خرید دایمتیکون 100

خرید دایمتیکون 100

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی با بهره‌گیری از چندین سال تجریه در واردات مواد اولیه آرایشی، محصول دایمتیکون 100 را از کشورهای آلمان و کره جنوبی وارد می‌کند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و خرید دایمتیکون 100 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

جهت استعلام

قیمت دایمتیکون 100

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

قیمت دایمتیکون 100 

قیمت دایمتیکون 100 که یک پلی دی متیل سیلوکسان متعلق به گروه گسترده دایمتیکون می‌باشد را از طریق تماس با کارشناسان ما دریافت کنید.

دایمتیکون چیست؟

دایمتیكون یا پلی دی متیل سیلوكسان (PDMS) به عنوان یك پلیمر مصنوعی از سیلیكون (عنصری طبیعی از زمین) و نرم كننده‌ای توصیف می‌شود كه با مهر و موم كردن فضاهای بین سلول‌های مرده سطحی لایه شاخی (برای ایجاد نرمی در پوست)، نرمی پوست را بهبود می‌بخشد (لایه بالایی اپیدرم).دایمتیكون با سبوم (ماده روغنی روی پوست شما) مخلوط نمی‌شود و اغلب در محصولات آرایشی و بهداشتی كه برای صورت طراحی شده‌اند مانند كرم‌ها، لوسیون‌ها، مرطوب‌كننده‌ها و پرایمرها استفاده می‌شود.

 

خرید دایمتیکون 100
خرید دایمتیکون 100

ساختار دایمتیکون 100

فرمول شیمیایی PDMS  CH3[Si(CH3)2O]nSi(CH3)3 است، جایی که n تعداد تکرار مونومر [SiO (CH3) 2] واحد است. سنتز صنعتی با واکنش خالص زیر می‌تواند از دی متیل دی کلرو سیلان و آب شروع شود:

 

خرید دایمتیکون 100

واکنش پلیمریزاسیون اسید کلریدریک را تکامل می‌بخشد. برای کاربردهای پزشکی و خانگی، فرایندی ایجاد شد که در آن اتم‌های کلر در پیش ماده سیلان با گروه‌های استات جایگزین شدند. در این حالت، پلیمریزاسیون اسید استیک تولید می‌کند که از نظر شیمیایی کمتر از HCl تهاجمی است. به عنوان یک عارضه جانبی، روند پخت نیز در این مورد بسیار کندتر است. از استات در مصارفی مانند تولید کلسیم سیلیکونی و چسب استفاده می‌شود.

شاخه‌ها در دایمتیکون 100 

هیدرولیز Si (CH3) 2Cl2 پلیمری تولید می‌کند که با گروه های سیلانول (−Si (CH3) 2OH) خاتمه می‌یابد. این مراکز واکنشی معمولاً با واکنش با تری متیل سیلیک کلرید “مسدود” می‌شوند:

2 Si(CH3)3Cl + [Si(CH3)2O]n−2[Si(CH3)2OH]2 → [Si(CH3)2O]n−2[Si(CH3)2O Si(CH3)3]2 + 2 HCl

می‌توان از پیش سازهای سیلان با گروه‌های اسید ساز بیشتر و گروه‌های متیلی کمتر مانند متیل تری کلروسیلان برای معرفی شاخه‌ها یا پیوندهای عرضی در زنجیره پلیمر استفاده کرد. در شرایط ایده‌آل، هر مولکول چنین ترکیبی به یک شاخه تبدیل می‌شود. از این می‌توان برای تولید رزین‌های سیلیکونی سخت استفاده کرد. به روشی مشابه، می‌توان از پیش سازهای دارای سه گروه متیل برای کاهش وزن مولکولی استفاده کرد، زیرا هر یک از این مولکول‌ها فقط یک سایت واکنش پذیر دارد. بنابراین انتهای یک زنجیره سیلوکسان را تشکیل می‌دهد.

PDMS کاملاً مشخص با شاخص چند پراکندگی کم و همگنی بالا توسط پلیمریزاسیون بازشده آنیونی حلقه‌ای از هگزامتیل سیکلوتری سیلوکسان تولید می‌شود. با استفاده از این روش می‌توان کوپلیمرهای بلوک خطی، کوپلیمرهای بلوک ستاره‌ای شکل هتروارم و بسیاری از ساختارهای ماکرومولکولی دیگر را ترکیب کرد.

این پلیمر در ویسکوزیته‌های متعدد تولید می‌شود، از مایع قابل نازک قابل انعطاف (زمانی که n بسیار کم است) تا یک نیمه جامد لاستیکی ضخیم (زمانی که n بسیار بالا باشد) تولید می شود. مولکول‌های PDMS به دلیل پیوندهای سیلوکسانی دارای ساختار (یا زنجیرهای) پلیمری کاملاً انعطاف‌پذیر هستند، که مشابه پیوندهای اتر استفاده شده برای انتقال لاستیک شدن به پلی اورتان‌ها است. چنین زنجیره‌های انعطاف پذیر هنگامی که وزن مولکولی زیاد است، به راحتی در هم گره می‌خورند، که منجر به سطح فوق‌العاده بالای ویسکوالاستیسیته PDMS می‌شود.

 

خرید دایمتیکون 100
خرید دایمتیکون 100

مزایای استفاده از دایمتیکون 100 

به طور کلی، خرید دایمتیکون 100 می‌تواند احساس، طول عمر و اثر بخشی سایر مواد موجود در محصولات مراقبت از پوست شما را بهبود بخشد.

دایمتیکون 100 احساس ابریشمی ایجاد می‌کند.

دلیل اصلی استفاده از سیلیکون‌ها (از جمله دایمتیکون) در محصولات مراقبت از پوست، خاصیت حسی آن‌هاست. آن‌ها یک پایان صاف و ابریشمی برای کرم‌ها و لوسیون‌های موضعی ایجاد می‌کنند و به یک محصول اجازه می‌دهند بافت سبک و احساس غیر چربی داشته باشد که به سرعت و به راحتی پخش می‌شود.

دایمتیکون 100 هیدراتاسیون را مهر و موم می‌کند.

دایمتیکون دارای خصوصیات انسداد است، به این معنی که می‌تواند در هیدراتاسیون مهر و موم شده و با تشکیل یک فیلم مقاوم در برابر آب بر روی پوست، رطوبت و مواد تحریک‌کننده خارجی را حفظ کند. دایمتیکون مانعی بر روی پوست ایجاد می‌کند که در برابر از دست دادن آب ترانسپیدرمال (TEWL) محافظت می‌کند که می‌تواند منجر به شرایط التهابی شود.

دایمتیکون 100 باعث شکستگی نخواهد شد.

با وجود انسدادی بودن، دایمتیکون غیر کومدوژنیک و غیر آکنه‌زا است. به دلیل این صفات، معمولاً در فرمولاسیون‌های بدون روغن برای ایجاد رطوبت طولانی مدت بدون گرفتگی منافذ استفاده می‌شود.

دایمتیکون 100 درخشش را کنترل می‌کند.

این ماده اغلب در محصولات آرایشی که برای صورت طراحی شده استفاده می‌شود زیرا باعث تبخیر عرق می‌شود اما درخشش رنگ روغنی را کنترل می‌کند. خرید و استفاده از دایمتیکون 100 در محصولات مراقبت شخصی از پوست محافظت می کند و به عنوان یک محافظ پوست در برابر رطوبت و مواد تحریک کننده خارج (مانند سایر مواد) که می‌تواند باعث درماتیت شود عمل می‌کند.

ایجاد بافت صاف

این ترکیب می‌تواند به بافت پوست کمک کند تا خطوط یا چین و چروک‌های صورت را پر کند و یک سطح صاف را برای یکدست شدن آرایش ایجاد کند، به همین دلیل است که اغلب در پرایمرها یافت می‌شود.

دارای ویژگی های نرم کننده است.

به عنوان نرم کننده، دایمتیکون برای نرم کردن و تسکین پوست کار می‌کند، اما دارای نتیجه سبک‌تر و چربی کمتر از سایر مواد است.

 

خرید دایمتیکون 100
خرید دایمتیکون 100

نظرات استفاده از دایمتیکون 100 چیست؟

در مورد اینکه آیا دایمتیکون و سایر سیلیکون‌ها می‌توانند منافذ پوستی را مسدود کرده و پوست مستعد آکنه را بدتر کنند، بحث هایی وجود دارد. در حالی که این ادعاها در مورد تحقیقات منتشر شده فعلی با جزئیات کامل مورد رسیدگی قرار نگرفته اند، اما شواهد را نباید نادیده گرفت و برخی از کاربران نیز به سادگی از بافت محصولات مبتنی بر سیلیکون بیزارند.

با گفتن این نکته، دایمتیکون به عنوان یک امولسیون کننده با جلوگیری از جداسازی سایر مواد، پیشرفت‌های چشمگیری در بافت بسیاری از محصولات پوستی ایجاد می‌کند. این ماده همچنین در ایجاد یک لایه مات موثر است، بنابراین در محصولات مراقبت از پوست برای کسانی که پوست چرب یا منافذ باز دارند محبوب است.

از دایمتیکون همچنین در کرم‌ها برای محافظت از تحریکات پوستی خفیف، لکه‌های خشک یا بهبود زخم‌ها استفاده می‌شود و به لطف مولکول‌های بزرگتر در قفل شدن رطوبت موثر است. در نهایت این یک انتخاب شخصی است، برخی افراد، محصولات بدون سیلیکون را ترجیح می‌دهند در حالی که دیگران برای نیازهای خاص پوست خود به دایمتیکون اعتماد می‌کنند.

عوارض جانبی دایمتیکون 100

اینجا جایی است که همه چیز کمی پیچیده می‌شود. از آنجا که دایمتیکون عامل انسداد منافذ پوست است، در مورد اینکه آیا باعث مسدود شدن منافذ و جلوگیری از جذب سایر مواد در پوست می‌کند، سردرگمی ایجاد می‌شود. اما طبق گفته محققان، هیچ پایه علمی برای این ادعاها وجود ندارد. آن‌ها توضیح می‌دهند: “سیلیكون‌ها غیر كمدوژنیك هستند. “شما حتی می‌توانید بگویید که” تمیزتر “هستند زیرا دایمتیکون‌ها مواد مصنوعی خالص هستند. روغن‌های گیاهی کاملاً پیچیده هستند و احتمال بیشتری برای داشتن مواد حساسیت زا دارند.”

“این ماده به عنوان عامل انسداد عمل می‌کند، اما دارای یک عملکرد اساسی در مرطوب کننده‌ها است و اصلاً شبیه قیاس ترسناک” قرار دادن فیلم پلاستیکی بر روی صورت شما “نیست که وبلاگ‌ها به آن اشاره می‌کنند. “دایمتیکون در واقع در مونوگرافی FDA برای محصولات دارویی محافظ پوست ذکر شده است. با این حال، از آنجا که دایمتیکون ماده‌ای نیست که شما به خودی خود استفاده کنید، محققان پیشنهاد می‌کنند قبل از استفاده از آن، محصول جدیدی را آزمایش کنید تا ببینید آیا فرمول به طور کلی برای شما مناسب است یا خیر.

 

خرید دایمتیکون 100

نحوه استفاده از دایمتیکون 100

به طور کلی، این ماده برای استفاده روزمره بی‌خطر است، اما تعداد و ترتیب استفاده از فرمول‌های حاوی دایمتیکون به خاصیت محصول بستگی دارد. اگر از آن در چیزی مثل مرطوب کننده یا پرایمر استفاده می‌کنید، بهترین توصیه این است که بعد از استحمام یا دوش گرفتن، آن را روی پوست تمیز و مرطوب بمالید و از آنجا که انسدادی است، شما ابتدا باید سرم و ژل‌های پایه آبی خود را استفاده کنید، سپس با استفاده از کرم‌ها، روغن‌ها و پمادها کار را تمام کنید تا جذب مواد فعال بهینه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست