خرید دی پتاسیم فسفات

خرید دی پتاسیم فسفات

فروش دی پتاسیم فسفات که یک ترکیب شیمیایی است و به صورت تجاری از ترکیب فسفات، فسفر و سدیم ساخته می شود. این منجر به یک ماده پودری سفید می شود که به راحتی در مایع حل می شود و می تواند به عنوان کود، افزودنی غذایی یا عامل بافر استفاده شود.دی پتاسیم فسفات (که گاهی به اختصار DKP نامیده می شود) به اندازه برخی افزودنی های دیگر رایج یا همه کاره نیست، اما همچنان در چندین حوزه عمده تولید غذا و نوشیدنی استفاده می شود.

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت دی پتاسیم فسفات

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت دی پتاسیم فسفات

به انگلیسی Dipotassium phosphate
نامهای دیگر

هیدروژن فسفات پتاسیم
مونوهیدروژن فسفات پتاسیم
نمک دی پتاسیم اسید فسفریک
دی بازیک فسفات پتاسیم

E number E340
فرمول شیمیایی K2HPO4
شناسه محصول (cas number) 7758-11-4
شکل ظاهری پودر سفید
بو بی بو
جرم مولی 174.2
دانسیته 2.44 g/cm³
ph 8.7 – 9.3
نقطه ذوب 465 درجه سانتیگراد
حلالیت محلول در آب، کمی محلول در الکل
⭐تولید کننده چین
⭐بسته بندی کیسه 25 کیلوگرمی
⭐قیمت دی پتاسیم فسفات لطفا تماس بگیرید💯

دی پتاسیم فسفات چیست

دی پتاسیم فسفات (DKP) یک نمک محلول در آب است که معمولاً به شکل یک ماده بی رنگ و سفید است. از نظر تجاری، به عنوان یک افزودنی غذایی، کود و عامل بافر شناخته می شود. برای سلامتی و تناسب اندام، مکمل های دی پتاسیم فسفات برای نقشی که در تولید ATP (آدنوزین تری فسفات) ایفا می کنند، که یک مولکول پر انرژی است که بدن شما برای انرژی نیاز دارد، جستجو می شود.

دی پتاسیم فسفات منبع اصلی پتاسیم و فسفر است. این جایی است که بخش “فسفات” وارد می شود. فسفات یک ذره باردار است که حاوی ماده معدنی فسفر است.
بدن شما به این نیاز دارد تا بتواند دندان ها و استخوان های سالم خود را حفظ، ترمیم و بازسازی کند. نه تنها این، بلکه فسفات باعث می شود عضلات شما منقبض شوند و همانطور که باید عمل کنند.

دی پتاسیم فسفات یک افزودنی غذایی است که بارها توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده و همچنین بسیاری از ارگان های مشابه در سراسر جهان بی خطر بوده است. همانطور که از نام آن پیداست، از طریق همجوشی شیمیایی پتاسیم و فسفات ایجاد می شود و نمکی را ایجاد می کند که در دمای اتاق پایدار است و به راحتی در آب حل می شود.

ساختار دی پتاسیم فسفاتموارد مصرف دی پتاسیم فسفات

DKP معمولا برای خواصی استفاده می شود که آن را به عنوان یک امولسیفایر، تثبیت کننده و بافت ساز موثر می کند. اگرچه بی خطر تلقی می شود، برخی متقاعد شده اند که اثرات بالقوه خطرناکی برای سلامتی دارد.

در صنایع غذایی، دی پتاسیم فسفات خوراکی به عنوان یک بافر موثر و عامل کیلیت عمل می کند، که همچنین ممکن است برای مخمر مواد غذایی، نمک امولسیون کننده و یک عامل هم افزایی آنتی اکسیدان استفاده شود. علاوه بر این، فسفات دی پتاسیم را می توان به دلیل استفاده از آن به عنوان یک افزودنی غذایی، روی بسیاری از لیبل ها و بسته ها یافت.
نقش آن در اینجا کاهش سطح اسید در غذاهای فرآوری شده، همراه با کاهش سطح سدیم در پنیرهای کم سدیم است. فسفات دی پتاسیم نیز به عنوان تثبیت کننده در خامه های غیر لبنی برای جلوگیری از انعقاد استفاده می شود. دی پتاسیم فسفات نیز خوراکی است و برای فواید سلامتی به عنوان یک مکمل مغذی و به عنوان تثبیت کننده پروتئین در نوشیدنی های تمرین وزن و مخلوط پودر استفاده می شود.

خواص دی پتاسیم فسفات

دی پتاسیم فسفات دارای چندین عملکرد مشترک است، از جمله:

 • منبع قلیایی

 • توقیف کننده

 • عامل امولسیون کننده

 • عامل رسوب دهنده

 • عامل بافر

 • تثبیت کننده پروتئین

 • متفرق کننده

 • منبع مواد مغذی

 • ماده مغذی تخمیر

 • عامل ضد پر و بافر اسید در کرم های غیر لبنی

 • سفید کننده در کاربردهای غذایی

پنج کاربرد رایج دی پتاسیم فسفات در غذا و نوشیدنی

به عنوان یک عامل بافر
دی پتاسیم فسفات طعم نسبتا کمی دارد و بنابراین گاهی اوقات به عنوان یک عامل بافر در غذاهای پودری – یا داروها استفاده می شود. به عنوان مثال، معمولاً در بسیاری از پودرهای غذایی دیده می شود که یک ماده نسبتاً بی اثر را اضافه می کنند.

به عنوان یک عامل ضد انعقاد
دی پتاسیم فسفات در جلوگیری از انعقاد در مایعاتی که ممکن است در حین حمل و نقل یا در قفسه جدا شوند، خوب است. یکی از کاربردهای مهم، در این مورد، خامه‌های مایع غیر لبنی است که در آن بافت خامه‌ای محصول را در طول عمر طولانی حفظ می‌کند.

به عنوان یک آنتی اکسیدان
دی پتاسیم فسفات یک نگهدارنده با خواص آنتی اکسیدانی است و به همین دلیل در بسیاری از محصولات غذایی یافت می شود.

به عنوان یک عامل ضد اسید
دی پتاسیم فسفات را می توان در بسیاری از محصولات لبنی، به ویژه پنیرها، به عنوان راهی برای کاهش محتوای اسید آنها استفاده کرد. در برخی موارد، ممکن است سطح سدیم را نیز کاهش دهد و در پنیر کم سدیم رایج است.

به عنوان مکمل 
شاید بزرگترین بازار واحد برای DKP بازار مکمل های ورزشی باشد، جایی که به عنوان محصولی فروخته می شود که مصرف کنندگان می توانند به غذاهای خود اضافه کنند. به عنوان یک منبع عالی و ایمن از هر دو پتاسیم و فسفات، به ویژه در میان بدنسازان و سایر ورزشکاران محبوب است.

علاوه بر این، در بسیاری از نوشیدنی های پروتئینی دیده می شود، زیرا می تواند هم به عنوان نگهدارنده و هم به عنوان منبع پتاسیم و فسفات عمل کند. همچنین اعتقاد بر این است که در کاهش درد عضلانی بعد از تمرین و همچنین بهبود در حمل و نقل اکسیژن در بدن مفید است.

چرا شرکت های تولید شیر از آن استفاده می کنند؟

به عنوان امولسیفایر، تثبیت کننده و بافت ساز استفاده می شود. و به طور خاص در شیر جو دوسر به عنوان یک تنظیم کننده اسیدیته استفاده می شود تا به شیر جو دوسر در تعامل با قهوه کمک کند و همچنین اجازه می دهد تا بهتر بخار شود.

فروش دی پتاسیم فسفات

ما یکی از واردکنندگان افزودنی های غذایی در ایران و مورد اعتماد تولید کنندگان مواد غذایی در سراسر کشور هستیم. اگر می خواهید نمونه های رایگانی دی پتاسیم و مونو پتاسیم فسفات برای تجزیه و تحلیل داشته باشید، لطفا با ما تماس بگیرید.

بسته بندی و ذخیره سازی

کیسه های 25 کیلوگرمی با روکش پلی اتیلن
در جای خشک و خنک نگه دارید. دور از رطوبت نگهداری شود.

چرا ما را انتخاب کنید

ما یک توزیع کننده مواد اولیه غذایی ویژه و مواد شیمیایی صنعتی هستیم. مجموعه ما شامل واسطه های شیمیایی تخصصی، سورفکتانت ها و افزودنی های عملکردی، مواد شیمیایی معطر، اسانس ها و همچنین مواد سفارشی است که فقط ما می توانیم تهیه کنیم. ما روابطی را با تامین کنندگان پیشرو جهانی تقویت کرده ایم تا دسترسی به طیف وسیعی از مواد شیمیایی، از کالا تا یافتن سخت را فراهم کنیم. و فرآیند کلید در دست ما آنچه را که نیاز دارید را در صورت نیاز ارائه می دهد. خدمات ما انعطاف پذیر، قابل اعتماد و قیمت رقابتی است و نمونه کارها ما از نظر کیفیت بی نظیر است. به همین دلیل است که پیشگامان شیمی، ما پیوند شما با مواد شیمیایی تخصصی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

همین حالا برای خرید مواد اولیه از ما مشاوره بگیرید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس گیرند.
جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست