لورامید

فروش لورامید

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09190930600

تاریخچه لورامید

در طول زمان‌های قدیم، کوکامید DEA نامعلوم بود. قبایل قبیله‌ای عمدتاً از درخت نارگیل برای بسیاری از خواص زندگی خود استفاده می‌کردند. برگ و تنه برای پناهگاه و برای سبدها استفاده شد. این میوه برای غذا و پوسته برای سوخت استفاده شد. گوشت نارگیل، که در آن روغن نارگیل استخراج می‌شود، به عنوان یک ماده غذایی استفاده شد و بعدها برای بسیاری از خواص درمانی دیگر مورد استفاده قرار گرفت. حتی ریشه نارگیل برای بافندگی و بسیاری موارد دیگر در خانه مورد استفاده قرار گرفت.

همه مشتقات نارگیل از زمان قدیم بسیار محبوب بوده است. یک میوه عجیب و غریب نخل نارگیل با توجه به مزایای سلامتی روغن، آب، گوشت و شیر، از توجه ویژه برخوردار است. نارگیل در تمام اشکال طبیعی آن ممکن است برای شما بسیار مفید باشد. اما کوکامید DEA یک محصول طبیعی نارگیل نیست. 

کوآمید

کوآمید DEA هر دو محلول آب و روغن است. این یک عنصر رایج است که در بسیاری از محصولات مراقبت شخصی یافت می‌شود، زیرا آن امولسیون‌کننده و عامل فوم است. این نیز یک عامل ضخیم است که می‌تواند ویسکوزیته محلول آب را افزایش دهد. لورامید با واکنش ریتانالومین با مخلوطی از اسیدهای چرب از روغن نارگیل ساخته شده است تا یک ریتانالومید ایجاد شود که در این مورد مایع چسبناک و روشن است.

این مایع سپس توسط تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی به عنوان عامل فوم استفاده می‌شود و برای ایجاد یک بافت خامه‌ای در:

  • صابون
  • شامپو
  • تهویه مطبوع
  • لوازم آرایشی

استفاده می‌شود.

نشان داده شده که قرار گرفتن در معرض رژیم آلانومین شدید خطر ابتلا به سرطان را افزایش می‌دهد.

کاربرد لورامید

لورامید برای بسیاری از محصولات مراقبت شخصی استفاده می‌شود. از آن‌جا که توانایی فومشو و همچنین توانایی تثبیت سورفکتانت‌ها، به سرعت تبدیل به یکی از مواد اصلی است که معمولاً در شامپو، تهویه هوا و بسیاری از محصولات مراقبت از مو یافت می‌شود. این یک جایگزین غیر خشک‌کننده برای صابون معمولی محسوب می‌شود، بنابراین بسیاری از دستگاه‌های ضدعفونی‌کننده دست، دست‌ها و مرطوب‌کننده‌های دست، DEA کوکامید و لورامید را به عنوان عنصر اصلی آن‌ها در نظر گرفته‌اند.
دیگر محصولات شخصی که از ترکیب کاکامید DEA نیز استفاده می کنند عبارت‌اند از:

  • حمام حباب
  • موی سر
  • شامپو شوره سر
  • اسکراب حمام
  • روغن حمام

همچنین استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی بسیاری از سازمان‌ها و سازمان‌های نظارتی در نظر گرفته شده است. مطالعات همچنین نشان داده‌اند که لورامید به عنوان یک محصول شستشو به جای ترک محصول برای مراقبت از مو و مراقبت از پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سایر محصولات: تگزاپن

فروش لورامید

لورامید در بشکه‌های 200 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول لورامید مورد نیاز صنایع بهداشتی را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید