فروش بوتیل بنزوات

بوتیل بنزوات که به اسید بوتیل بنزوئیک اسید نیز معروف است، عضو کلاس ترکیباتی است که به عنوان استرهای بنزوئیک اسید شناخته می‌شوند. استرهای بنزوئیک اسید مشتقات استر اسید بنزوئیک هستند. بنزوات بوتیل عملاً نامحلول (در آب) و یک ترکیب اساسی بسیار ضعیف است.

بوتیل بنزوات نوعی ترکیب مزه‌دار و خفیف، کهربا و بالزامیک است که در پاپایا یافت می‌شود و باعث می‌شود که به عنوان یک نشانگر تجاری بالقوه برای مصرف این محصول غذایی شناخته شود. همچنین بنزوات‌بوتیل با استری‌سازی مستقیم الکل‌بوتیل n با اسید بنزوئیک در شرایط آزمایشی تشکیل می‌شود.

مشخصات بوتیل بنزوات:

شکل ظاهری: مایع شفاف و بدون رنگ

فرومول مولکولی محصول: C 12 H 16 O 2

وزن مولکولی: 178.23

اسامی مترادف: N-Butyl؛ FEMA 8752؛ daicarixbn؛ آنتراپولاز؛ بوتیل‌بنزوات؛ DAI CARI XBN؛ آنتراپول‌آز

بسته‌بندی: بشکه‌های پلاستیکی 200 کیلویی

شرایط نگه‌داری: دور از نور خورشید، نگه‌داری در دمای 10 الی 25 درجه

مشخصات ایمنی:

  • بوتیل بنزوات از نظر تماس پوستی نسبتاً سمی و به واسطه بلع سمی ملایم است.
  • تحریک‌کننده شدید پوست و تحریک‌کننده چشم است.
  •  در هنگام قرار گرفتن در معرض گرما یا شعله قابل احتراق می‌باشد.
  • این محصول می‌تواند با مواد اکسید کننده واکنش نشان دهد.
  • برای مقابله با آتش، از Co2، مواد شیمیایی خشک، غبار آب، مه، از اسپری این محصول استفاده کنید. هنگامی که برای تجزیه گرم می‌شود، acrid و بخارهای تحریک‌کننده‌ای منتشر می‌کند.

فروش بوتیل بنزوات

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌ پروفرما و ریالی مشتریان عزیز، محصول بوتیل بنزوات مورد نیاز را بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته‌بندی‌های ۲۵ کیلوگرمی تأمین کند. و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید. برای سفارش این محصول با مشاوران مجموعه تماس حاصل فرمایید.

برچسب:

روال ثبت سفارش محصولات شیمیایی

با سلام و احترام ، روال ثبت سفارش مواد اولیه شیمیایی در شرکت پیشگامان شیمی به شرح زیر است. لطفا ابتدا با شماره تماس های زیر تماس گرفته ، بعد از مشاوره های لازم و پرسش و پاسخ های مورد نیاز جهت رفع ابهامات میتوان پیش فاکتور مورد نظر را صادر و روال پرداخت را طی کرد. در اخر هم با بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز این پروسه به اتمام میرسد.

۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

۰۹۱۹۵۳۸۰۵۷۲

درخواست مشاوره مواد شیمیایی
درخواست مشاوره مواد شیمیایی

معرفی محصولات و خدمات پیشگامان

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست