فروش اسانس بادام تلخ

اسانس بادام تلخ چیست؟

اسانس بادام تلخ از نوعی بادام آجیلی به‌دست می‌آید. بسته به نوع درختی که تولید می‌کند، می‌توانند شیرین یا تلخ باشند. بادام شیرین از یک نوع درخت بادام (Prunus amygdalus var. dulcis) تولید می‌شود و حاوی مواد شیمیایی سمی نیست. بادام تلخ از نوع دیگری از درخت بادام (Prunus amygdalus var. amara) حاصل می‌شود و حاوی مواد شیمیایی سمی است.

مردم برای شرایطی مانند علائم کشش عضلانی، اسپاسم، درد و سرفه از بادام تلخ استفاده می‌کنند، اما هیچ مدرک علمی معتبری برای حمایت از این موارد استفاده وجود ندارد. حتی استفاده از بادام تلخ نیز می‌تواند نا امن باشد. اسانس فرار “بادام تلخ” همچنین از سایر هسته‌های میوه‌ای مرتبط از جمله زرد آلو، هلو و آلو تولید می‌شود. مشابه اسانس بادام تلخ، این اسانس فرار و سمی تلقی می‌شوند.

نحوه‌ی عملکرد اسانس بادام تلخ

اطلاعات علمی کافی درباره چگونگی عملکرد بادام تلخ برای شرایط مختلف پزشکی در دسترس نیست. بادام تلخ حاوی یک ماده شیمیایی سمی به نام اسید هیدروسیانیک (HCN) است که می‌تواند عوارض جانبی جدی ایجاد کند.

عوارض جانبی استغاده از اسانس بادام تلخ

  • بادام تلخ را به صورت خوراکی مصرف نکنید.
  • بادام تلخ به احتمال زیاد نا امن و مضر است.
  • این ماده حاوی یک ماده شیمیایی سمی به نام اسید هیدروسیانیک (HCN) است که می‌تواند عوارض جانبی جدی مانند کاهش سرعت سیستم عصبی، مشکلات تنفسی و مرگ ایجاد کند.

اقدامات احتیاطی و هشدارهای ویژه

به نظر خیلی بی‌عیب و نقص است که هر کسی از اسانس بادام تلخ استفاده کند، اما برخی از افراد دلایل دیگری برای استفاده از آن ندارند:

جراحی

بادام تلخ می‌تواند سیستم عصبی را کند کند. بی‌هوشی و سایر داروهای مورد استفاده در حین عمل نیز این کار را انجام می‌دهند. استفاده از بادام تلخ به همراه این داروها ممکن است باعث تحریک بیش از حد سیستم عصبی مرکزی شود.حداقل 2 هفته قبل از جراحی برنامه‌ریزی شده، استفاده از بادام تلخ را متوقف کنید.

خرید اسانس بادام تلخ

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ شما مشتریان عزیز، محصول مورد نیاز صنایع مختلف را با بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند. این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود. قیمت‌های عرضه شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست