The price of edible coffee essential oil

محصولات شگفت‌انگیزی هستند که با اسانس قهوه تهیه می‌شوند. اگر شما هم یکی از تولید کنندگان صنایع غذایی هستید، قیمت اسانس خوراکی قهوه یکی از مسائلی است که حتماً باید از آن اطلاع داشته باشید. افرادی که از رژیم غذایی غربی پیروی می‌کنند آنتی‌اکسیدان‌های کمی دریافت می‌کنند. افزودن اسانس قهوه به غذاهای آن‌ها می‌تواند علاوه بر یک طعم عالی، منبع آنتی‌اکسیدان موردنیاز روزانه آن‌ها باشد. اما این تنها خواصیت اسانس خوراکی قهوه نیست.

پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های وارد کننده مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز محصولات غذایی، آرایشی بهداشتی و دارویی است. این شرکت با سال‌ها تجربه به شما توصیه می‌کند بیشتر از اسانس خوراکی قهوه استفاده کنید. اگر همین حالا هم تصمیم به استفاده از این محصول گرفته‌‌اید، باید اطلاعاتی درباره آن به دست آورید. این شرکت در این مقاله اقدام به اطلاعات مفیدی درباره اسانس خوراکی قهوه کرده است. همچنین می‌توانید با کارشناسان با تجربه این شرکت تماس حاصل نمایید.

بهترین قیمت اسانس خوراکی قهوه

این محصول در میان تولید کنندگان طرفداران خاص خود را دارد. همچنین هر روز به تعداد مشتریان محصولات با طعم قهوه افزوده می‌شود. به همین دلیل یافتن بهترین مواد اولیه امری ضروری به نظر می‌آید. قیمت اسانس قهوه به موارد متعددی بستگی دارد. اولین عامل نوع قوه‌‌ای است که این اسانس از آن استخراج شده است. چرا که نوع قهوه روی میزان کافئین اسانس آن تاثیر می‌گذارد. با این حال بسیاری از تولید کنندگان مواد اولیه چنین اطلاعاتی را به شما نخواهند داد. بنابراین بدانید هر چه رنگ اسانس تیره‌تر و قیر مانند‌تر باشد، کافئین بیشتری دارد.

برسی اجمالی اسانس خوراکی قهوه

اگر به دنبال یک اسانس با عطری قوی هستید که طعم فوق العاده‌‌ای نیز داشته باشد، با پرداخت قیمت اسانس خوراکی قهوه می‌توانید این اسانس را خریداری کنید. اسانس قهوه یک اسانس تیره رنگ و با عطری قوی است که می‌تواند محصول نهایی نسبتاً تیره رنگی به شما ببخشد. با این حال به یاد داشته باشید که این محصول در گریدهای مختلف تولید می‌شود. پس هنگام خرید باید به گرید مدنظر خود اشاره کنید.

اسانس خوراکی قهوه یکی از اسانس‌های غنی از اسیدهای چرب است. به همین دلیل می‌تواند از نظر سلامتی نیز مزایای بسیاری داشته باشد. لینولئیک، پالمیتیک و اولئیک اسید از اصلی‌ترین اسیدهای چرب تشکیل دهنده این محصول است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که باعث شده این روغن یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شرکت‌های تولید کننده محصولات غذایی باشد، عدم تحریک کنندگی آن است. با تمام این تفاسیر می‌توان گفت قیمت اسانس خوراکی قهوه متناسب است. اما برای اینکه بهتر این موضوع را در کنید در ادامه به اصلی‌ترین خواص این محصول می‌پردازیم. با پیشگامان شیمی همراه باشید.

قیمت اسانس خوراکی قهوه در کنار مزایای آن

همانطور که در بخش‌های قبلی مقاله به آن اشاره کردیم، اسانس قهوه براساس نوع قهوه‌‌ای که از آن گرفته می‌شود متفاوت است. جالب است بدانید این اسانس می‌تواند بیش از ۸۰۰ نوع ترکیب متفاوت داشته باشد. ترپن‌ها، الکل‌ها، اسیدهای چرب و… از جمله اصلی‌ترین ترکیب‌هایی هستند که در اسانس قهوه می‌درخشند. این بدان معنی است که با مصرف این اسانس می‌توان به هزاران خواصیت عالی دست یافت.

یکی از مهم‌ترین اسیدهای چربی که در این محصول یافت می‌شود، اسید اولئیک است. این محصول بیشتر در روغن ماهی و روغن زیتون یافت می‌شده است. یکی از اصلی‌ترین اسیدها برای عملکرد درست اعضای داخلی بدن، اسید اولئیک است. این اسید در رژیم غذایی امروز ایرانی‌ها به شدت کمیاب شده است. یکی از دلایلی که قیمت اسانس خوراکی قهوه منطقی است نیز همین می‌باشد.

اسید لینولئیک نقطه کناری اسید اولئیک است. شما این محصول را به نام امگا ۶ می‌شناسید. این اسید بیشتر در اسانس قهوه گرید لوازم آرایشی به کار برده می‌شود. با این حال می‌تواند تازگی در پوست شما را حفظ کند.

اسید پالمیتیک همان اسیدی است که بیشتر آنتی‌اکسیدان موردنیاز مردم کشورهای غربی را تعمی می‌کند. این اسید یک آنتی‌اکسیدان قوی است که در کمتر محصول گیاهی و حیوانی به این شدت دیده می‌شود. دی متیل بنزوفوران یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین قیمت اسانس خوراکی قهوه است. چرا که این ماده است که مشخص می‌کند محصول شما چقدر عطر داشته باشد.

اما این ترکیب را به راحتی می‌توان در مغز خودتان بیابید. اولین و مهم‌ترین کاری که این ماده می‌تواند در مغز شما صورت دهد، دریافت سروتونین است. سروتونین پایین می‌تواند مشکلات بسیاری برای شما به همراه داشته باشد. سروتونین معمولاً به نام هورمون شادی شناخته می‌شود. افزایش دی متیل بنزوفوران می‌تواند از بیماری‌هایی همچون افسردگی، مشکلات حافظه، کم توانی جنسی و بد خلقی جلوگیری کند.

قیمت اسانس خوراکی قهوه کاملاً منطقی است. چرا که اسانس قهوه شامل مواد زیر نیز می‌شود:

  1. دیکافئیلوکینیک اسید
  2. کلروژنیک اسید
  3. پلی فنون‌ها
  4. فنیل آلانین
  5. اسید فرولیک
  6. اسید کافئیک

احتیاط استفاده از اسانس خوراکی قهوه

این اسانس نیز همانند دیگر اسانس‌ها اگر به میزان صحیح و با روش درست مورد استفاده قرار گیرد، هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کند. با این حال برخی اقدامات حیاطی را بهتر است صورت دهید. هر چیزی کمش دارو، متوسطش غذا و زیادش سم است. این سخن حکیم بزرگ بو علی سینا است. از این رو همیشه توصیه می‌شود از انواع اسانس‌ها به اندازه استفاده کنید. استفاده بیش از اندازه توصیه شده می‌تواند مشکلاتی به همراه داشته باشد.

استفاده از این روغن و به طور کلی تمام اسانس‌های روغنی و غیر روغنی در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی‌شود. البته برخی اسانس‌ها هستند که در تولید محصولات درمانی مادران از آن‌ها استفاده می‌شود. با این حال این اسانس از آن دسته نیست. شاید قیمت اسانس خوراکی قهوه شما را از خرید آن منصرف کند. اما همانطور که اشاره کردیم این محصول می‌تواند مزایای بی‌شماری برای شما به همراه داشته باشد. همچنین بسیاری از مزایای این محصول در این مقاله مجال نداشتند.

یک مورد دیگر که حتماً باید هنگام استفاده از این روغن در تولید محصولات غذایی به یاد داشته باشید، حلالیت آن است. این روغن به طور طبیعی فاقد الکل است. اما اگر می‌خواهید اسانس خوراکی قهوه را با آب ترکیب کنید، لازم است کمی الکل به آن اضافه کنید. فراموش نکنید که این اسانس نباید بیش از اندازه مصرف شود. توصیه ما این است که بین ۲ تا ۳۰ درصد از محصول خود را با این اسانس بسازید. فراموش نکنید که در گرید خوراکی، این محصول می‌تواند حرارت خوبی را تحمل کند.

همچنین پس از اطلاع از قیمت اسانس خوراکی قهوه و سفارش این محصول بهتر است آن را تا دوسال در انبار نگه دارید. همچنین نگهداری این روغن در یخچال باعث می‌شود کیفیت آن کاهش نیابد.

خرید اسانس خوراکی قهوه

اسانس‌های گرید خوراکی را می‌توان در محصولات بسیاری یافت. با این حال باید توجه داشت که هر کدام از این اسانس‌ها مزایای خاص خود را دارند. بنابراین برای تولید هر محصول باید به نوع اسانسی که خریداری می‌کنید توجه داشته باشید. در طرف دیگر ترازو کیفیت محصول نهفته است. هیچ وقت یک ماده اولیه بی‌کیفیت، نمی‌تواند محصولی با کیفیت بالا تولید کند. بنابراین هنگام اطلاع از قیمت اسانس خوراکی قهوه و خرید این محصول توجه کافی به خرج دهید.

پیشگامان شیمی یکی از شرکت‌های ارائه دهنده این محصول به شما عزیزان می‌باشد. به یاد داشته باشید که اسانس قهوه گرید آرایشی بهداشتی یا دارویی را نیز می‌توانید از این توزیع کننده خوب کشورمان تهیه کنید.

پیشگامان شیمی ارائه دهنده بهترین قیمت اسانس خوراکی قهوه نیز می‌باشد. بنابراین همین حالا تلفن را بردارید و با کارشناسان ما در پیشگامان شیمی تماس حاصل نمایید. ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

منابع:

  • Coffee Bean Oil
  • Coffee Essential Oil – Improves More Than Just Your Energy Levels

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست