خرید کولین بی تارتارات

خرید کولین بی تارتارات

فروش کولین بی تارتارات خالص در درام های 25 کیلویی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می باشد. کولین بی تارتارات یکی از مواد افزودنی و مکمل غذایی محبوب در اکثر کشورها است، به عنوان یک تامین کننده و وارد کننده حرفه ای، این شرکت تقریباً 10 سال است که کولین بی تارتارات خالص را از چین و آلمان تهیه و وارد می کند. هر گونه سؤال و مشکل لطفاً از طریق فرم تماس با ما  برای ما ارسال کنید، ما ظرف 1 روز کاری به شما پاسخ خواهیم داد.

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت کولین بی تارتارات

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

کولین بی تارترات چیست؟

کولین بی تارتارات یک ماده مغذی محلول در آب است که نقش و خواص بسیاری از ویتامین های B، به ویژه اسید فولیک (ویتامین B9) و سیانوکوبالامین (ویتامین B12) را دارد. تارتارات یک استر نمک اسید تارتاریک است. این یک افزودنی رایج غذایی است که برای افزایش طعم، ترشی یا شیرینی غذاها و نوشیدنی ها استفاده می شود. افزودن بی تارتارات به کولین رطوبت سنجی آن را کاهش می دهد، به این معنی که کمتر مستعد جذب آب و کلوخه شدن است.

کولین ترکیب فعال موجود در لسیتین است، ترکیبی که در مطالعات حیوانی از تجمع چربی در کبد جلوگیری می کند. یک شیمیدان فرانسوی در سال 1852 لسیتین را از زرده تخم مرغ جدا کرد و آن را از اثر یونانی lekithos به معنی زرده تخم مرغ نامگذاری کرد. در سال 1932، محققان ثابت کردند که کولین تنها دلیلی است که لسیتین می تواند از تجمع چربی جلوگیری کند.

کولین اغلب در فسفولیپیدها (بخش چربی) غشای سلولی به صورت فسفاتیدیل کولین (لسیتین) و پوشش رشته های عصبی (غلاف میلین) وجود دارد. بدن برای سنتز انتقال دهنده عصبی استیل کولین و چندین فسفولیپید به کولین نیاز دارد. در حالی که این کاملاً یک ویتامین نیست، محققان در سال 1932 شروع به شک کردند که کولین یک ماده مغذی ضروری است. با این حال، آکادمی ملی پزشکی ایالات متحده تا سال 1998 وضعیت ضروری کولین را تشخیص نداد. بدن انسان می‌تواند مقادیر کمی کولین را با تبدیل سنتز کند. 

کولین + تخم مرغ

کولین به دلیل منشا لسیتینی که دارد با تخم مرغ پیوند ناگسستنی دارد. با این حال، این یک جزء اصلی رژیم غذایی است که در بسیاری از غذاهای حاوی چربی و پروتئین وجود دارد. گوشت اندام، تخم مرغ (به ویژه زرده)، محصولات لبنی، حبوبات، جوانه گندم، سبزیجات و بادام زمینی همگی منابع طبیعی عالی کولین هستند. وگان ها در معرض افزایش خطر ابتلا به کمبود کولین هستند، زیرا غنی ترین منابع از محصولات حیوانی تامین می شود.

فواید بالقوه کولین بی تارترات

کولین و ساختار سلولی
کولین و اینوزیتول : اینوزیتول یکی دیگر از مواد مغذی ویتامین B است. این خواص بی شماری با کولین دارد، از جمله حمایت از ساختار غشای سلولی و عملکرد عصبی. کولین برای تقویت این اثرات با اینوزیتول هم افزایی می کند. این ترکیب ممکن است به کاهش چربی نیز کمک کند.
کولین برای تشکیل فسفولیپیدهای متعدد از جمله فسفاتیدیل کولین، لیزوفسفاتیدیل کولین، کولین پلاسمالوژن و اسفنگومیلین ضروری است. این چربی ها برای یکپارچگی ساختاری غشای سلولی حیاتی هستند. در انسان، فسفاتیدیل کولین ها تقریباً نیمی از فسفولیپیدهای آنها را تشکیل می دهند. کولین همچنین به بتائین تبدیل می شود، یک اسمولیت که از یکپارچگی سلولی نیز محافظت می کند.

کولین، انتقال چربی و متابولیسم
کولین همچنین در متابولیسم گروه متیل و انتقال لیپیدها نقش دارد. این یک ترکیب لیپوتروپیک است که با کمک به بدن در تجزیه چربی ها در طول متابولیسم به خروج چربی از کبد کمک می کند. کبد چربی ها و کلسترول را در پروتئین های با چگالی بسیار کم (VLDPs) قرار می دهد، فرآیندی که به سنتز فسفاتیدیل کولین نیاز دارد. پس از جمع آوری VLDL ها، بدن می تواند چربی ها و کلسترول را از کبد خارج کند. کولین ناکافی رژیم غذایی می تواند باعث آسیب ماهیچه ها و کبد شود و به توسعه کبد چرب کمک کند.

کولین از یک سیستم عصبی سالم پشتیبانی می کند
کولین به تولید ناقل عصبی استیل کولین کمک می کند که در سیستم عصبی مرکزی (CNS) و سیستم عصبی محیطی (PNS) نقش دارد. در CNS، استیل کولین از عملکردهای شناختی متعددی از جمله انگیزه، تمرکز، برانگیختگی، یادگیری، حافظه و پاداش پشتیبانی می کند. در PNS، به عنوان یک انتقال دهنده عصبی در سیستم عصبی خودمختار عمل می کند و ماهیچه ها را فعال می کند. نقش مهمی در واکنش پرواز یا مبارزه ایفا می کند و شرایط مطلوبی را برای استراحت، ترمیم، هضم و تولید مثل ایجاد می کند.

عوارض جانبی کولین بی تارترات

کولین ممکن است باعث افزایش دمای بدن و تعریق شود. حالت تهوع و از دست دادن اشتها ممکن است به دلیل حجم بالای وعده های غذایی باشد. کسانی که عملکرد کبد ضعیفی دارند باید در مورد مکمل کولین با پزشک صحبت کنند.

خلوص و غلظت کولین بی تارترات

پودر کولین بی تارتارات PureBulk حاوی هیچ پرکننده، افزودنی یا مواد ضد جوش نیست. مولکول های کولین بی تارتارات 40 درصد کولین وزنی را تامین می کنند.

فراهمی زیستی، اختلاط و حلالیت کولین بی تارترات

مکمل کولین بی تارتارات PureBulk یک کولین با درجه دارویی است که به اسید تارتاریک متصل است و جذب آن را آسان‌تر می‌کند. پودر محلول در آب و کمی محلول در الکل است.

چگونه باید آن را ذخیره کنم؟

در جای خشک و خنک و دور از نور نگهداری شود. بعد از هر بار استفاده دوباره آب بندی کنید.

منبع: purebulk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست