فرمول فوم ضدعفونی کننده دست بدون الکل

فرمول فوم ضدعفونی کننده دست بدون الکل + فرمولاسیون

مقدار مواد تشکیل‌دهنده
فاز A
95.27 آب
0.66 سدیم متیل کوکوئیل تائورات
0.25 لوریل گلوکوزید
0.09 سدیم لوریل سارکوزینات
فاز B
2.00 اسید هیالورونیک
1.00 فنوکسی اتانول + اتیل هگزیل گلیسیرین
0.40 تترا سدیم گلوتامات دی استات
فاز C
0.13 بنزالکونیوم کلراید
فاز D
0.20 اسید سیتریک 

فرآیند تولید:

  1. به ظرف اصلی آب اضافه کرده و مخلوط کردن را را شروع کنید.
  2. سایر ترکیبات موجود در فاز A را اضافه کرده و مخلوط کنید تا کاملاً جا بیفتد.
  3. هیالورونات سدیم 1٪، تترا سدیم گلوتامات دی استات و مواد نگهدارنده را اضافه کرده و مخلوط کردن را ادامه دهید.
  4. فاز C را اضافه کنید، مخلوط کردن را ادامه دهید تا کاملاً ترکیب شود.
  5. اسید سیتریک را اضافه کنید تا pH در 5-6 تنظیم شود.

 مواد تشکیل دهنده فوم ضدعفونی کننده دست فاقد الکل

  • سدیم متیل کوکوئیل تائورات

سدیم متیل کوکوئیل تاتورات نمک اسید چرب نارگیل آمید N- متیل تائرین است. این یک خمیر سفید نرم است و از نارگیل گرفته شده است.

درختان نخل نارگیل (cocos nucifera) در سراسر جهان در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری که بارندگی سالانه آنها کم است رشد می کنند. و برای تولید الیاف، مصالح ساختمانی و مواد طبیعی. استفاده می‌شوند.

سدیم متیل کوکوئیل تاورات یک سورفاکتانت است که اجازه می‌دهد آب و روغن با هم مخلوط شوند و باعث تمیز شدن مواد شود. همچنین به عنوان یک ماده کف‌کننده طبیعی عمل می‌کند و جایگزین مناسبی برای سیلیکون‌های خشن است.

سدیم متیل کوکوئیل تائورات را می‌توان در صدها محصول مراقبت شخصی مانند شامپو، پاک‌کننده صورت، شستشوی بدن، درمان‌های آکنه، خمیر دندان، صابون دستی و سایر محصولات یافت.

  • لوریل گلوکوزید

لوریل گلوکوزید یک ماده زرد چسبناک است که از روغن هسته خرما، شکر ذرت یا نارگیل به دست می‌آید. این ماده سازنده نیز نوعی آلکیل گلوکوزید است که ماده‌ای است که از مخلوط کردن الکل‌ها و قند یا گلوکز تشکیل می‌شود.

لوریل گلوکوزید یک سورفاکتانت است، به این معنی که تنش سطحی مایعات را می‌شکند و باعث می‌شود همه چیز تمیز شود. این ماده را می‌توان در صدها محصول مراقبت شخصی از جمله شامپو، شوینده‌های صورت، شستشوی بدن، ضد آفتاب، وان حباب‌دار و انواع دیگر محصولات یافت.

ما از لوریل گلوکوزید به عنوان سورفاکتانت و پاک‌کننده استفاده می‌کنیم. در بررسی لوازم آرایشی و بهداشتی، این ماده برای استفاده در فرمولاسیون محصولات آرایشی بی خطر تلقی شده است.

سدیم لورویل سارکوزینات برای پوست و چشم غیر تحریک کننده است

سدیم لورویل سارکوزینات از سارکوزین، یک آمینو اسید طبیعی موجود در بدن انسان و تقریباً در مورد هر نوع مواد بیولوژیکی از حیوانات تا گیاهان گرفته می‌شود. سارکوزین از روغن نارگیل ساخته شده است.

سدیم لورویل سارکوزینات پاک‌کننده و تقویت‌کننده کف است که به اثر بخشی و احساس خمیر دندان ما کمک می‌کند.

سدیم لوروئیل سارکوزینات را انتخاب کردیم زیرا بسیار ملایم است، اما همچنین بسیار مؤثر است. علاوه بر این، این ماده در کتاب راهنمای مواد شیمیایی سبز موجود است.

  • هیالورونات سدیم

طبق گفته متخصص پوست، هیالورونات سدیم نمکی محلول در آب است که از هیالورونیک اسید گرفته می‌شود و به طور طبیعی در بدن یافت می‌شود. مانند هیالورونیک اسید، هیالورونات سدیم به طور باورنکردنی آبرسانی می‌کند، اما این فرم می‌تواند به عمق پوست نفوذ کند و در فرمولاسیون آرایشی پایدارتر باشد (به معنی ماندگاری بیشتر).

هیالورونات سدیم را به عنوان پودری شبیه به فیبر یا کرم توصیف می‌کنند که در مرطوب‌کننده‌ها و سرم‌ها یافت می‌شود. به عنوان یک ماده مرطوب‌کننده، هیالورونات سدیم با جذب رطوبت از محیط و لایه‌های زیرین پوست شما به داخل اپیدرم کار می‌کند.

همانطور که وینستین می‌گوید، هیالورونات سدیم “به عنوان مخزن آب در پوست عمل می‌کند و به آن در تنظیم میزان رطوبت کمک می‌کند.”

منبع:

(جهت خرید مواد اولیه فوم ضدعفونی کننده دست فاقد الکل با کارشناسان ما تماس بگیرید.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست