فروش سیانور سدیم

فروش سیانور سدیم

فروش سیانور سدیم که یک ترکیب غیر آلی بسیار سمی است و به طور گسترده‌ای در صنایع شیمیایی و معدنی مورد استفاده قرار می‌گیرد.سیانور سدیم (NaCN) وزن مولکولی 49.008 گرم در مول با نقطه ذوب 563.888 درجه فارنهایت را منادی می‌کند. نمک بسیار سمی معمولاً به صورت یک جامد سفید ظاهر می‌شود و به بادام احتیاج دارد. NaCN محلول در آب، آمونیاک، متانول و اتانول است.

سیانور سدیم برای انسان سمی است و باید با احتیاط زیادی با آن برخورد شود. دوز غیر کشنده این ماده نیمه عمر 60-20 دقیقه است. فروش سیانور سدیم در حوزه‌های صنعتی با کاربرد محدود مصرف‌کننده، کاربردهای عملی بسیاری را ارائه می‌دهد.از سیانور سدیم بصورت صنعتی در سرتاسر جهان استفاده می‌شود که بیشتر اوقات در استخراج طلا انجام می‌شود.

برای جداسازی و تصفیه طلا از سایر مواد به استخراج صنعتی نیاز داریم.پس از استخراج و آسیاب کردن، مخلوط سنگ خام به یک پودر ریز تبدیل شده و به محلول سیانور سدیم اضافه می‌شود. این طلا پیوندهای محکمی با مولکول‌های سیانید تشکیل داده و سپس می‌تواند از بقیه مواد معدنی جدا شود زیرا سپس در آب قابل حل است. سپس با روی واکنش داده و دوباره به ماده جامد تبدیل می‌شود. سرانجام ذوب می‌شود تا طلا جدا شده و به میله‌ها ریخته شود.

خرید سیانور سدیم

شرکت پیشگامان شیمی فروشنده سیانور سدیم و وارد کننده آن از کشورهای کره ، چین و آلمان با خلوص 98% می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید این محصول با ما تماس بگیرید.جهت دریافت بهترین قیمت جهت خرید سیانور سدیم با ما تماس بگیرید.

سیانور سدیم چیست؟

یک ماده معدنی جامد سفید با خواص کشنده، سیانور سدیم (NaCN) می‌تواند به اندازه 5٪ از قاشق چای‌خوری موجب مرگ و میر شود. سیانور سدیم یک نمک سیانید است که حاوی مقادیر کاتیون سدیم و آنیون‌های سیانید است که نقش مهمی را برای یک مهار کننده EC (سوپراکسید دیسموتاز) ایفا می‌کند.

سیانور سدیم

این نمک سیانور، ترکیب یک کربن و یک نمک سدیم است. اصطلاح سیانید به وضوح در آگاهی عمومی قابل درک است که تقریباً مترادف با سم است. این امر عمدتاً به دلیل استفاده از آن به عنوان قرص مرگ‌بار مرگ و میر (L-pill) در جنگ‌جهانی دوم، به ویژه در رابطه با خودکشی ارفین رمل، افسر ارتش نازی است. سیانور که در قرص L استفاده می‌شود، سیانید پتاسیم بود، اما خواص سیانور سدیم تقریباً یکسان است.

کاربرد سیانور سدیم

  • سیانور سدیم مواد اولیه مهم شیمیایی است. عملکرد اصلی آن در ماشین‌آلات به عنوان محرک برای فولادهای مختلف است. این بخش اصلی از مایع برای مس، طلا، نقره، کادمیوم، روی و غیره است.
  • در معدن، از فلزات گران‌بها مانند طلا، نقره و غیره استفاده می‌شود.
  • در صنایع شیمیایی، این مواد اولیه برای تولید شیشه‌های عددی، مختلف آبی سایانوریت و اسید هیدرو سانییک، لاستیک آکریلونیتریل بوتادین، فیبر مصنوعی به‌کار می‌رود.
  • در صنایع رنگ‌دانه، برای تولید کلرید سایانوریک (ماده فعال رنگ‌دانه و مواد خام ماده روشن‌کننده) استفاده می‌شود.
  • در صنایع داروسازی، برای تولید ویتامین، اسید لاکتیک، کافئین، تئوفیلین، مونوسدیم گلوتامات  (MSG)، سدیم سیاناتیک اسید متیل استر، اسید مالونیک مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • در خوراک، آن را برای تولید مواد افزودنی خوراک آمونوفنول استفاده می‌شود. سیانور سدیم به طور مستقیم برای تولید فری‌سسیانید سدیم، سیانید پتاسیم، سیانید روی، سیانید باریم، سیانید فسفر، تری‌سیتان‌سدیم، تیتانیان‌پتاسیم، فروسیانید پتاسیم، آهن آبی، متیونین و غیره استفاده می‌شود.

سنتز و خواص شیمیایی سیانور سدیم

از ترکیب سیانور هیدروژن با هیدروکسید سدیم سیانور سدیم تولید می‌شود.

HCN + NaOH → NaCN + H2O

ساختار NaCN جامد شبیه ساختار کلرید سدیم می‌باشد. آنیون‌ها و کاتیون‌ها دارای کئوردیناسیون شش می‌باشند.سیانور پتاسیم – KCN ساختار مشابهی را اتخاذ می‌کند.از آنجا که نمک از یک اسید ضعیف به دست می‌آید، سیانور سدیم به راحتی با هیدرولیز به HCN برمی‌گردد.جامد مرطوب مقادیر کمی از سیانور هیدروژن ساطع می‌کند، که بوی بادام تلخ می‌دهد (البته همه افراد نمی‌توانند آن را بو کنند و توانایی آن به دلیل یک ویژگی ژنتیکی است).

سیانور سدیم به سرعت با اسیدهای قوی واکنش نشان می‌دهد تا سیانور هیدروژن آزاد کند.این فرآیند خطرناک و یک خطر قابل توجه در ارتباط با نمک سیانور را نشان می‌دهد. با استفاده از پراکسید هیدروژن – H2O2 برای تولید سیانات سدیم (NaOCN) و آب به طور مؤثر سیانور سدیم سم‌زدایی می‌شود:

NaCN + H2O2 → NaOCN + H2O

خطر و سمیت سانید سدیم

همانند سیانید پتاسیم بسیار مشابه مورد استفاده در قرص L، سیانور سدیم برای انسان بسیار سمی است. اگرچه خطرات مربوط به جذب پوست وجود دارد، اما بیشترین خطر مصرف آن است. استنشاق یا بلعیدن سیانید سدیم مانع از انتقال اکسیژن می‌شود که باعث بروز مشکلات جدی پزشکی و در نهایت مرگ می‌شود.

این ماده، مانند سایر نمک‌های محلول سیانور، در بین سریع‌ترین سموم شناخته شده قرار دارد. NaCN یک مهار کننده قوی است که بر روی سیتوکروم اکسیداز میتوکندری اثر گذاشته و از این رو حمل و نقل الکترونی را مسدود می‌کند.از این رو منجر به کاهش متابولیسم اکسیداتیو و استفاده از اکسیژن می‌شود. لاکتیک اسیدوز بعنوان نتیجه متابولیسم بی‌هوازی رخ می‌دهد. به اندازه 200-300 میلی‌گرم دوز خوراکی  آن می‌تواند کشنده باشد.

بسته‌بندی سیانور سدیم:

بسته‌بندی این ماده به شکل زیر است.

  1. 50 کیلوگرمی با کیسه‌های پلی‌اتیلن. به طور معمول در رنگ سیاه و آبی، همچنین می‌تواند بر اساس درخواست مشتری رنگ‌آمیزی شود.
  2. در جعبه‌های چوبی 1000 کیلوگرمی، با کیسه‌های داخلی بافته شده و کیسه‌های پلی‌اتیلن.

قیمت سیانور سدیم صنعتی

کاربرد اصلی این ترکیب سمی در صنعت معدن است، جایی که برای استخراج طلا و سایر فلزات گران‌بها از سنگ معادن آن‌ها استفاده می‌شود. همچنین برای آبکاری آب استفاده می‌شود. این ماده به عنوان پیش ماده مهمی برای بسیاری از مواد شیمیایی مفید آلی و غیر آلی از جمله داروهای دارویی استفاده می‌شود.

به دلیل سمی بودن از آن به عنوان حشره‌کش برای از بین بردن حشرات و آفات استفاده می‌شود. یکی دیگر از موارد مهم استفاده از NaCN در آزمایش تحلیلی است.شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های شما مشتریان عزیز، قیمت سیانور سدیم را با کمترین حاشیه سود ارائه داده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

پیش‌بینی‌های بازار سیانید سدیم

سیانور سدیم بازار جهانی استخراج را معکوس کرده و منجر به سهم بازار 71.75 درصدی در سال 2016 شده است. پیش‌بینی می‌شود بازار سیانور سدیم 5 درصد افزایش یابد. اطمینان از یک تأمین‌کننده قابل اطمینان مواد شیمیایی از اهمیت بالاتری برخوردار است.

در اینجا در شرکت پیشگامان شیمی، سیانید سدیم، معرف ACS، گرانول، NaCN را به دو صورت تحقیق و مقادیر فله بیشتری ارائه می‌دهیم.برای مقادیر قابل تنظیم ما از شما استقبال می‌کنیم تا درخواست قیمت دهید. ما مشتاق پاسخگویی به درخواستهای سفارشی و پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

برای اطلاع‌رسانی، در صورت تمایل به فهرست سوالات متداول ما در مورد حمل و نقل، ساختار قیمت‌گذاری، در دسترس بودن مواد شیمیایی و سفارش آنلاین مراجعه کنید. برای گسترش جستجوی شما در زمینه تولید و تهیه مواد شیمیایی، با کاتالوگ سفارش آنلاین ما مشورت کنید.

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست