• آزمایشگاهی
  خرید هیالورونیک اسید

  هیالورونیک اسید

  خرید هیالورونیک اسید آیا هیالورونیک اسید (Hyaluronic acid) مرطوب‌کننده است؟ در صنعت زیبایی حقایق خاصی بخصوص درباره هیالورونیک اسید وجود…

 • آزمایشگاهی
  فروش Lidocaine لیدوکائین

  لیدوکائین

  خرید لیدوکائین HCL دارویی لیدوکائین (Lidocaine)، که به عنوان لیگنوکائین نیز شناخته می‌شود، دارویی است که برای بی‌حس‌کردن بافت در…

 • آزمایشگاهی
  فرمول بندی: ترکیب مواد معدنی و رتینول

  رتینول

  خرید رتینول امروزه مراقبت از پوست بین افراد تقاضای زیادی پیدا کرده است و تقریباً تمام خانم‌ها و آقایان به…

 • آزمایشگاهی
  فروش پتاسیم کلرید

  پتاسیم کلرید

  پتاسیم کلرید (همچنین به عنوان KCl یا نمک پتاسیم شناخته می‌شود) یک نمک هالید فلزی است که از پتاسیم و…

 • آرایشی و بهداشتی
  اکتیل دودکانول

  اکتیل دودکانول

  اکتیل دودکانول یک الکل اولیه زنجیره‌ای شاخه‌ای است که به عنوان ایزومر 2-اکتیل-1-دودکانل در لوازم آرایشی مانند رژ لب به…

 • آرایشی و بهداشتی
  فروش نانوکلوئید نقره

  نانوکلوئید نقره

  نانوکلوئید نقره (AgNP) به دلیل خصوصیات فیزیکی و شیمیایی منحصر به فرد، در زمینه‌های مختلف از جمله اهداف پزشکی، صنایع…

 • آزمایشگاهی
  فروش پترولیوم اتر

  پترولیوم اتر

  پترولیوم اتر (اتر نفتی) ترکیبی از هیدروکربن‌های آلکانی بالاتر به‌دست آمده و به عنوان بخشی از نفت هستند. پنتان‌ها، هگران‌ها…

 • آرایشی و بهداشتی

  لوریل الکل اتوکسیلات (لارت 4)

  مانند همه الکل‌های اتیوکسیلات، لوریل الکل اتوکسیلات (لارت 4) ترکیبی غیرونی است. در انتهای آبگریز هیچ بار الکتریکی ندارد و…

 • آزمایشگاهی
  خرید بنزوئیل پراکسید

  بنزوئیل پراکسید

  با شنیدن کلمه “پراکسید”، اولین چیزی که به فکر شما می‌رسد، ممکن است در مورد ماده سفید کننده قوی باشد…

 • آزمایشگاهی
  فروش اتیل الکل

  اتیل الکل

  اتانول (همچنین با عنوان‌های اتیل الکل، الکل غلات‌، الکل نوشیدنی یا به سادگی الکل نیز خوانده می‌شود) یک ترکیب شیمیایی…

 • آزمایشگاهی
  فروش پتاسیم سیترات

  پتاسیم سیترات

  پتاسیم سیترات (Potassium citrate) (همچنین به عنوان سیترات تری‌پتاسیم نیز شناخته می‌شود) یک نمک پتاسیم اسید سیتریک با فرمول مولکولی…

 • آزمایشگاهی
  خرید بیسموت

  بیسموت

  بیسموت یک عنصر شیمیایی با نماد Bi و عدد اتمی 83 است. ممکن است بیسموت عنصری به طور طبیعی یافت…

 • آرایشی و بهداشتی
  فروش اکسید تیتانیوم

  اکسید تیتانیوم

  تیتانیوم، نهمین عنصر رایج پوسته زمین، فلزی است که معمولاً در گیاهان و حیوانات یافت می‌شود. تیتانیوم به طور طبیعی…

 • آزمایشگاهی
  فروش نیترات نقره

  نیترات نقره

  نیترات نقره چیست؟ نیترات نقره یک ترکیب معدنی با فرمول شیمیایی AgNO3 است. از یک پیوند یونی بین کاتیون نقره…

 • آزمایشگاهی
  فروش کاربید زیرکونیوم

  کاربید زیرکونیوم

  کاربید زیرکونیوم (ZrC) یک ماده سرامیکی نسوز بسیار سخت است، که به‌صورت تجاری برای ابزارهای برش استفاده می‌شود. این کار…

 • آزمایشگاهی
  کاربید تنگستن

  کاربید تنگستن

  کاربید تنگستن با فرمول شیمیایی (WC) یک ترکیب شیمیایی (به طور خاص، یک کاربید) است که حاوی قسمت‌های مساوی از…

 • آزمایشگاهی
  کادمیم اکسید

  کادمیم اکسید

  کادمیم اکسید یک ترکیب معدنی با فرمول CdO است. این ترکیب یکی از پیش‌سازه‌های اصلی سایر ترکیبات کادمیم می‎‌باشد. این…

 • آزمایشگاهی
  فروش زیرکونیوم

  زیرکونیوم

  زیرکونیوم یک عنصر شیمیایی با نماد Zr و عدد اتمی 40 است. نام زیرکونیـوم از نام معدنی به اسم زیرکون…

خرید مواد آزمایشگاهی

در آزمایشگاه های مختلف با اهداف آزمایشگاهی گوناگون، نیاز به خرید مواد آزمایشگاهی وجود داشته و با در نظر گرفتن میزان حساسیت موجود در خصوص مواد اولیه آزمایشگاهی، لازم است که حتما این مواد از تامین کننده یا واردکننده تخصصی صورت بگیرد. کاملا مشخص است که کمترین اشکالی در خصوص مواد اولیه بخش های آزمایشگاهی مختلف، می تواند نتیجه آزمایش ها را مخدوش ساخته و در این زمینه مشکلات زیادی به وجود بیاورد.

در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم موضوع خرید مواد آزمایشگاهی باید به چه طریقی صورت بگیرد و برای آن که نتیجه فعالیت های آزمایشگاهی هیچ گونه مخدوشی نداشته باشد، تا چه اندازه این مساله اهمیت داشته و ملاحظات آن چیست.

خرید مواد آزمایشگاهی طیف وسیعی از مواد مختلف را در بر می گیرد که برخی از آن ها نیازمند شرایط نگهداری خاص و حمل و نقل مخصوص به خود هستند. همین طور به لحاظ رده قیمتی نیز تفاوت قابل توجهی میان انواع مواد اولیه مورد نیاز در آزمایشگاه ها وجود دارد.

با توجه به حساسیت موضوع، برای خرید مواد اولیه مورد نیاز در یک آزمایشگاه، فارغ از این که حجم مواد مورد نیاز چه اندازه باشد، باید به سراغ شرکت های تولیدکننده داخلی یا تامین کننده وارداتی رفت که این مواد را از بهترین کیفیت ارائه داده و ضمانت قطعی در خصوص آن ها وجود داشته باشد.

مواد شیمیایی اولیه مورد نیاز در آزمایشگاه ها می تواند شامل مواردی چون گرافن، نانو ذرات اکسید تنگستن، نانو ذرات اکسید روی، نانو ذرات سلنیوم، نانو ذرات کاربید تنگستن، نانو ذرات سیلیکا، نانو ذرات سیلیما نانو شل، نانو ذرات سیلیکا یو اس نانو، بوتانول، نانو ذرات نقره یو اس نانو، اکتانول، 1 و 3 فنیل دی آمین یا همان متا فنیل دی آمین، 1 نفتیل اتیلن دی آمین دی هیدروکلراید، نانو رس، نانو رس بنتونیت، نانو رس کلوزیت، 1 متیل 2 پیرولیدون، 1 و 3 و 5 بنزن تری کربونیل کلراید و … باشد.همان طور که مشاهده می کنید این مواد اولیه کاملا تخصصی بوده و قابل شناسایی برای افراد معمولی و بدون دانش لازم نیستند.

چطور بهترین مواد اولیه آزمایشگاهی را بخریم؟

اما در صورتی که نیاز به خرید جزئی یا کلی مواد اولیه آزمایشگاهی باشد، باید به نکات زیر توجه نمایید:
به سراغ تامین کننده ای بروید که محصولات کاملی داشته باشد: اگر قرار باشد برای خرید مواد آزمایشگاهی دوره گردی کرده و هر بخشی از آن را از یک تامین کننده یا تولیدکننده خریداری کنید، به مشکلات زیادی در این زمینه برخورد خواهید کرد. تقدم و تاخر تحویل، نیاز به جا به جایی پول با چند واحد و … از ساده ترین مسائلی هستند که در این حوزه خواهید داشت. شما باید با چند واحد تولیدی و تامین کننده هماهنگی های لازم را انجام داده و یک خط خرید مستقیم و مستقل نخواهید داشت. اما در صورتی که در خرید این مواد اولیه مورد نیاز، تنها با یک تامین کننده وارد مذاکره شوید، همیشه می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که با تمام شدن هر یک از لاین های مواد اولیه آزمایشگاهی یا نیاز به خرید یک نوع ماده اولیه جدید، کافی است که با همین تامین کننده تماس گرفته و تمامی خرید خود را به راحتی انجام خواهید داد.

به سراغ تامین کننده حرفه ای بروید: در حال حاضر در هر حوزه ای با خیل عظیمی از فروشندگان روبرو هستیم. برای خرید مواد آزمایشگاهی باید حتما به سراغ تامین کننده یا تولیدکننده دست اول رفته و محصولات را بدون واسطه خریداری کرد. در این موضوع حذف واسطه نه تنها به دلیل جلوگیری از افزایش قیمت مورد توجه قرار می گیرد، بلکه به دلیل حساسیت مواد اولیه شیمیایی، با خرید از مبدأ نسبت به شرایط نگهداری و سایر موارد حائز اهمیت در خصوص این مواد و محصولات، اطمینان خاطر بیشتری خواهیم داشت.

پیش از خرید از رضایت مشتریان تحقیقات کاملی به عمل بیاورید: در هر زمینه ای لازم است که پیش از خرید از یک شرکت یا کمپانی، رضایت مشتریان سابق آن را دنبال کرده و از سوابق شرکت اطمینان یابید. حال که قرار به خرید مواد آزمایشگاهی چون آکریل آمید، آب ژاول صنعتی و … است، باید حتما جستجویی در سوابق شرکت ارائه دهنده کرده و ببینید چه شرکت های و آزمایشگاه های دیگری، در شمار مشتریان آن قرار دارند. به این صورت بهتر می توانید نسبت به خرید یا عدم خرید از این شرکت تصمیم گیری نمایید. گاهی اوقات برخی از آزمایشگاه ها یا واحدهای دیگر، با خرید جزئی از یک تامین کننده، کیفیت محصولات آن را سنجیده، سپس به خرید روی می آورند.

کلام آخر

در irchem می توانید بهترین محصولات شیمیایی و مواد اولیه آزمایشگاهی و سایر صنایع را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کرده و بهترین تجربه خرید را داشته باشید. Irchem در زمینه مواد اولیه شیمیایی به صورت کاملا تخصصی فعالیت کرده و مجموعه کاملی از این مواد و محصولات را در ویترین خود جای داده است.

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید