فروش کراتین هیدرولیز شده

یکی از اصلی‌ترین موادی که می‌تواند ساختار پوست و موی شما را دگرگون کند، خرید کراتین هیدرولیز شده میباشد. از این رو تولید کنندگان شامپو و مواد بهداشتی بسیاری هستند که از این ماده در محصولات خود استفاده می‌کنند. همین باعث شده تا پیشگامان شیمی به عنوان توزیع‌کننده برتر در حوزه این محصول نیز وارد شود. برای اطلاع از قیمت خرید کراتین هیدرولیز شده می‌توانید تنها با یک تماس از این مجموعه سفارش خود را خریداری کنید. کافی است با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

جهت استعلام قیمت کراتین هیدرولیز شده

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

خرید کراتین هیدرولیز شده عمده

استفاده از پروتئین‌ها همیشه در زندگی ما از جایگاه خاصی برخوردار بوده است. کراتین نیز نوعی پروتئین با ساختار فیبری است. این پروتئین‌ها در علم پزشکی با نام اسکلروپروتئین شناخته می‌شوند. اما محصولی که پیشگامان شیمی به شما عزیزان ارائه می‌کند کراتین نیست! بلکه نوع هیدرولیز شده آن است که جز مهم ترین مواد اولیه صنایع آرایشی بهداشتی میباشد.

قیمت کراتین هیدرولیز شده

قیمت پروتئین کراتین هیدرولیز شده را از طریق تماس با کارشناسان فروش ما دریافت کنید. این محصول به صورت پودری و مایع عرضه می شود. پروتئین کراتین هیدرولیز شده قابلیت استفاده در محصولات آرایشی و بهداشتی گسترده‌‌ای را دارد.

راهنمای فرمولاسیون

  • باید در فاز آبی اضافه شود. در مورد امولسیون، باید پس از تشکیل امولسیون و در دمای کمتر از 104 درجه فارنهایت (40 درجه سانتیگراد) اضافه شود.
  • محلول در آب.
    میزان استفاده توصیه شده: 1-5%
  • ظاهر:مایع کهربایی شفاف تا کمی کدر (ممکن است با افزایش سن رسوب کند)
  • بو: مشخصه
  • وزن مولکولی متوسط: 2500-3200 دالتون
  • pH مواد اولیه: 6.0 – 7.5
  • نگهدارنده: بوتیلن گلیکول، فنوکسی اتانول و اتیل هگزیل گلیسیرین
  • ماندگاری: 18 ماه از تاریخ تولید، به شرطی که این ماده در شرایط مناسب نگهداری شود و در معرض دما یا رطوبت شدید قرار نگیرد.

فروش کراتین هیدرولیز شده عمده

شرکت پیشگامان شیمی از وارد کنندگان مواد اولیه شیمیایی در ایران است که فروش کراتین هیدرولیز شده در ایران را به عهده دارد. اگر به دنبال شرکت های فروش عمده کراتین هیدرولیز شده هستید، میتوانید با ما تماس بگیرید.

کراتین هیدرولیز شده و هر آنچه باید بدانید

زمانی که این محصول را خریداری می‌کنید نوعی مایع کهربایی شفاف به شما ارائه می‌شود. این مایع هر چقدر بیشتر شفاف باشد؛ کیفیت بالاتری خواهد داشت.اگر بخواهیم آن را از روی بو برسی کنیم نیز باید گفت رایحه‌‌ای بسیار قوی دارد. بسیاری از افرادی که در این حوزه ریش سفید محسوب می‌شوند؛ از روی رایحه این محصول را برسی می‌کنند. ماده اولیه برای تولید این محصول پشم گوسفندان می‌باشد.

در واقع می‌توان گفت این ماده را می‌توان به صورت طبیعی در مو، پر، پشم و ناخن یافت.کراتین محصولی است که به طور طبیعی در بدن همه ما یافت می‌شود. اما این ماده طبیعی به خودی خود محلول نیست. جذب آن نیز بسیار ضعیف است. از این رو برای تولید لوازم آرایشی و بهداشتی باید از کراتین هیدرولیز شده استفاده شود. این محصول در واقع همان پروتئین‌های کراتین است که به مولوکول‌های کوچکتر تقسیم شده است.

با این کار به سادگی می‌توان این ماده را در ترکیب‌ها شرکت داد.از سوی دیگر این مولوکول‌های کوچکتر می‌توانند ساده‌تر در مو و پوست میان کوتیکول‌ها جای گیرد. در صورتی که از نوع بی‌کیفیت این محصول استفاده کنید؛ کراتین‌ها نمی‌توانند میان کوتیکول‌های پوست و مو جا بگیرند. کراتین‌هایی هم که نفوذ نکرده باشند لایه‌‌ای روی موها را می‌پوشانند. در این صورت مزایای زیادی برای مو ندارند. البته در برخی داروها نیاز است که لایه‌‌ای روی موها تشکیل شود.

کراتین هیدرولیز شده چطور عمل می‌کند؟

در شامپو‌ها زمانی که از این ماده استفاده می‌کنید مزایای بسیاری دارد. این مزایا با نفوذ کراتین به مو صورت می‌گیرد. برای مثال خواص بهبود برای موهای آسیب دیده در شامپوهای با این محصول دیده می‌شود. زمانی که شاخه مو دچار شکستگی و آسیب شده باشد؛ با استفاده از محصولات این چنینی می‌توان این شکاف‌های جزئی را پر کرد. شکاف‌هایی که در سه لایه اولیه موها (کوتیکول، قشر و دولا) باشند توسط این ماده ترمیم می‌شوند.

زمانی که این شکاف‌ها پر شده باشد باید احتمال تخریب کمتری برای موها قائل شد. اگر بخواهیم برای عملکرد این ماده مثالی کاربردی بزنیم؛ باید گفت همانند ریختن سیمان روی یک ترک کوچک است. از سوی دیگر این شکاف‌ها با پروئین‌های کوچک شده از همان نوع پر شده است. بنابراین استحکام و مقاومت در برابر آفتاب و مشکلاتی که در اثر مقاومت فیزیکی مو رخ می‌دهد را به طور قابل توجهی کاهش می‌دهد.

کراتین هیدرولیز شده درباره زخم نیز به همین صورت عمل می‌کند. بنابراین در بسیاری از داروهای ترمیم زخم به خصوص برای بیماران دیابتی از این ماده استفاده می‌شود. زخم‌های دیابتی درمان سخت‌تری دارند. این محصول مولوکولی مانند اسید آمینه‌ها دارد. از آنجا که گوشت منبع زیادی از کراتین است؛ گیاه خواران این ماده را به اندازه کافی دریافت نمی‌کنند.

بنابراین نوع خوراکی این محصول را نیز در قرص‌های مختلف می‌توان یافت. در واقع استفاده خوراکی از این ماده سال هاست که مورد مطالعه قرار گرفته و پذیرفته شده است. کراتین فسفات یکی از انواع کراتین است که در تولید انرژی نقش دارد. این نوع از کراتین هیدرولیز شده را نیز می‌توان در داروهای ورزشی و محصولات مکمل خوراکی یافت.

زمانی که این مکمل‌ها وارد روده بزرگ می‌شوند تجزیه می‌شوند. پس از تجزیه می‌توانند وارد گردش خون شده و با ورود به سلول انرژی آن را افزایش دهند. نکته مهم این است که شما خرید کراتین هیدرولیز شده را برای چه کاربردی استفاده می‌کنید. در هر کاربرد نیز انواع مختلفی از محصولات هستند که این ماده را در خود دارند. همین مورد می‌تواند انتخاب را کمی سخت کند. اما ابتدا بیایید مزایای استفاده از این محصول را در هر کاربرد برسی کنیم.

مزایای استفاده از کراتین هیدرولیز شده در شامپوها

مهم‌ترین مزیتی که می‌توان برای این شامپوها متصور شد؛ کاهش شکستگی موها در اثر عوامل طبیعی و غیر طبیعی است. همین مورد موها را تقویت می‌کند. پس بدن به جای تقویت موها به رشد بیشتر آن‌ها توجه می‌کند. قرار گرفتن در معرض آفتاب، حالت دهی به موها با حرارت، مشکلات ناشی از درمان‌های شیمیایی و مکانیکی و… همه مشکلاتی را برای موها ایجاد می‌کنند. این محصول می‌تواند به درمان و کاهش احتمال ابتلا به این مشکلات کمک شایانی داشته باشد.

این محصول وزن مولوکولی کمی دارد. به خصوص اگر به جای منبع حیوانی منبع انسانی داشته باشد. پس ساده‌تر در کوتیکول‌های مو نفوذ می‌کند. از این رو می‌تواند به درمان موخوره کمک شایانی داشته باشد. از سوی دیگر خاصیت ارتجاعی موها را افزایش می‌دهد.کراتین هیدرولیز شده توسط شرکت پیشگامان شیمی که در محصولات شما استفاده شود می‌تواند پروتئین‌های از دست رفته را بازیابی یا جایگزین کند. از این رو تار موهای قطور‌تری خواهید داشت.

دکتر فیشمن گفته است که این محصول می‌تواند نرم کننده خوبی هم باشد. با توجه به اینکه ترکیب شیمیایی ساده‌‌ای دارد؛ می‌تواند با دیگر محصولات پیشگامان شیمی نیز به راحتی ترکیب شود. البته توجه داشته باشید که کراتین برزیلی خواصیت نرم کنندگی بیشتری نسبت به کراتین هیدرولیز شده دارد.

مزایای استفاده از کراتین هیدرولیز شده برای پوست

این محصول می‌تواند با بافت پروتئینی خود زخم‌ها را بهبود دهد. چرا که نوعی مکمل چربی مانند است که میان سلول‌های زخم ظاهر می‌شود. روند ترمیم زخم را نیز سریعتر می‌کند. ظاهر پوست از نظر شفافیت و صاف بودن را با استفاده از محصولاتی که این ماده در آن‌ها باشد می‌توان بهبود داد. از سوی دیگر افزایش رطوبت رسانی به پوست و خاصیت ارتجاعی آن را می‌توان با این محصول در نظر داشت.

مزایای استفاده از کراتین هیدرولیز شده برای مکمل‌ها

این ماده می‌تواند عملکرد ورزشی افرادی که گوشت مصرف نمی‌کنند را بهبود بخشد. از این رو در بسیاری از داروهای عضله ساز نیز از آن استفاده می‌شود. قدرت شما را افزایش می‌دهد. تحقیقات نشان می‌دهد استفاده از مکمل‌هایی که این ماده در آن‌ها دیده می‌شود؛ ۱۰ درصد قدرت یک برنامه ورزشی را افزایش می‌دهد.

مصرف محصولاتی که این ماده در آن‌ها باشد می‌تواند موجب خستگی روحی شما را نیز کاهش دهد. البته این تحقیقات هنوز نیاز به گسترش دارند. به طور کلی می‌توان گفت کراتین هیدرولیز شده پیشگامان شیمی مزایای گسترده‌‌ای دارد. اما این مزایا در محصول شما زمانی یافت می‌شود که از مواد اولیه با کیفیت استفاده کنید. شما عزیزان می‌توانید برای خرید مواد شیمیایی با کیفیت‌ تنها با یک تماس از پیشگامان شیمی برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست