاتچین های خود مانند EGCG را حفظ کند. پلی فنول ها و کاتچین ها آنتی اکسیدان های طبیعی هستند که از بدن در برابر ترکیبات رادیکال آزاد که سلول های سالم را از بین می برند محافظت می کنند. EGCG همچنین فعالیت سیتوکین های پیش التهابی را مهار می کند. در مطالعات بالینی، پلی فنل ها محافظت آنتی اکسیدانی بیشتری نسبت به ویتامین E یا ویتامین C ارائه کردند. پلی فنل ها همچنین عملکرد آنزیم های آنتی اکسیدانی طبیعی بدن، از جمله گلوتاتیون، یک تری پپتید که التهاب را به حداقل می رساند و از غضروف محافظت می کند، بهبود می بخشد. فعالیت آنتی اکسیدانی EGCG همچنین از سلول های مغز در برابر استرس اکسیداتیو و فعالیت فلزات سنگین محافظت می کند.

مکمل های چای سبز + سلامت قلب

عصاره چای سبز پتانسیل آنتی اکسیدانی طبیعی در خون را افزایش می دهد. همچنین با ته نشین شدن همزمان روی ذرات کلسترول LDL و جداسازی رادیکال های آزاد مجاور، اکسیداسیون کلسترول LDL را کاهش می دهد. همچنین به عنوان یک گشاد کننده عروق عمل می کند تا شریان ها را برای بهبود جریان خون گسترش دهد. محققان معتقدند این به این دلیل است که کاتچین های چای سبز فراهمی زیستی اکسید نیتریک را افزایش می دهند. کاتچین های چای سبز همچنین اثرات مهاری قابل توجهی در برابر آنزیم هایی که اسکوالن را به کلسترول تبدیل می کنند، اعمال می کنند.

مکمل های چای سبز + عملکرد ورزشی

آنتی اکسیدان های موجود در چای سبز آسیب اکسیداتیو را کاهش می دهد و ممکن است خستگی عضلات را به تاخیر بیندازد. یک مطالعه اشاره کرد که عصاره چای سبز هنگامی که با تمرینات قدرتی ترکیب شود، محافظت آنتی اکسیدانی بدن را افزایش می دهد. مطالعه دیگری نشان داد که عصاره چای سبز از دوندگان سرعت در برابر آسیب اکسیداتیو در طول آزمایش های مکرر سرعت محافظت می کند. یک کارآزمایی بالینی متفاوت گزارش داد که شرکت کنندگان مسافت دویدن خود را در یک دوره چهار هفته ای 10.9 درصد در مقایسه با گروه دارونما افزایش دادند.

عصاره چای سبز برای لاغری + کاهش وزن

ترکیب عصاره چای سبز با کافئین اثرات هم افزایی بر کاهش وزن دارد. ترکیبات ترکیبی هورمون‌ها را تعدیل می‌کنند تا میزان کالری‌هایی را که بدن برای هضم غذا و تولید گرمای بدن می‌سوزاند افزایش دهد (ترموژنز). افزایش توانایی ذاتی بدن برای سوزاندن کالری ممکن است کاهش وزن بیشتری را تسهیل کند. یک مطالعه اشاره کرد که شرکت کنندگان پس از مصرف کافئین و عصاره چای سبز حدود 179 کالری بیشتر در یک دوره 24 ساعته سوزاندند. با این حال، این اثرات در افرادی که به طور منظم کافئین مصرف نمی کنند بیشتر قابل توجه است.

عصاره چای سبز برای پوست

عصاره چای سبز ممکن است چندین جنبه از سلامت پوست را بهبود بخشد. به صورت موضعی به از بین بردن قرمزی و تحریک کمک می کند. ممکن است ظاهر کلی پوست را با کمک به آکنه، مرطوب‌سازی و پیری پوست بهبود بخشد. مطالعات متعدد نشان داد که عصاره موضعی چای سبز باعث کاهش التهاب، پیری زودرس و از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست می شود. همچنین ممکن است اثرات مخرب اشعه ماوراء بنفش را کاهش دهد.

فروش عصاره چای سبز

پودر عصاره چای سبز (50% EGCG) یک عصاره چای سبز خالص است که از برگ های Camellia sinensis L. به دست می آید و حاوی موارد زیر است:

 • حداقل 98 درصد پلی فنل ها (حداقل 80 درصد این پلی فنل ها کاتچین هستند)
 • حداقل 50 درصد از محتوای کاتچین EGCG است
 • فقط ۲ درصد یا کمتر کافئین دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست