خرید دایمتیکون 1000

خرید دایمتیکون 1000

شرکت پیشگامان شیمی با چهار دهه تجربه در واردات مواد اولیه آرایشی، محصول دایمتیکون 1000 (Dimethicon 1000) را از کشورهای آلمان و چین وارد می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید دایمتیکون 1000 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت استعلام

قیمت دایمتیکون 1000

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

دایمتیکون 1000 و کاربردهای آن

آیا شما با استفاده از ​​دایمتیکون با ویسکوزیته متوسط در کرم‌ها، استفاده از ویسکوزیته بالا و ویسکوزیته فوق‌العاده زیاد دی متیکون در محصولات مراقبت از مو و استفاده از ویسکوزیته پایین دی متیکون در محصولات آرایش و فرمول‌های مراقبت از پوست آشنا هستید؟

شیمی سیلیکون

شیمی سیلیکون به طور فزاینده‌ای نقش مهمی در فرمولاسیون‌های مراقبت شخصی و آرایشی مدرن دارد. مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصر به فرد و چند منظوره برای اطمینان از باقی ماندن سیلیکون‌ها در بالای جعبه ابزار فرمول، با ارائه زیبایی‌های برتر و مزایای حسی بی‌نظیر، مقرون به صرفه، به شما کمک می‌کنند.

سیلیکون‌ها در قالب‌های مختلفی در اختیار شما قرار می‌گیرند و امکانات بی‌نظیری در فرمولاسیون برای ایجاد لطافت و براقیت محصولات مراقبت از مو، بافت لوکس برای آماده سازی‌های پوست با اثرات پخش کننده عالی، ماندگاری طولانی و محافظت‌کننده دارند.

سیلیکون (Si) دومین عنصر فراوان روی زمین است. از نظر شیمیایی به اکسیژن پیوند می‌یابد، به عنوان سیلیس که SiO2 است، پایه طبیعی شن و ماسه است. اغلب تولید کنندگان و مصرف کنندگان به اشتباه معتقدند که سیلیکون‌ها از مواد نفتی پتروشیمی هستند، در حالی که آن‌ها در واقع محصولات مصنوعی هستند که از شن و ماسه یا کوارتز تهیه می‌شوند و از جمله مواد معدنی فراوان روی زمین هستند.

سیلیکون اصطلاحی است که برای موادی استفاده می‌شود که در آن سیلیسیم در یک ماتریس پلیمری خطی به اکسیژن پیوند داده می‌شود. پیوند Si-O (سیلیکون-اکسیژن) و پیوند Si-C (سیلیکون-کربن) آزادی چرخش را فراهم می‌کند که این مولکول‌ها را قادر می‌سازد کمترین پیکربندی انرژی را در رابط‌ها داشته باشند. این منجر به مقادیر کشش سطحی فوق العاده کم در مقایسه با پلیمرهای آلی می‌شود. با این ویژگی‌های منحصر به فرد، سیلیکون‌ها برای بسیاری از کاربردهای مراقبت شخصی، یک انتخاب ایده‌آل را ایجاد می‌کنند.

خرید دایمتیکون 1000

مایعات سیلیکونی فرار

مایعات سیلیکونی فرار از مولکول‌های حلقوی و خطی تشکیل شده‌اند که دارای ویسکوزیته کمتر از 5 هستند. اصطلاح سیکلومتیکون به مجموعه‌ای از ترکیبات سیلیکونی حلقوی اشاره دارد. سیکلوپنتاسیلوکسان در مقایسه با آب و اتانول انرژی کمتری را برای تبخیر مصرف می‌کند.

سیکلومتیکون با گرمای کم تبخیر و ویسکوزیته کم، اثر گذرا، غیر چرب و خنک کننده بر روی پوست ایجاد می‌کند. به بهبود محلول و قابلیت پخش شدن کرم‌ها و لوسیون‌ها کمک می‌کند. سیکلومتیکون می‌تواند به عنوان یک حامل فرار استفاده شود و با طیف گسترده‌ای از مواد آرایشی سازگار است.

سیکلومتیکون ممکن است به تنهایی استفاده شود و یا با مایعات آرایشی دیگر مخلوط شود و یک پایه مایع برای انواع مواد آرایشی فراهم کند. این ماده  در اکثر الکل‌های بی‌آب و در بسیاری از حلال‌های آرایشی حلالیت خوبی دارد. سیکلومتیکون و دی متیکون (<5 سی سی) به طور گسترده‌ای در ضد تعریق‌ها، دئودورانت‌ها، اسپری‌های مو، کرم‌های پاک کننده، کرم‌های پوستی،، لوسیون‌ها و محصولات چوبی، روغن‌های حمام، ضد آفتاب‌ها، محصولات اصلاح و محصولات آرایشی مورد استفاده قرار گرفته است. به دلیل مشخصات فرار، سیکلومتیکون باید در دمای زیر 60 درجه سانتیگراد به فرمولاسیون اضافه شود.

دایمتیکون غیر فرار

دایمتیکون نام INCI برای مجموعه‌ای از سیلیکون‌های اساسی است که به عنوان مایع پایه در بسیاری از فرمول‌های مراقبت شخصی استفاده می‌شود. این پلیمرهای بی‌اثر از نظر نوری شفاف، بدون بو و قابل اشتعال هستند. آن‌ها اغلب به عنوان روغن سیلیکون و پلی دی متیل سیلوکسان نامیده می‌شوند و در محدوده وسیعی از 5 cst تا 1 میلیون cst ویسکوزیته می‌گیرند.

کاربرد‌های دایمتیکون‌ها

از دی‌متیکون‌ها با ویسکوزیته کم (5 تا  50 cst) و گرانروی متوسط ​​(50 تا 1000 cst) به طور گسترده‌ای در کرم های پوستی، لوسیون‌های پوستی، لوسیون‌های ضد آفتاب، روغن‌های حمام و محصولات مراقبت از مو استفاده می‌شود.

محصولات مراقبت از مو

از دایمتیکون‌های با ویسکوزیته بالا (60،000 تا 100،000 cst) معمولاً در محصولات مراقبت از مو استفاده می‌شود. کشش کم سطح دایمتیکون آن را قادر می‌سازد تا به صورت نازک و به طور مساوی در امتداد ساقه مو پخش شود و یک اثر نرم کننده ایجاد کنند. وقتی به موها زده می‌شوند، به سرعت فیلم‌های محافظتی ایجاد می‌کنند، در آب قفل می‌شوند تا قدرت بهینه شود و از شستشوی زودرس رنگ و رنگ مو جلوگیری شود.

خرید دایمتیکون 1000
خرید دایمتیکون 1000

فرمولاسیون‌های پوستی

در فرمولاسیون‌های پوستی، آن‌ها لایه‌های صاف و یکنواختی ایجاد می‌کنند، به عنوان نرم کننده‌های موثر عمل می‌کنند و به انتشار سایر مواد و فعال کمک می‌کنند. ترکیب دایمتیکون‌های غیر‌فرار به راحتی و از طریق فاز روغن، تحت حرارت ملایم، و غالباً با سایر موم‌های امولسیون کننده مانند الکل استئاریل قابل استفاده است.

دایمتیکون 1000 چیست؟

مایع سیلیکون دایمتیکون 1000 یک پلیمر پلی دی متیل-سیلوکسان با ویسکوزیته بالا است که برای تولید پلیمرهای کاملاً خطی در طیف وسیعی از ویسکوزیته تولید شده است. ویسکوزیته هایی که به طور کلی در فرمولاسیون پرداخت استفاده می شود بین 100 تا 30000 cSt است. برای بدست آوردن نتایج مطلوب، از نظر سهولت استفاده و عمق براقیت، استفاده از ترکیبی از مایع با ویسکوزیته کم و مایع با ویسکوزیته بالا ترجیح داده می‌شود.

دایمتیکون 1000 دارای ویسکوزیته متوسط​​، روغن سیلیکون سبک، مشتق شده از شن و کوارتز است. این سیلیکون محلول در روغن، با کاربردهای بسیار متنوع، یک ماده آرایشی عالی برای مراقبت از پوست و مراقبت از مو است. این روغن روانکاری طبیعی، افزودن لغزش و سر خوردن بیشتر به مواد آرایشی، کاهش چسبندگی روی پوست و احساس چسبندگی در مو، بهبود نرمی مو و کاهش تبخیر حتی در رطوبت بالا است.

دایمتیکون 1000 مانعی آبگریز، محافظ اما قابل تنفس در برابر پوست ایجاد می‌کند از آنجا که این سیلیکون از نرم کنندگی طبیعی برخوردار است، افزودنی بسیار خوبی به مواد آرایشی مانند نرم کننده‌ها، لوسیون‌ها و مرطوب کننده‌ها و همچنین سایر برنامه‌های تمیز کردن و شستشو است. دارای ویسکوزیته ضخیم‌تر از دایمتیکون  350 است. هر دو اغلب در فاز روغن یک فرمول آرایشی اضافه می‌شوند. از دایمتیکون 1000 می‌توان به عنوان یک ترکیب فشرده ساز برای سایه چشم، رژگونه و پایه‎های آرایشی استفاده کرد.

خرید دایمتیکون 1000
خرید دایمتیکون 1000

کاربرد دایمتیکون 1000

موارد استفاده برای دایمتیکون 1000 شامل موارد زیر است:

  • لوسیون
  • کرم‌ها
  • مرطوب‌کننده‌ها
  • شامپوها
  • محصولات مراقبت از مو
  • ریمل
  • رژ لب و برق لب
  • ماساژ
  • محصولات حمام

 میزان استفاده استفاده از دایمتیکون 100 در محصولات آرایشی حدود 1 – 30٪ می‌باشد.

چرا دایمتیکون برای پوست شما بد است؟

طبق گفته سازمان غذا و دارو، دایمتیکون به طور كلی یك ماده ایمن برای محصولات مراقبت شخصی است و در بررسی لوازم آرایشی به این نتیجه رسیدند كه برای استفاده در لوازم آرایشی بی‌خطر است. این سازمان‌ها بر اساس این واقعیت است که دایمتیكون باعث سرطان پوست و همچنین باعث ایجاد سمیت در اندام‌ها نمی‌شود.

اما در مورد موضوعات کمتر جدی که هنوز هم نگران‌کننده سلامت هستند، چه می‌کنید؟ تحقیقات دیگر نشان داده است که استفاده از دایمتیکون مانع از فعالیت‌های طبیعی پوست مانند تنظیم دما، تعریق و از بین بردن سلول‌های مرده پوست می‌شود و اگر پوست حساسی دارید، شناخته شده است که دایمتیکون باعث واکنش‌های آلرژیک می‌شود.

به علاوه، استفاده مکرر می‌تواند پوست شما را خشک کند زیرا در روند آبرسانی طبیعی بدن تداخل ایجاد می‌کند. در نتیجه، خطوط و چین و چروک‌ها می‌توانند بیشتر مورد توجه قرار بگیرند.

سایر اثرات جانبی احتمالی دایمتیکون

دایمتیکون با شکستگی‌های مکرر و جوش‌های سرسیاه همراه است زیرا این پوشش مصنوعی همه چیز را در زیر خود گرفتار می‌کند، از جمله ناخالصی‌ها، باکتری‌ها و سبوم. همچنین یک بار دیگر به دلیل پوشش و خاصیت گیر انداختن، خطر تحریک پوستی وجود دارد که توسط تولید کنندگان کاملاً شناخته شده است.

فروش دایمتیکون 1000

پیشگامان شیمی جزو شرکت های برتر در واردات پلی‌دی‌متیل‌سیلوکسان 1000 با نام دایمتیکون 1000 یا سایمتیکون می باشد. فروش دایمتیکون 1000 با قیمت و کیفیت عالی در این مجموعه صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست