خرید الئورزین فلفل سیاه

خرید الئورزین فلفل سیاه

بازرگانی پیشگامان شیمی، با سابقه ایی درخشان در زمینه ی خرید و فروش مواد اولیه شیمیایی، آماده ی ارائه ی خدمات در جهت خرید الئورزین فلفل سیاه به شما خریداران عزیز می باشد.

جهت دریافت آنالیز

و استعلام قیمت الئورزین فلفل سیاه خوراکی و صنعتی

در ویسکوزیته های مختلف

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

مشخصات اولئورزین فلفل سیاه

ترکیبات مختلف  پیپرین و روغن فرار – پیپرین تا 50 درصد – روغن فرار تا 30 میلی لیتر در 100 گرم
مشخصات استاندارد 40 pip/20vo و 36/18 است
✅طعم و بو تند، فلفل سیاه آسیاب شده
✅رنگ سبز زیتونی
✅ظاهر مایع چسبناک
✅حلالیت محلول در روغن
💲قیمت استعلام بگیرید

اولئورزین فلفل سیاه چیست؟

Oleoresin فلفل سیاه با استخراج حلال توت خشک شده Piper nigrum L به دست می آید. طعم در ابتدا کمی گرم و مطبوع است و به دنبال آن احساسی تند و گزنده دارد.

کاربرد اولئورزین فلفل سیاه چیست؟

اولئورسین فلفل سیاه، بیشتر در صنایع غذایی به عنوان طعم دهنده و رنگ دهنده استفاده می شود. همچنین به عنوان یک نگهدارنده طبیعی مواد غذایی استفاده می شود. آب پرتقال یکی از نوشیدنی هایی است که از خواص نگهداری آن بهره می برد.

فلفل سیاه اولئورزین نام گیاهی ماده اولیه: Piper nigrum LBlack Pepper متعلق به خانواده Piperocaine است. این ادویه که اغلب به عنوان “پادشاه ادویه ها” شناخته می شود، از زمان های قدیم یک ادویه فوق العاده محبوب بوده است. فلفل را معمولاً خشک می کنند و به عنوان ادویه و چاشنی استفاده می کنند. این ماده یک مایع چسبناک است که از رنگ سبز تیره تا سبز زیتونی متغیر است. مانه کانکور تولید کننده پیشرو اولئورزین فلفل سیاه است. عصاره فلفل سیاه، مطابق با استانداردهای جهانی ایمنی مواد غذایی است.

ترکیب اولئورزین فلفل سیاه چیست؟

بازده اولئورسین 13.2٪ با محتوای پیپرین 33.3٪ و محتوای روغن فرار 15٪ بود. این شاخص آخر حداقل مورد نیاز برای این نوع اولئورسین است. به گفته نویسندگان هندی، محتوای روغن فرار در محدوده 20-27٪ در اولئورزین فلفل سیاه است. فلفل سیاه (Piper nigrum) نوعی انگور گلدار از خانواده Piperocaine است که برای میوه آن به نام فلفل شناخته می شود که معمولاً خشک شده و به عنوان ادویه و چاشنی استفاده می شود.
فلفل گرمای تند خود را بیشتر از پیپرین که هم از میوه بیرونی و هم از دانه به دست می‌آید به دست می‌آورد. فلفل سیاه بین 4.6 تا 9.7 درصد پیپرین دارد و فلفل سفید کمی بیشتر از این مقدار است.

کاربردهای اولئورزین فلفل سیاه

  • منبع غنی آنتی اکسیدان
  • باعث کاهش وزن می شود.
  • به پیشگیری از سرطان کمک می کند
  • سلامت مغز را بهبود می بخشد
  • طعم دهنده و رنگ دهنده
  • نگهدارنده طبیعی مواد غذایی

خرید اولئورزین فلفل سیاه در تهران و اصفهان

پیشگامان شیمی دفاتری واقع در تهران و اصفهان دارد. ساکنین این دو شهرستان که قصد خرید این محصول را از شرکتهایی واقع در تهران و اصفان دارند، با اطمینان از کیفیت، اولئورزین فلفل سیاه را از پیشگامان شیمی تهیه نمایند.

قیمت اولئورزین فلفل سیاه

قیمت اولئورزین فلفل سیاه به دلیل و.اردانی بودن محصول و وابسته بودن مواد اولیه به بازار جهانی و همچنین نوسانی که در قیمت دلار ایجاد می شود، به صورت روزانه متغیر است. جهت استعلام از قیمت اولئورزین فلفل سیاه با کارشناسان ما در واحد فروش در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست