فروش اسانس گیلاس

خواص و کاربردهای اسانس گیلاس

گیلاس های بسیار شیرین بومی خاورمیانه، اروپا، آمریکای شمالی که دارای رنگ قرمز روشن هستند، برای چند قرن اخیر اهلی شده‌اند. ترکیه، ایران و ایالات متحده بزرگ‌ترین کشورهایی هستند که در تولید گیلاس پیشرو هستند. این میوه کوچک شیرین همچنین به عنوان Prunus avium شناخته شده است، در حالی که در جهان گیاه‌شناسی به عنوان Prunus cerasus شناخته شده است.

گیلاس به طور گسترده‌ای در کیک‌ها، سالاد میوه‌ها و بسیاری از دستورالعمل‌های دیگر برای تقویت طعم غذا استفاده می‌شود.جدا از این استفاده‌های آشپزی، گیلاس رسیده می‌تواند به صورت خام به عنوان میوه میل شود.گرچه گیلاس دارای فواید سلامتی زیادی است، اما هنوز هم از گیلاس برای تهیه یک روغن ضروری استفاده نمی‌شود. روغن هسته گیلاس می‌تواند فواید زیادی داشته و دارای عطر و بوی قوی باشد.انواع مختلف روغن گیلاس در بازار وجود دارد. برخی از آن‌ها روغن شکوفه گیلاس، روغن رایحه گیلاس، روغن گیلاس Maraschino، روغن گیلاس شکوفه ژاپنی و روغن گیلاس سیاه هستند.هر کدام از آن‌ها عطر و بوی مختلفی را حمل می‌کنند.

خواص و استفاده از روغن رایحه گیلاس:

گیلاس با فواید سلامتی فراوانی همراه است.آن‌ها به عنوان آنتی‌اکسیدان عمل می‌کنند، ایمنی بدن را بهبود می‌بخشند، به بهبود سلامت روده و کاهش سرعت پیری پوست کمک می‌کنند. اما اسانس گیلاس موجود در بازار اکثراً روغن رایحه گیلاس است و نباید از آن به صورت خوراکی استفاده شود.اما می‌توان از آن برای مقاصد مختلف دیگری مانند ساخت شمع و صابون، حمام استراحت و غیره استفاده کرد.

استفاده در شمع:

این اسانس را می‌توان در شمع‌سازی استفاده کرد. با سوختن شمع، رایحه این روغن عطری را در اتاق می‌گذارد و می‌تواند به آرامش بیشتر محیط خانه کمک کند.

صابون خانگی:

برای اضافه‌کردن مقداری عطر می‌توان از این روغن معطر در صابون خانگی استفاده کرد.این روزها بسیاری از افراد دوست دارند صابون را در خانه درست کنند و وقتی می‌خواهید مقداری عطر آرامش‌بخش قوی به صابون خانگی اضافه کنید، می‌توان از اسانس گیلاس استفاده کرد.این صابون معطر می‌تواند برای کسی که عاشق استفاده از صابون با رایحه‌های مختلف است، هدیه‌ای عالی باشد.

عطر و بوی خانه:

هیچ چیز خارق‌العاده‌ای برای خوشبو کردن خانه شما با رایحه‌ای که می‌تواند آرامش بخش باشد وجود ندارد.روغن رایحه گیلاس دارای چنین عطر و طعم است و هنگامی که رایحه اسانس برای عطر و بوی اتاق استفاده می‌شود، می‌تواند خانه شما را معطر کند.

استفاده از لوسیون‌ها و روغن‌ها:

می‌توان از آن در لوسیون‌های بدن، روغن‌های بدن و صابون‌های مایع دست استفاده کرد.همچنین می‌توان از آن در تمیز کردن محصولاتی مانند پاک‌کننده پارچه و پاک‌کننده کاشی استفاده کرد.باعث می‌شود پارچه‌ها و بوی اتاق بهتر شود.

سایر محصولات:

شما می‌توانید برای تهیه محصولات به سایت پیشگامان شیمی مراجعه نمائید. این محصولات در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست