خرید اسانس لیلیوم

 اسانس لیلیوم

گل لیلیوم در مراتع و دامنه‌های چمن‌زار در ارتفاعات کم تا متوسط در امتداد سواحل غربی آمریکای شمالی از ونکوور تا جنوب کالیفرنیا رشد می‌کند. پس از گرده‌افشانی، گلبرگ‌های بزرگ لیلیوم برای محافظت از دانه‌ها به هم می‌چسبند، تا بالغ شوند. این گل غذای اصلی بسیاری از مردمان بومی آمریکاست و اهمیت آن به قدری است که ‌می‌توان مزارع لیلیوم را به مالکیت و ارث برد. گل‌های لیلیوم که درست پخته شده‌ باشند، شیرین و بسیار قابل هضم هستند.

اسانس گل لیلیوم

اسانس گل لیلیوم ماهیت معنوی-جنسی فرد را پاک و متعادل می‌کند. این داروی شگفت‌انگیز، صمیمیت را در یک رابطه افزایش می‌دهد و پلی را بین انرژی‌های زن و مرد می‌سازد. اگر فکر می‌کنید، سخنان شما بی‌معنی یا کم‌اثر هستند یا در بیان مطالب ناتوان هستید، چاکرای گلو شما تحت تأثیر قرار می‌گیرد و ممکن است بر عملکرد غده تیروئید تأثیر بگذارد. (غده تیروئید به عنوان غده پروانه‌ای نیز شناخته می‌شود.)

اسانس گل لیلیوم به شما کمک می‌کند، تا آنچه را که می‌خواهید خلق کنید و برای ساختن زندگی معنادار و قدرتمند به گفتگو و صحبت بنشینید. این موضوع می‌تواند شامل یک گفتگوی درونی یا مکالمه‌ای با اطرافیان شما باشد. کلمات دارای ارتعاشاتی هستند و این ارتعاشات نمادهای هندسه مقدس را ایجاد می‌کنند.

استفاده از صدای خود به عنوان تولیدکننده فرکانس و انتخاب افکار و کلمات خود به عمد برای ایجاد آنچه می‌خواهید، بسیار کارآمد است. اسانس گل لیلیوم از توانایی شما در انجام این کار پشتیبانی می‌کند. 

خرید اسانس گل لیلیوم

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد، ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع مختلف را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت تأمین کند. این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود. قیمت‌های عرضه شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید، ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست