آنتی اسکالانت فلوکن 260

خرید آنتی اسکالانت فلوکن 260

شرکت پیشگامان شیمی با بهره گیری از دو دهه تحربه در واردات آنتی اسکالانت فلوکن، ارائه دهنده محصولی با بهترین قیمت و کیفیت می باشد. برای دریافت اطلاعات بیش تر، دریافت آنالیز و خرید آنتی اسکالانت فلوکن 260  با ما در این مقاله همراه باشید. هم چنین به دلیل موجود بودن نمونه های تقلبی آنتی اسکالانت فلوکن 260 در بازار ایران، جهت خرید آنتی اسکالانت فلوکن 260 حتما به مراکز و وب سایت های معتبر شیمیایی مراجعه نمائید.

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت فلوکن 260 

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

فروش آنتی اسکالانت

ترسیب یعنی رسوب ذرات روی یک غشاء که باعث مسدود شدن منافذ آن شود. بدون استفاده ازبرخی ابزارهای مهار ترسیب، غشاهای اسمز معکوس (RO) و مجاری عبور جریان در عناصر غشا به دلیل رسوب گاز کم محلول، مانند کربنات کلسیم، سولفات کلسیم، سولفات باریم و سولفات استرانسیم، رسوب پیدا می‌کند. بیشتر آب‌های طبیعی حاوی غلظت‌های نسبتاً بالایی از یون‌های کلسیم، سولفات و بی‌کربنات هستند.

در عملیات نمک‌زدایی غشاء در نسبت بازیابی بالا، محدودیت‌های حلالیت گچ و کلسیت بیش از سطح اشباع منجر به تبلور در سطوح غشا می‌شود. انسداد سطح در نتیجه ترسیب منجر به کاهش شار نفوذ، کاهش کارایی فرآیند و افزایش هزینه‌های بهره‌برداری می‌شود. اثرات ترسیب بر میزان نفوذ سیستم‌های RO در شکل زیر نشان داده شده است.

آنتی اسکالانت فلوکن 260

همانطور که در نمودار مشخص است دوره القایی کربنات کلسیم بسیار کمتر از زمان ترسیب سولفات‌های مانند سولفات کلسیم است. از نظر اقتصادی ترجیح داده می‌شود که از ترسیب جلوگیری شود. حتی اگر پاک‌کننده‌های مؤثری برای رسوب ایجاد شده، وجود داشته باشد. رسوب‌ها اغلب معابر تغذیه عناصر RO را مسدود و تمیز کردن را دشوار و بسیار وقت‌گیر می‌کند. همچنین این خطر وجود دارد که رسوب‌ها به سطح غشا آسیب برساند.

به طور معمول سه روش برای کنترل ترسیب وجود دارد:

 • اسیدی شدن
 • سختی گیری تبادل یونی
 • آنتی اسکالانت

آنتی اسکالانت چیست

آنتی اسکالانت‌ها مواد فعال سطحی هستند که به سه روش اصلی با واکنش‌های رسوبی تداخل می‌کنند:

 1. مهار حد اشباع: این توانایی یک ماده آنتی اسکالانت برای نگهداری محلول‌های فوق اشباع نمک‌های دارای محدودیت در انحلال است.
 2. اصلاح کریستال: این خاصیت آنتی اسکالانت است که اشکال بلور را تحریف می‌کند و در نتیجه رسوب نرم و غیر چسبنده ایجاد می‌کند. همانطور که یک بلور در سطح زیر میکروسکوپی تشکیل می‌شود، گروه‌های منفی مستقر در مولکول آنتی اسکالانت به بارهای مثبت هسته رسوب ایجاد شده حمله می‌کنند و تعادل الکترونیکی لازم برای تکثیر و رشد بلور را قطع می‌کنند. هنگامی که با اصلاح کننده‌های کریستال برخورد می کند کریستال‌های رسوب ، به طور کلی بیضی شکل‌تر به نظر می‌رسند و کمتر فشرده می‌باشد.
 3. دیسپرس: دیسپرس کردن توانایی برخی از مواد آنتی اسکالانت در جذب بلورها یا ذرات کلوئیدی و بار آنیونی بالا است که تمایل دارد کریستال‌ها را جدا نگه دارد. بار آنیونی بالا همچنین ذرات را از بارهای آنیونی ثابت موجود در سطح غشا جدا می‌کند.

طی دو دهه گذشته نسل جدید آنتی اسکالانت‌ها به صورت تجاری ظهور کرده‌اند که در آن مواد موثره، بیشتر مخلوطی از پلی کربوکسیلات‌ها و پلی‌آکریلات‌های با وزن مولکولی مختلف هستند. روش‌های محاسبه برای پیش‌بینی احتمال تشکیل ترسیب وجود دارد. استفاده از این پیش بینی‌ها به تجزیه و تحلیل به روز آب و دانش پارامترهای طراحی سیستم بستگی دارد. نوع و دوز آنتی اسکالانت بر اساس تجزیه و تحلیل مواد معدنی در این مرحله است. یافتن بهینه‌سازی درمان آنتی اسکالانت با توجه به نوع و دوز، شناسایی ماده آنتی اسکالانت مناسب و نوع رابطه دوز-القا برای سطح اشباع فوق‌العاده مهم است.

آنتی اسکالانت فلوکن 260
قیمت آنتی اسکالانت فلوکن 260

آنتی اسکالانت در اسمز معکوس

آنتی اسکالانت، ماده پیش تصفیه‌ای است که قبل از ورود آب به غشاهای RO به آب خوراکی تزریق می‌شود. وجود آن، واکنش بین منیزیم کلسیم و بی کربنات را به تأخیر می‌اندازد. از آنجا که طول آب در سیستم غشا در طی درمان نسبتاً کوتاه است، از تشکیل رسوب جلوگیری می‌شود.

آنتی اسکالانت فلوکن 260 (Flocon 260)

آنتی اسکالانت فلوکن 260 (Flocon 260) نوعی ماده شیمیایی می‌باشد که برای جلوگیری از ایجاد رسوبات و گرفتگی غشاهای دستگاه تصفیه آب‌های صنعتی بکار برده می‌شود. افزودنی‌های ضد عفونی‌کننده که به عنوان پیش آزمون برای سیستم‌های اسمز معکوس استفاده می‌شوند، در جلوگیری از پوسته پوسته‌شدن غشا بسیار مؤثر هستند. آنتی اسکالانت فلوکن 260 یک محلول آبی از یک پلی کربوکسیلیک اسید تخصصی است که که در کنترل رسوب نمک‌های تشکیل دهنده رسوب غیر آلی و رسوب ذرات روی سطوح غشا بسیار مؤثر است. آنتی اسکالانت فلوکن 260 رسوب CaCO3 ،CaSO4 ،BaSO4 ،SrSO4 و CaF2 را کنترل خواهد کرد.

آنتی اسکالانت فلوکن 260 در شرایط نرمال، تحت تأثیر کلر و سایر اکسید کننده‌های بیوسید قرار نمی‌گیرد. می‌توان آن را در سیستم‌های غشایی با استفاده از کلر و متابی سولفیت‌ سدیم مورد استفاده قرار داد. این یک محلول آبی اسید آلی است و به همین ترتیب در شکل خالص آن خورنده است. بنابراین باید تجهیزات مقاوم در برابر خوردگی استفاده شود. نمونه‌هایی از مواد مناسب از فولاد ضد زنگ 316L  یا پلاستیک‌هایی مانند GRP،PVC و PE استفاده می‌شود. این محصول در هر نسبتی در آب قابل انحلال است.

آنتی اسکالانت فلوکن 260
فروش آنتی اسکالانت در تهران

خصوصیات آنتی اسکالانت فلوکن 260

موارد زیر خصوصیات معمول Flocon 260 است.

ظاهر مایع زرد کمرنگ
بوی ناچیز
حداکثر pH 2.0
محتوای جامد 33 تا 37٪  w/w
چگالی آنتی اسکالانت در 20/20 درجه سانتیگراد 1.150 تا 1.165
غلظت آنتی اسکالانت
2تا5  ppm
محدوده نقطه جوش 100 تا 102 درجه سانتی‌گراد
محدوده نقطه انجماد 0 تا -10 درجه سانتی‌گراد

 واکنش شیمیایی آنتی اسکالانت فلوکن 260

در شرایط عادی، استفاده فلوکون 260 تحت تأثیر کلر یا سایر بیوسیدهای اکسید کننده قرار نمی‌گیرد. Flocon 260 ممکن است در سیستم‌های غشایی با استفاده از کلر و متابی سولفیت سدیم استفاده شود.

خواص آنتی اسکالانت فلوکن 260

 • کنترل دفع اسیدهای فرمولاسيون غیر وراژيک و ایجاد ذرات بر روی سطح مایع است.
 • جلوگیری از ایجاد رسوبات و گرفتگی ممبران‌های دستگاه تصفیه آب‌های صنعتی
 • فلوکون260  یک آنتی اسکالانت چند منظوره و ضد فیلتر برای سیستم‌های اسمز معکوس است.
 • موثر در کنترل هر دو کریستالیزاسیون و ذرات ریختگی سطوح غشاء.
 • در مقابل فرسایش سیلیس مؤثر است.
 • دارای تأیید سازگاری از تولید کنندگان غشاء است.
 • به استاندارد ANSI / NSF 60 برای استفاده در سیستم‌های اسمز معکوس تولید می‌شود.
آنتی اسکالانت فلوکن 260
آنتی اسکالانت قیمت

تفاوت بین آنتی اسکالانت فلوکن 260 / دیسپرس کننده و منعقد کننده

آنتی اسکالانت فلوکن 260 برای جلوگیری از رسوب و سختی آب در هنگام تصفیه آب با اسمز معکوس استفاده می‌شود. این آنتی اسکالانت همچنین حاوی ماده پراکنده کننده‌ای است که مانع واکنش آهن یا آلومینیوم موجود در آب با آنتی اسکالانت می‌شود.

از طرف دیگر، منعقد کننده برعکس عمل می‌کند. این ماده برای لخته شدن و نشستن مواد جامد معلق که ممکن است در آب وجود داشته باشد، استفاده می‌شود. منظور ما از انعقاد این است که ذرات بسیار ریز مواد معلق در کنار هم قرار می‌گیرند و به یک خوشه بزرگتر تبدیل می‌شوند که راحت‌تر از ذرات معلق کوچکتر ته‌نشین می‌شوند. ذرات معلق ریز موجود در آب معمولاً دارای بار الکتریکی هستند. انعقاد، حذف بار را تسهیل می‌کند و اجازه می‌دهد ذرات لخته شده و ته نشین شوند. به طور خلاصه، از ماده منعقد کننده برای حذف مواد جامد معلق استفاده می‌شود.

در فرآیند غشایی، از منعقد کننده‌ها فقط در شرایط نادر استفاده می‌شود. بسیاری از مواد منعقد کننده می‌تواند برای غشاها مضر باشد. از منعقد کننده‌ها معمولاً در سیستم های تصفیه آب شهری استفاده می‌شود. به طور خلاصه: از آنتی اسکالانت برای سختی استفاده می‌شود که در آب حل می‌شود و از ماده منعقد کننده برای مواد جامد معلق استفاده می‌شود.

آنتی اسکالانت در تصفیه آب

آنتی اسکالانت یک افزودنی آب پیش تصفیه برای سیستم اسمز معکوس است که در جلوگیری از پوسته پوسته شدن غشاها بسیار موثر است. قبل از اینکه آب تغذیه وارد غشای اسمز معکوس شود، یک آنتی اسکالانت به آب تزریق می شود و از طریق سیستم ارسال می شود.

سلامت و امنیت آنتی اسکالانت فلوکن 260

آنتی اسکالانت فلوکن 260 یک محلول آبی حاوی پلی کربوکسیلیک اسید است. طبق نتایج مطالعات، در گروه مواد غیر سمی طبقه‌بندی می‌شود.

آنتی اسکالانت فلوکن 260
خرید آنتی اسکالانت flocon 260

انتی اسکالانت خرید

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول آنتی اسکالانت فلوکن 260، برند شرکت BWA انگلیسی مورد نیاز را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

قیمت‌های عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید. برای سفارش این محصول با مشاوران مجموعه تماس حاصل فرمایید.

طرحواره پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست