فروش پتاسیم استات

خرید بیترکس

بیترکس ترکیبی از نمک با آنیون بی‌اثر مانند بنزوات یا ساکارید است. ساختار آن شبیه لیدوکائین است و ارتباط نزدیکی با نووکائین و بنزوکائین دارد. این ماده بدون بو، بی‌رنگ و غیر واکنشی است و باعث می‌شود ماده افزودنی مناسبی باشد که با هدف اصلی ترکیب پایه تداخل نداشته باشد.

برای استعلام قیمت بیترکس (تلخ کننده الکل)

و همچنین دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۷
۰۲۱۵۴۰۳۲۳۱۸
۰۹۱۲۹۰۰۸۸۶۲

 شنبه  تا چهارشنبه ۹ الی ۱۷ |  پنج شنبه ۹ الی ۱۳تماس با پیشگامان شیمی

این ماده دارای وزن شیمیایی 446.58116 گرم در مول و فرمول مولکولی C28 H3 4N 2O3 است. بیترکس به دنبال گاواژ گلوکز یا تجویز خوراکی عصاره گیاهان تلخ به موش‌های db / db باعث ترشح GLP-1 و انسولین می‌شود که منجر به کاهش سطح گلوکز خون می‌شود. یکی از نام‌های شیمیایی این ترکیب لیدوکائین بنزیل بنزوات است، اگرچه دناتونیوم فقط بیانگر نوع کاتیون آمونیوم رباعی است و ضروری برای شمارنده بنزوات نیست.

روش استفاده از بیترکس

انسان به طور معمول می‌تواند چیزهای شیرین، ترش، شور و طعم تلخ را حس کند. از بین این طعم‌دهنده‌ها، مواد شیمیایی با طعم تلخ بیشترین واکنش را دارند. حساسیت به طعم‌های تلخ به ژنتیک بستگی دارد: ژن TAS2R38 توانایی فرد در تشخیص تلخی مربوط به موادی مانند کینین را که ماده‌ای سازنده در آب مقوی است، تعیین می‌کند.

همچنین استاندارد این نوع طعم تلخ است. با غلظت 008/0 مول در متر مکعب، زبان انسان می‌تواند وجود کینین را تشخیص دهد. برای بیترکس، غلظت 0.000008 مول در متر مکعب برای انسان قابل تشخیص است.

بیترکس

کاربردهای بیترکس

مواد تلخی مانند بیترکس به عنوان افزودنی برای جلوگیری از بلعیدن تصادفی ترکیبات خطرناک خودرو مفید است. در اروپا و در برخی از ایالت‌های ایالات متحده، افزودن بیترکس در اتیلن گلیکول یا مایعات ضد یخ و شیشه شوی مورد نیاز است. محصولات خانگی رایج مانند پاک‌کننده شیشه، ضدعفونی‌کننده‌ها، مواد شوینده لباس و حشره‌کش حاوی مقدار مشخصی بیترکس است.

این ماده برای جلوگیری از مصرف قابل توجه مواد خطرناک بر روی سطح اسباب‌بازی‌ها به عنوان ماده تلخی اعمال می‌شود. این ماده همچنین برای جلوگیری از جویدن جوندگان از قطعات و تجهیزات، روی کابل‌ها و سیم‌های فضای باز اعمال می‌شود.

به انواع سموم دفع آفات، میله‌های غذایی گیاهی و جوندگان‌کش برای سرکوب بلع اضافه می‌شود، به ویژه هنگامی که کودکان خردسال با این مواد سمی تماس می‌گیرند. تاکنون، متداول‌ترین کاربرد بیترکس، الکل غیرخوراکی است و این باعث می‌شود که آن برای مصرف انسان مناسب نباشد و از تعرفه‌هایی که معمولاً در مورد الکل اعمال می‌شود، معاف شود.

در دامداری از بیترکس برای جلوگیری از آدم خواری در خوک‌ها و ورم پستان در گاو استفاده می‌شود. هنگامی که روی شاخه‌های جوان، شاخه‌ها و سایر سطوح اعمال می‌شود به عنوان ماده دفع‌کننده عمل می‌کند تا آفت به آن‌ها نزند.

بیترکس

فروش بیترکس

این محصول در پک‌های 1 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

قیمت بیترکس

بیترکس تلخ ترین ماده شناخته شده برای انسان شناخته شده است. این ماده بی‌اثر و بدون بو است، با این وجود غلظت‌های بسیار کم برای غیرقابل خوش شدن بودن محصول بدون تغییر در خصوصیات اصلی آن کافی است. از آنجا که فقط مقادیر بسیار کمی از بیترکس مورد نیاز است، این یک راه حل بسیار مؤثر است که می‌تواند به بیشتر محصولات سازگار اضافه شود تا از این طریق در خانه ایمن‌تر باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست