خرید فروش اسید نیکوتینیک

اسید نیکوتینیک

اسید نیکوتینیک (B3) نیاسین یک ویتامین محلول در آب است که به خانواده ویتامین B تعلق دارد. این محصول در بسیاری از بافت‌های حیوانی و گیاهی همراه با فعالیت آنتی‌هیپرلیپیدمی رخ می‌دهد. نیاسین به شکل فعال نیاسین آمید تبدیل می‌شود، که جزئی از کوآنزیم‌های نیکوتین آمید آدنین دینوکلئوتید و فرم فسفات آن NADP است. این کوآنزیم‌ها نقش مهمی در تنفس بافت و در متابولیسم گلیکوژن، لیپید، اسید آمینه، پروتئین و پورین دارند.

اگرچه مکانیسم دقیق عملی که نیاسین کلسترول را کاهش می‌دهد به طور کامل شناخته نشده است، اما ممکن است با مهار سنتز لیپوپروتئین‌های با چگالی بسیار کم، با مهار آزاد شدن اسیدهای چرب آزاد از بافت چربی، افزایش فعالیت لیپوپروتئین لیپاز و کاهش آن عمل کند.

اسید نیکوتینیک

کاربرد اسید نیکوتینیک

نیاسین (اسید نیکوتینیک) برای پیشگیری و درمان کمبود نیاسین استفاده می‌شود. کمبود نیاسین ممکن است ناشی از برخی شرایط پزشکی (مانند سوء استفاده از الکل، سندرم سوء جذب، بیماری هارتنپ)، رژیم غذایی ضعیف یا استفاده طولانی مدت از برخی داروهای خاص مانند ایزونیازید باشد.

کمبود نیاسین می‌تواند باعث:

  • اسهال
  • سردرگمی (زوال عقل)
  • قرمزی زبان
  • تورم و لایه‌برداری پوست شود.

نیاسین همچنین به عنوان ویتامین B3، یکی از ویتامین‌های کمپلکس B شناخته می‌شود.اسید نیکوتینیک در رژیم غذایی از انواع غذاهای کامل و فرآوری‌شده به‌دست می‌آید که بیشترین مقدار آن در:

  • غذاهای بسته‌بندی‌شده مستحکم
  • ماهی
  • ماهی سالمون
  • برخی سبزیجات و سایر منابع حیوانی است.

از اسید نیکوتینیک برای پایین‌آوردن سطح کلسترول “بد” خون و تری‌گلیسیریدها استفاده می‌شود و سطح کلسترول “خوب” را افزایش می‌دهد.اسیدنیکوتینیک خطر ابطلا به بیماری قلبی را کاهش می‌دهد.اسیدنیکوتینیک علاوه بر اینکه به عنوان یک آنتی‌اکسیدان عمل می‌کند، در سیگنالینگ سلولی و ساخت و ترمیم DNA نیز نقش دارد.

فروش اسید نیکوتینیک

اسید نیکوتینیک در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول ویتامین B3 مورد نیاز صنایع غذایی و دارویی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

خرید اسید نیکوتینیک (B3)

پیشگامان شیمی یک شرکت با فناوری بالا است که در زمینه تحقیق و توسعه، و واردات انواع ویتامین‌های دارویی و غذایی تخصص دارد. دسترسی به شرکت ما در منطقه بسیار آسان بوده و ما مرکز تحقیق و توسعه مستقلی داریم، با یک تیم تحقیقاتی 7 نفره، چندین اختراع ثبت شده در حال حاضر موجود است.

ما بر واردات ویتامین‌های با کیفیت بالا از شرکت‌های معتبر اصرار داریم، بنابراین یک آزمایشگاه کاملاً مجهز حاوی دستگاه‌های ردیابی مانند HPLC ،GS، اسپکتروفتومتر، AAS، قطب‌سنج، تیتراسیون اتوماتیک، دستگاه جوجه‌کشی BOD، دستگاه جوجه‌کشی COD و دستگاه نقطه ذوب و همچنین استاندارد GMP کارگاه سنتز مواد اولیه مجهز به سیستم تمیز تهویه مطبوع 300000 سطح از ابتدای کار ما تأسیس شده است.

ما همچنین دارای 2 واحد فروش با بیش از 30 نفر هستیم و محصولات خود را در سراسر کشور می فروشیم. ما می خواهیم برای آینده‌ای روشن با شما همکاری کنیم. جهت استعلام قیمت پودر خالص اسید نیکوتینیک با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

برچسب:
جستجو در پیشگامان شیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست