فرمولاسیون پاک کننده دو فاز آرایش

فرمولاسیون پاک کننده دو فاز آرایش صورت + مواد تشکیل‌دهنده

w/w (%) مواد تشکیل‌دهنده
فاز A
تا 100.00 آب
1.00 گلیسیرین
1.00 کلرید سدیم
1.00 ترهالوز
0.20 پلی آمینو پروپیل بیگوانید
فاز B
33.50 اتیل استر شی باتر
0.07 عطر
0.35 CI 6025
0.15 CI 61565
2.00 کره شی باتر
9.00 استئاریل اتیل هگزانووات
5.00 ایزوآمیل کوکوات

فرآیند تولید:

  1. فاز A را مخلوط کرده تا یکدست شود.
  2. فاز B را در یک ظرف جداگانه مخلوط کرده تا یکدست شود.
  3. هنگام مخلوط کردن، فاز B را به فاز A اضافه کنید.

مواد تشکیل‌دهنده پاک کننده دو فاز آرایش صورت

  • ترهالوز

ترهالوز، یک دی ساکارید متصل به آلفا است که به طور طبیعی و از دو مولکول گلوکز تشکیل شده است.ترهالوز به القای فرآیندی به نام اتوفاژی کمک می‌کند. به گفته محققان، این “فرآیند طبیعی است که بدن برای بازیافت سلول‌های قدیمی غیر ضروری یا ناکارآمد انجام می‌دهد.” این یک مکانیسم دفاعی است که بدن را در برابر آسیب‌ها و بیماری‌ها، پیری و عفونت‌ها محافظت می‌کند.

اتوفاژی همچنین در محافظت از بافت پوست مهم است و برای محافظت از پوست در برابر آسیب UV به خورشید بسیار ضروری است. در نتیجه، گاهی اوقات می‌توانید ترهالوز را به عنوان ماده‌ای در ضد آفتاب و محصولات آرایشی پیدا کنید.

“این خاصیت برای تقویت تشکیل عوامل مرطوب‌کننده طبیعی در اپیدرم پوست، برای حفظ آبرسانی است. اساساً، این به محافظت از پوست در برابر کمبود آب در شرایط خشک کمک می‌کند.” مطالعات بیان می‌کنند که ترهالوز همچنین به عنوان یک تثبیت‌کننده طبیعی پروتئین عمل می‌کند و آسیب قرنیه ناشی از UVB را به عنوان عامل موضعی که روی چشم استفاده می‌شود، کاهش می‌دهد، که ممکن است به سندرم خشکی چشم کمک کند.

  • ایزوامیل کوکوات

ایزوآمیل کوکوات یک نرم‌کننده طبیعی است. ویسکوزیته کم، چربی کمی دارد و به راحتی جذب می‌شود. توسط کاتالیز آنزیمی تولید می‌شود.این ترکیب اثر صابون شدن / سفید شدن کرم‌هایی را که به خصوص با امولسیون‌های طبیعی می‌تواند بوجود آید، هنگام استفاده از مقادیر زیاد موم یا الکل چرب، کاهش می‌دهد. افزودن ایزوآمیل کوکوات به چنین امولسیونی به طور مؤثر این اثر سفید کنندگی را کاهش می‌دهد.

  • پلی آمینو پروپیل بیگوانید

پلی آمینو پروپیل بیگوانید یک “پلیمر مصنوعی است که به عنوان ماده نگهدارنده و ضد میکروبی با طیف گسترده در محصولات مراقبت از پوست استفاده می‌شود.”این ماده را می‌توان در بسیاری از محصولات مراقبت شخصی “از جمله مراقبت از پوست، مواد آرایشی، محلول های مراقبت از چشم، مراقبت از زخم و مراقبت از جراحی” یافت.

  • اتیل استر شی باتر

اتیل استر شی باتر یک استر نرم کننده با عملکرد بالا، ایمن و تجدیدپذیر است که برای فرمولاسیون‌های مراقبت شخصی عملکردی و پایدار طراحی شده است.اتیل استر شی باتر یک استر با چسبندگی کم است که با پخش سریع و احساس پوستی سبک در هنگام استفاده مشخص می‌شود.این استر زیبا و سازگار با محیط زیست برای پاسخگویی به نیازهای فرمولاسیون‌های کاربردی و تجدید پذیر امروزی طراحی شده است و سازگاری خوبی با سایر مواد دارد.

(جهت خرید مواد اولیه پاک کننده دو فاز آرایش صورت با کارشناسان ما تماس بگیرید.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

همین حالا برای خرید مواد اولیه از ما مشاوره بگیرید فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره با شما تماس گیرند.
جستجو در پیشگامان شیمی
فهرست