خرید اسانس هلو

اسانس هلو، مزایا و کاربردهای باور نکردنی!

به عنوان یک میوه، هلو یک غذای خوب و دوست داشتنی است که یک غذای آبدار را به همراه دارد که به اندازه غذایی خوشمزه و سالم است. به طور سنتی، مردم دوست دارند هلو را به دسرهای خوشمزه مانند پای یا کباب درست کنند و از طعم رسیدن آن در تمام ماه‌های گرم تابستان لذت می‌برند.

اسانس و روغن‌های ضروری

یک روغن ضروری یک مایع آبگریز غلیظ متشکل از ترکیبات معطر فرار از گیاهان است.روغن به این معنی که عطر و بوی خاص و ذاتی دارد، ضروری است.روغن‌های ضروری به طور کلی توسط تقطیر و پرس سرد استخراج می‌شوند.در این فرآیند تقطیر بخارنیز اغلب استفاده می‌شود. فرآیندهای دیگر شامل بیان یا استخراج حلال است.

از آن‌ها در:

  • مراقبت از مو
  • مراقبت از بدن
  • مراقبت از صورت
  • روغن ماساژ
  • مواد آرایشی
  • صابون و سایر محصولات استفاده می‌شود.

در دهه‌های اخیر علاقه به اسانس‌ها با محبوبیت آروماتراپی، شاخه‌ای از داروهای جایگزین که ادعا می‌کند روغن‌های ضروری و سایر ترکیبات معطر دارای اثرات درمانی هستند، دوباره زنده شده است. روغن ضروری نوعی داروی جایگزین است که در آن اثرات درمانی به ترکیبات طبیعی موجود در روغن‌های ضروری منتسب می‌شود.بسیاری از اسانس‌های رایج دارای خواص دارویی هستند که از زمان‌های بسیار قدیم در طب مردمی کاربرد داشته و امروزه هنوز هم به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اسانس هلو

بعضی از گیاهان (بخصوص درختان میوه‌دار) حاوی روغن‌های ضروری نیستند.این موضوع که چرا طبیعت آن را به این روش کار کرده است دشوار است. اما هیچ راهی برای استخراج “جوهر” از میوه هلو، برگ، پوست درخت یا هر قسمت دیگر از گیاه از طریق تقطیر یا هر روش دیگری وجود ندارد.درعوض، عطر و بوی هلو آبدار را به صورت کاملاً مصنوعی و یا با ترکیب روش‌های کاملاً مصنوعی تهیه می‌شود.

مزایا و استفاده از اسانس هلو

بسیاری از افراد بو کردن رایحه هلو تازه که با خامه مخلوط شده است، دوست دارند.این می‌تواند خاطرات نشستن روی ایوان را در یک شب گرم تابستان، خوردن بستنی وانیلی پوشیده از برش‌های هلو تازهرا به شما برگرداند.مخلوط اسانس هلو با روغن رایحه وانیلی یا روغن ضروری وانیل می‌تواند احساس مشابهی را ایجاد کند!  چند قطره روغن هلو و وانیل را در یک مرطوب‌کننده غبار مایع امتحان کنید تا احساس آرامش را در خانه خود ایجاد کنید.اسانس هلو به صورت خالص ترکیبی آرامش‌بخش است که برای ماساژ، مراقبت از صورت و تهیه‌ی عطر استفاده می‌شود.

چند قطره روغن عطر هلو را به یک عطر توت مانند تمشک یا توت‌فرنگی اضافه کنید و برای ایجاد یک روغن بدن خامه‌ای با پایه روغن نارگیل تکه‌دار استفاده کنید.سعی کنید یک روغن عطر هلو را به صابون‌های خود اضافه کنید.خواه صابون‌هایی با نوار جامد یا صابون‌های مایع باشند. آن را با رایحه‌ای از گل مانند اسطوخودوس یا ماگنولیا برای پیچ و تاب تعجب‌آور مخلوط کنید. دقیقاً بوی آن مانند یک نسیم تابستانی می‌باشد.

احتیاط در مصرف اسانس هلو

تهیه اسانس خالص هلو امکان‌پذیر نیست، به این معنی که هر نوع اسانس هلو 100٪ خالص و طبیعی تولید نمی‌شود. این عطر ممکن است هنوز هم عالی باشد.روغن دارای خواص مصنوعی بوده و نباید از آن برای درمان انواع بیماری‌ها یا مشکلات سلامتی استفاده شود.

سایر محصولات:

شما می‌توانید برای تهیه محصولات به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست