خرید دایمتیکون 350

خرید دایمتیکون 350

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی با بهره‌گیری از چندین سال تجریه در واردات مواد اولیه آرایشی، محصول دایمتیکون 350 را از کشورهای آلمان و کره جنوبی وارد می کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید دایمتیکون 350 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت استعلام

قیمت دایمتیکون 350

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت دایمتیکون 350

قیمت دایمتیکون 350 که جزه گروه دایمتیکون‌ها می‌باشد را از طریق تماس با کارشناسان ما دریافت کنید. “ساده ترین” و قدیمی‌ترین پلیمر سیلیکون را معمولاً سیالات سیلیکونی یا دایمتیکون می‌نامند. آن‌ها حاوی یک واحد تکرار (Si (CH3) 2-O) هستند و انواع مختلفی از مایعات با ویسکوزیته کم، الاستومرهای لاستیکی و رزین‌های شکننده را در بر می‌گیرند. پلیمرهای دایمتیکون با واکنش تعادل هگزامتیل دی سیلوکسان (MM) و سیکلومتیکون سنتز می‌شوند. واکنش ممکن است با کاتالیزور اسید یا باز انجام شود. به طور معمول، واکنش در دمای اتاق به مدت 12 ساعت انجام می‌شود.

خرید دایمتیکون 350

موارد استفاده از دایمتیکون 350

دایمتیکون یک پلیمر مبتنی بر سیلیکون است که وقتی در محصولات زیبایی استفاده می‌شود، احساسی کاملاً نرم، مخملی، لغزنده به فرمول می‌دهد. اما از دایمتیکون 350 نه تنها به دلیل خواص حسی استفاده می‌شود بلکه به صافی موقت خطوط ریز و چین و چروک نیز کمک می‌کند. به عنوان نرم‌کننده (معروف به یک ماده تهویه‌کننده پوست) نیز دارای خواص انسداد است (به این معنی که با ایجاد مهر و موم بر روی پوست شما از هدر رفتن آب جلوگیری می‌کند) و به دلیل این خواص، شما معمولاً دایمتیكون را در پایه‌ها، مواد اولیه آرایشی، محصولات مو، مرطوب‌كننده‌ها و غیره خواهید یافت. مگر اینکه در برچسبی مشخص شود كه فاقد سیلیكون است، تقریباً می‌توانید این ماده را در همه موارد تضمین كنید.

خرید دایمتیکون 350

آیا دایمتیکون 350 می‌تواند منافذ پوست را مسدود کند؟

اکنون که تصویری از دایمتیکون را ایجاد کردیم که پوست شما را مهر و موم می‌کند، احتمالاً از خود می‌پرسید که آیا این بدان معناست که صورت شما با منافذ مسدود شده روبرو خواهد شد؟ اما، جای تعجب است که اینطور نیست. بر خلاف سایر مواد انسداد، دایمتیکون واقعاً سنگین نیست، به همین دلیل بسیاری از افراد با پوست چرب تمایل دارند که احساس دایمتیکون را در آرایش یا محصولات مراقبت از پوست خود دوست داشته باشند. “به طور کلی، این چیزی نیست که متخصصان پوست در واقع نگران آن باشند” و در عوض، “دایمتیکون” با توجه به ماهیت سبک آن، گاهی برای بیماران دارای آکنه مفید است.

چرا دایمتیکون 350 برای مو مضر است؟

اگرچه خرید دایمتیکون 350 برای استفاده روی پوست مناسب است، اما هنگام استفاده از آن روی موها کمی پیچیده می‌شوند، دلیل اصلی آن این است که می‌تواند تارهای موی شما را بپوشاند و آن‌ها را سنگین کند (این برای موهای فر یا موهای زائد چندان مناسب نیست).

“اگر موهای خشک و آسیب دیده مستعد پیچیدگی دارید، دایمتیکون می‌تواند به شما کمک کند تا آن احساس براق و لغزنده را ایجاد کنید و باعث بهتر شدن حالت مو شود و به نظر می‌رسد مو فوق العاده حالت پذیر و سالم است. “از دی متیكون به شدت در محصولات حالت دهنده مو استفاده می‌شود تا به” چسباندن “کوتیکول‌ها برای ایجاد اثر صاف و براق در مو کمک کند.”

اما این مکانیسم “چسباندن” است که می‌تواند در طولانی مدت مشکلاتی را نیز ایجاد کند – دایمتیکون تمایل دارد به سرعت روی رشته‌های مو شما جمع شود، از نفوذ آب به کوتیکول مو جلوگیری می‌کند، موهای شما را لکه‌دار، خشک و آسیب‌پذیر می‌کند.

این سیلیکون محلول در آب نیست، به این معنی که آب به تنهایی برای از بین بردن آن از روی موها کافی نیست. سیلیکون‌ها را می‌توان به راحتی با شستشو با پاک کننده‌ای سرشار از سولفات و فاقد سیلیکون از بین برد. بنابراین اگر کاربر ترکیبات سیلیکونی هستید، هر چند هفته یک بار شستشوی تنظیم مجدد را امتحان کنید تا تجمع آن پاک شود. نگرانی از دایمتیکون در محصولات مو بیشتر در مورد تأثیری که روی سلامتی و کیفیت رشته‌های شما می‌گذارد، مورد توجه می‌باشد.

آیا دایمتیکون 350 روی مو جمع می‌شود؟

بله. دلیل اینکه شما ممکن است با استفاده از فرمول مبتنی بر دایمتیکون دچار خشکی مو شوید این است که این محصول تجمع می‌یابد و این امر از رسیدن موازنه رطوبت مناسب به مو جلوگیری می‌کند. به همین دلیل است که استفاده بیش از حد از دایمتیکون می‌تواند به انتهای خشک، شکننده و شکستگی مو منجر شود.

به همین دلیل، محققان استدلال می‌کنند که در تمام انواع مو و بافت‌ها نباید از سیلیکون استفاده شود. این باعث می‌شود موها ریز و نرم و چرب به نظر برسند و بافت‌های موی مجعد و موج دار خشک و شکننده شوند. “افرادی که موهای موج دار و مجعد دارند باید از استفاده از دایمتیکون خودداری کنند، زیرا موها اکنون در وضعیت شکننده‌ای قرار دارند. “دایمتیکون با کمک به این خشکی، سطح شکستگی را تشدید می‌کنید.”

خرید دایمتیکون 350

مزایا و معایب دایمتیکون 350 در محصولات مو

در مورد سیلیکون‌هایی مانند دایمتیکون و اینکه آیا آن‌ها واقعاً برای مو مفید هستند یا خیر، بحث زیادی بین افراد دارای موی فر وجود دارد.

فواید دایمتیکون 350

دایمتیکون در لایه خارجی مو سدی ایجاد می‌کند که به صاف شدن کوتیکول کمک می‌کند. این امر می‌تواند موها را بدون وز کند و درخشندگی بیشتری نیز به آن‌هل ببحشد. همچنین به بسیاری از محافظ‌های حرارتی اضافه می‌شود زیرا می‌تواند از مو در برابر صدمات ناشی از حالت دهی حرارتی محافظت کند. دایمتیکون باعث ایجاد سد آب در مو می‌شود اما از خروج یا ورود آب به طور کامل جلوگیری نمی‌کند.

معایب دایمتیکون 350

از آنجا که سیلیکون‌ها برای دفع آب ساخته می‌شوند و اطراف کوتیکول را مهر و موم می‌کنند، این امر از جذب آب جلوگیری کنید، در نهایت مو خشک می‌شود زیرا مو نمی‌تواند به درستی مرطوب شود. رطوبت موها را کم کرده و از تشکیل فرم موی طبیعی جلوگیری می‌کند. از آنجا که سیلیکون‌هایی مانند دایمتیکون برای حذف کامل به سولفات‌های سخت نیاز دارند، سولفات‌ها نیز موها را خشک می‌کنند و در نهایت می‌توانند باعث آسیب دیدن مو شوند.

خرید دایمتیکون 350

چرا از دایمتیکون 350 در فرمولاسیون‌ها استفاده می‌شود؟

دایمتیکون 350 لغزش فوق العاده‌ای به محصولات اضافه می‌کند و به کاهش چسبندگی کمک می‌کند. غلظت‌های کوچک به شما احساس زیبایی می‌دهد. این ترکیب محافظت از پوست و مو را بهبود ‌می‌بخشد. همچنین می‌تواند صابون‌سازی را در فرمولاسیون‌های لوسیون کاهش دهد. همچنین یک محافظ پوست مورد تأیید FDA است.

آیا شما به آن نیاز دارید؟

نه، اما غلظت‌های کم دایمتیکون  350 اجازه می‌دهد با غلظت‌های بالاتر از مواد مناسب برای پوست کار کنید که باعث می‌شود محصولات ضخیم شوند. این همچنین یک روش فوق العاده و آسان برای بهبود لغزش و بهبود پوست است.

تصفیه شده یا تصفیه نشده؟

خرید دایمتیکون 350 فقط به عنوان یک محصول تصفیه شده وجود دارد.

نقاط قوت

دایمتیکون 350 یک ماده کاملاً متنوع است که باعث می‌شود احساس پوست در هر جایی که امتحان شده است، بهبود می‌یابد. این ماده تحریک کننده نیست (مناسب افرادی که پوست حساس دارند) و شرایطی مانند Pityrosporum Folliculitis (آکنه قارچی) را تشدید نمی‌کند.

خرید دایمتیکون 350

آیا دایمتیکون 350  برای پوست بی‌خطر است؟

طبق نظر پنل بررسی مواد تشکیل‌دهنده لوازم آرایشی، دایمتیکون در صورت استفاده در محصولات آرایشی بی‌خطر است. علاوه بر این، هیئت متخصص CIR می‌گوید به دلیل وزن مولکولی زیاد دایمتیکون، بعید است که بتوان آن را به طرز قابل توجهی در پوست جذب کرد.

استفاده‌های دیگر از دایمتیکون

دی متیکون ماده‌ای است که اغلب در اسباب‌بازی‌های کودک استفاده می‌شود. معمولاً در محصولاتی مانند شن‌بازی، اسلایم و… وجود دارد. از دایمتیکون در چسب‌ها، درزگیرها و مواد دافع آب نیز استفاده می‌شود.

فروش دایمتیکون 350

فروش دایمتیکون 350، دایمتیکون 100 و دایمتیکون 1000 در شرکت پیشگامان شیمی با کیفیت عالی و قیمت رقابتی صورت می‌گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست