فروش پلی اتیلن گلیکول 800
فروشنده-پلی-نفتالین-سوافونات1
تگزاپون
فروش بنزالکونیوم کلراید
بسته بندی مواد غذایی
1
سود عرب
امولسیفایر قیر
اکریلیک اسید
سولفات مس
سباسیک اسید
مولیبدات سدیم
بی‌کربنات آمونیوم
سدیم متابی‌سولفیت
CMC
potassium chloride pure پتاسیم کلرید خالص
قیمت سدیم فرمات
خرید پتاسیم استات
Structural formulas and chemical model of toluene molecule
نانوکلوئید نقره
پتاسیم نیترات
کوکوپیت (Coco Peat)
کاپرولاکتام Caprolactam
پنتا اریتریتول
petroleum ether پترولیوم اتر
اپتیکال برایتنر
هیدروژن پراکسید
فروش آمبرلیت
سدیم پراکسید Sodium peroxide

خرید مواد شیمیایی صنعتی

در فاز صنعتی، به مواد شیمیایی اولیه گوناگونی نیاز است که با توجه به حساسیت تولیدات در صنایع مختلف از جمله صنایع تولیدی، صنایع مربوط به پوشاک، رنگ سازی، مواد پلاستیکی، صنایع نساجی و دیگر صنایع باید حتما از منبع معتبر تامین گردند. با در نظر گرفتن این موضوع که هر گونه ضعف در کیفیت خرید مواد شیمیایی صنعتی می تواند صنایعی که آن را مورد استفاده قرار می دهند، تهدید کند، باید برای خرید این مواد، به طور دقیق به شناسایی محصولات پرداخته و تامین کننده یا تولیدکننده ای را انتخاب کرد که از کیفیت و درجه خلوص محصولات شیمیایی آن اطمینان داشته باشیم.

از جمله مواد شیمیایی صنعتی می توان به آب اکسیژنه صنعتی، آب ژاول صنعتی، آب مقطر، آمونیوم کلراید صنعتی، اتیل استات، استون، استون صنعتی (حلال پاک کننده)، اسید سولفوریک، ایزو بوتیل استات صنعتی، ایزو پروپیل الکل، پترولیوم، پلی وینیل الکل، پلی وینیل پیرولیدون صنعتی، تولوئن، تیوسولفات سدیم، دی اتانول آمین صنعتی، زایلن صنعتی، سود پرک، دی اتیل اتر و … اشاره کرد.

برای خرید مواد شیمیایی صنعتی باید به نکات زیر توجه نمود:

در خرید مواد شیمیایی به سراغ تامین کننده معتبر بروید:

در صورتی که برای خرید مواد شیمیایی صنعتی از تامین کننده یا تهیه کنندگان غیرحرفه ای بهره مند شوید، احتمال این که محصولات غیرخالص و غیرحرفه ای دریافت کرده و در تولیدات خود دچار مشکل شوید، وجود خواهد داشت. از این روی لازم است که پیش از اقدام به خرید، شناسایی درستی در خصوص بهترین تامین کنندگان مواد شیمیایی صنعتی داشته و تامین کنندگی را انتخاب کنید که لیست کامل و جامعی از محصولات شیمیایی صنعتی داشته باشد. به این صورت می توانید نسبت به خرید همیشگی و مطمئن محصولات مورد نیاز خود، اطمینان حاصل کنید. با توجه به نیاز فعال ماندن خطوط تولید صنایع مختلف، در صورتی که تامین کننده به صورت مقطعی یا دائمی، دچار کسری مواد اولیه شود، مشکلاتی را برای خطوط تولید صنایع رقم خواهد زد.

از کیفیت مواد اولیه شیمیایی صنعتی اطمینان حاصل کنید:

با در نظر گرفتن این که کمترین مشکل در فرمول بندی و کیفیت مواد اولیه شیمیایی صنعتی، تولیدات صنایع هدف آن را با مشکل مواجه خواهد کرد، لازم است خرید مواد شیمیایی صنعتی را از محلی انجام دهید که نسبت به فرمولاسیون دقیق و صحیح و به کار گیری مواد ایمن و مناسب و مراحل تولید و نگهداری صحیح، اطمینان خاطر وجود داشته باشد. فارغ از این که محصولات و مواد شیمیایی اولیه مورد نظر تولید داخل بوده یا وارداتی باشند، باید این مورد حتما به صورت کاملا تخصصی چک شده و پس از آن که کنترل کیفیت صورت پذیرفت، می توان نسبت به تامین دائمی مواد شیمیایی صنعتی اولیه از این محل تامین کننده، اقدام کرد.

حمل و نقل و نگهداری صحیح صورت بگیرد:

در خصوص خرید مواد شیمیایی صنعتی لازم، غالبا با مایعات روبرو هستیم که احتمالا با توجه به حجم مورد نیاز، زیاد هم خواهند بود. اهمیت زیادی دارد که حمل و نقل و نگهداری این مواد به درستی صورت گرفته و در زمان حمل و نقل به لحاظ دمای محیط و شرایط نگهداری تا رسیدن به انبار مقصد، مشکلی بابت کیفیت آن ها به وجود نیاید. همین طور نگهداری در انبار محل مقصد تا زمان استفاده نیز باید مطابق با استانداردهای مربوط به هر گروه از مواد اولیه شیمیایی صنعتی باشد تا از کیفیت آن ها کاسته نشده و احیانا کارایی موثر خود را از دست ندهند.

کلام آخر

توصیه می کنیم با توجه به حساسیت موضوع، برای خرید مواد شیمیایی صنعتی به سراغ تامین کننده یا تولیدکننده معتبری بروید که به لحاظ موجودی همیشگی مواد اولیه و تضمین کیفیت آن ها در تراز یک قرار داشته باشد. به این شکل خروجی تولیدات صنعتی با کیفیت عالی همراه بوده و مشکلی از بابت رضایت مشتریان و دریافت استانداردها و گواهینامه های لازم نیز وجود نخواهد داشت.