• آزمایشگاهی
  خرید هیالورونیک اسید

  هیالورونیک اسید

  خرید هیالورونیک اسید آیا هیالورونیک اسید (Hyaluronic acid) مرطوب‌کننده است؟ در صنعت زیبایی حقایق خاصی بخصوص درباره اطلاعات و قیمت…

 • آزمایشگاهی
  فروش Lidocaine لیدوکائین

  لیدوکائین

  خرید لیدوکائین HCL دارویی خرید لیدوکائین (Lidocaine Hydrochloride)، که به عنوان لیگنوکائین نیز شناخته می‌شود، دارویی است که برای بی‌حس‌کردن…

 • آزمایشگاهی
  فرمول بندی: ترکیب مواد معدنی و رتینول

  رتینول

  خرید رتینول امروزه مراقبت از پوست بین افراد تقاضای زیادی پیدا کرده است و تقریباً تمام خانم‌ها و آقایان به…

 • آزمایشگاهی
  فروش پتاسیم کلرید

  پتاسیم کلرید

  پتاسیم کلرید (همچنین به عنوان KCl یا نمک پتاسیم شناخته می‌شود) یک نمک هالید فلزی است که از پتاسیم و…

 • آرایشی و بهداشتی
  اکتیل دودکانول

  اکتیل دودکانول

  اکتیل دودکانول یک الکل اولیه زنجیره‌ای شاخه‌ای است که به عنوان ایزومر 2-اکتیل-1-دودکانل در لوازم آرایشی مانند رژ لب به…

 • آرایشی و بهداشتی
  فروش نانوکلوئید نقره

  نانوکلوئید نقره

  خرید نانوکلوئید نقره خرید نانوکلوئید نقره (AgNP) به دلیل خصوصیات فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد، در زمینه‌های مختلف از…

 • آزمایشگاهی
  فروش پترولیوم اتر

  پترولیوم اتر

  پترولیوم اتر (اتر نفتی) ترکیبی از هیدروکربن‌های آلکانی بالاتر به‌دست آمده و به عنوان بخشی از نفت هستند. پنتان‌ها، هگران‌ها…

 • آرایشی و بهداشتی

  لوریل الکل اتوکسیلات (لارت 4)

  مانند همه الکل‌های اتیوکسیلات، لوریل الکل اتوکسیلات (لارت 4) ترکیبی غیرونی است. در انتهای آبگریز هیچ بار الکتریکی ندارد و…

 • آزمایشگاهی
  خرید بنزوئیل پراکسید

  بنزوئیل پراکسید

  خرید بنزوئیل پراکسید بنزوئیل پراکسید را از کجا تهیه کنیم؟ جهت خرید بنزوئیل پراکسید چه عواملی را در نظر بگیریم؟…

 • آزمایشگاهی
  فروش اتیل الکل

  اتیل الکل

  اتانول (همچنین با عنوان‌های اتیل الکل، الکل غلات‌، الکل نوشیدنی یا به سادگی الکل نیز خوانده می‌شود) یک ترکیب شیمیایی…

 • آزمایشگاهی
  فروش پتاسیم سیترات

  پتاسیم سیترات

  پتاسیم سیترات (Potassium citrate) (همچنین به عنوان سیترات تری‌پتاسیم نیز شناخته می‌شود) یک نمک پتاسیم اسید سیتریک با فرمول مولکولی…

 • آزمایشگاهی
  خرید بیسموت

  بیسموت

  بیسموت یک عنصر شیمیایی با نماد Bi و عدد اتمی 83 است. ممکن است بیسموت عنصری به طور طبیعی یافت…

خرید مواد آزمایشگاهی

خرید مواد آزمایشگاهی با بهترین قیمت

در آزمایشگاه‌های مختلف با اهداف آزمایشگاهی گوناگون، نیاز به خرید مواد آزمایشگاهی وجود داشته و با در نظر گرفتن میزان حساسیت موجود در خصوص مواد اولیه آزمایشگاهی، لازم است که حتما این مواد از تأمین‌کننده یا واردکننده تخصصی صورت بگیرد. کاملا مشخص است که کمترین اشکالی در خصوص مواد اولیه بخش‌های آزمایشگاهی مختلف، می تواند نتیجه آزمایش‌ها را مخدوش ساخته و در این زمینه مشکلات زیادی به وجود بیاورد.

در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم موضوع خرید مواد آزمایشگاهی باید به چه طریقی صورت بگیرد و برای آن که نتیجه فعالیت‌های آزمایشگاهی هیچ گونه مخدوشی نداشته باشد، تا چه اندازه این مساله اهمیت داشته و ملاحظات آن چیست.

خرید مواد آزمایشگاهی طیف وسیعی از مواد مختلف را در بر می‌گیرد که برخی از آن‌ها نیازمند شرایط نگهداری خاص و حمل و نقل مخصوص به خود هستند. همین طور به لحاظ رده قیمتی نیز تفاوت قابل توجهی میان انواع مواد اولیه مورد نیاز در آزمایشگاه‌ها وجود دارد.

با توجه به حساسیت موضوع، برای خرید مواد اولیه مورد نیاز در یک آزمایشگاه، فارغ از این که حجم مواد مورد نیاز چه اندازه باشد، باید به سراغ شرکت‌های تولیدکننده داخلی یا تأمین‌کننده وارداتی رفت که این مواد را از بهترین کیفیت ارائه داده و ضمانت قطعی در خصوص آن‌ها وجود داشته باشد.

مواد شیمیایی اولیه مورد نیاز در آزمایشگاه‌ها می‌تواند شامل مواردی چون گرافن، نانو ذرات اکسید تنگستن، نانو ذرات اکسید روی، نانو ذرات سلنیوم، نانو ذرات کاربید تنگستن، نانو ذرات سیلیکا، نانو ذرات سیلیما نانو شل، نانو ذرات سیلیکا یو اس نانو، بوتانول، نانو ذرات نقره یو اس نانو، اکتانول، 1 و 3 فنیل دی آمین یا همان متا فنیل دی آمین، 1 نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید، نانو رس، نانو رس بنتونیت، نانو رس کلوزیت، 1 متیل 2 پیرولیدون، 1 و 3 و 5 بنزن تری کربونیل کلراید و… باشد.همان طور که مشاهده می‌کنید این مواد اولیه کاملا تخصصی بوده و قابل شناسایی برای افراد معمولی و بدون دانش لازم نیستند.

چطور بهترین مواد اولیه آزمایشگاهی را بخریم؟

اما در صورتی که نیاز به خرید جزئی یا کلی مواد اولیه آزمایشگاهی باشد، باید به نکات زیر توجه نمایید:
به سراغ تأمین‌کننده‌ای بروید که محصولات کاملی داشته باشد: اگر قرار باشد برای خرید مواد آزمایشگاهی دوره گردی کرده و هر بخشی از آن را از یک تأمین‌کننده یا تولیدکننده خریداری کنید، به مشکلات زیادی در این زمینه برخورد خواهید کرد. تقدم و تأخر تحویل، نیاز به جا به جایی پول با چند واحد و … از ساده‌ترین مسائلی هستند که در این حوزه خواهید داشت. شما باید با چند واحد تولیدی و تأمین‌کننده هماهنگی های لازم را انجام داده و یک خط خرید مستقیم و مستقل نخواهید داشت. اما در صورتی که در خرید این مواد اولیه مورد نیاز، تنها با یک تامین کننده وارد مذاکره شوید، همیشه می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که با تمام شدن هر یک از لاین های مواد اولیه آزمایشگاهی یا نیاز به خرید یک نوع ماده اولیه جدید، کافی است که با همین تأمین‌کننده تماس گرفته و تمامی خرید خود را به راحتی انجام خواهید داد.

به سراغ تأمین‌کننده حرفه‌ای بروید: در حال حاضر در هر حوزه‌ای با خیل عظیمی از فروشندگان روبرو هستیم. برای خرید مواد آزمایشگاهی باید حتما به سراغ تأمین‌کننده یا تولیدکننده دست اول رفته و محصولات را بدون واسطه خریداری کرد. در این موضوع حذف واسطه نه تنها به دلیل جلوگیری از افزایش قیمت مورد توجه قرار می گیرد، بلکه به دلیل حساسیت مواد اولیه شیمیایی، با خرید از مبدأ نسبت به شرایط نگهداری و سایر موارد حائز اهمیت در خصوص این مواد و محصولات، اطمینان خاطر بیشتری خواهیم داشت.

پیش از خرید از رضایت مشتریان تحقیقات کاملی به عمل بیاورید: در هر زمینه‌ای لازم است که پیش از خرید از یک شرکت یا کمپانی، رضایت مشتریان سابق آن را دنبال کرده و از سوابق شرکت اطمینان یابید. حال که قرار به خرید مواد آزمایشگاهی چون آکریل آمید، آب ژاول صنعتی و … است، باید حتماً جستجویی در سوابق شرکت ارائه‌دهنده کرده و ببینید چه شرکت‌های و آزمایشگاه‌های دیگری، در شمار مشتریان آن قرار دارند. به این صورت بهتر می توانید نسبت به خرید یا عدم خرید از این شرکت تصمیم‌گیری نمایید. گاهی اوقات برخی از آزمایشگاه‌ها یا واحدهای دیگر، با خرید جزئی از یک تأمین‌کننده، کیفیت محصولات آن را سنجیده، سپس به خرید روی می‌آورند.

کلام آخر

در پیشگامان شیمی می‌توانید بهترین محصولات شیمیایی و مواد اولیه آزمایشگاهی و سایر صنایع را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کرده و بهترین تجربه خرید را داشته باشید. شرکت پیشگامان شیمی در زمینه مواد اولیه شیمیایی به صورت کاملا تخصصی فعالیت کرده و مجموعه کاملی از این مواد و محصولات را در ویترین خود جای داده است.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید