اسید سولفامیک

فروش اسید سولفامیک

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

اسید سولفامیک به عنوان یک جامد کریستالی سفید ظاهر می‌شود. اسید سولفامیک، همچنین به اسید آمیدوسولفونیک، اسید آمیدوسولفوریک، اسید آمینسولفونیک و اسید سولفامییدیک نیز معروف است.

یک ترکیب مولکولی با فرمول H3NSO3 است. این ترکیب بدون محلول در آب کاربردهای بسیاری را پیدا می‌کند.

اسید سولفامیک قبل از تجزیه در دمای بالاتر در آب، تری‌اکسید گوگرد، دی‌اکسید گوگرد و نیتروژن در دمای 205 درجه سانتی‌گراد ذوب می‌شود.

اسید سولفامیک (H3NSO3) ممکن است یک ترکیب واسطه بین اسید سولفوریک (H2SO4)، و سولفامید (H4N2SO2) در نظر گرفته شود، و به طور مؤثر جایگزین یک گروه هیدروکسیل (-OH) با یک گروه آمین (-NH2) در هر مرحله.

این الگوی بدون شکسته‌شدن نصف سولفونیل (-SO2-) می‌تواند در هر جهت دیگری گسترش یابد. سولفامات‌ها مشتقات اسید سولفامیک هستند.

کاربرد اسید سولفامیک:

اسید سولفامیک به طور عمده پیش‌ساز ترکیبات با طعم شیرین است. واکنش با سیکلو هگزایلامین و به دنبال آن افزودن هیدروکسید سدیم به C6H11NHSO3Na، سدیم سیکلامات می‌دهد.

ترکیبات مرتبط نیز شیرین‌کننده‌هایی مانند آسه‌سولفام هستند.

از سولفامات در طراحی بسیاری از داروهای درمانی مانند آنتی‌بیوتیک‌ها، نوکلئوزید / نوکلئوتید نقص سیستم ایمنی بدن انسان (HIV) مهارکننده‌های برگشت معکوس متن، مهارکننده‌های پروتئاز HIV (PIs)، داروهای ضد سرطان (استروئید سولفاتاز و مهارکننده‌های آنهیدراز کربنیک)، داروهای ضد صرع استفاده شده است. و داروهای کاهش وزن.

عامل تمیز کردن:

اسید سولفامیک به عنوان یک ماده تمیز کننده اسیدی، گاهی خالص یا به عنوان یک جزء از مخلوط‌های اختصاصی به طور معمول برای فلزات و سرامیک‌ها استفاده می‌شود.

این ماده اغلب برای از بین بردن زنگ‌زدگی و سنگ آهک استفاده می‌شود و اسید هیدروکلریک فرار و تحریک‌کننده‌تر جایگزین آن می‌شود که ارزان‌تر است.

به عنوان مثال، یک جزء از مواد دفع‌کننده خانگی است، به عنوان مثال، ژل ضخیم آهک-آهک حاوی 8 درصد اسید سولفامیک است و دارای pH 2/2 ،2 ،12 و یا مواد شوینده‌ای است که برای از بین‌بردن سنگ آهک استفاده می‌شود.

در مقایسه با اکثر اسیدهای معدنی قوی متداول، اسید سولفامیک دارای خواص نزولی آب، نوسانات کم و سمیت کم است.

این نمک‌های محلول در آب کلسیم و آهن را تشکیل می‌دهد.

اسید سولفامیک در مصارف خانگی:

اسیدسولفامیک به دلیل ایمنی ذاتی آن نسبت به اسید هیدروکلریک در مصارف خانگی ترجیح داده می‌شود.

اگر به اشتباه با محصولات مبتنی بر هیپوکلریت مانند سفید کننده مخلوط شود، گاز کلر تشکیل نمی‌شود، در حالی که رایج‌ترین اسیدها است.

واکنش (خنثی‌سازی) با آمونیاک، نمکی تولید می‌کند، همان‌طور که در بخش بالا نشان ‌داده شده است.

همچنین در نظافت صنعتی تجهیزات لبنی و آبجو کاربردهایی پیدا می‌کند.

اگرچه نسبت به اسید هیدروکلریک کمتر خورنده در نظر گرفته می‌شود، مهارکننده‌های خوردگی اغلب به پاک‌کننده‌های تجاری اضافه می‌شوند که یک جزء است.

می‌توان از آن برای دفع دستگاه‌های قهوه خانگی و اسپرسو و در پاک‌کننده‌های دندان استفاده کرد.

استفاده‌های دیگر:

 • کاتالیزور فرآیند استری‌سازی
 • تولید رنگ و رنگ‌دانه
 • مقیاس
 • منعقد کننده رزین‌های اوره-فرمالدئید
 • مواد لازم در رسانه های اطفای حریق. اسیدسولفامیک ماده اولیه اصلی سولفامات آمونیوم است که به عنوان یک ماده علف‌کش و مقاوم در برابر آتش به طور گسترده‌ای برای محصولات خانگی استفاده می‌شود.
 • صنعت خمیر و کاغذ به عنوان یک تثبیت‌کننده کلرید
 • سنتز اکسید نیتروژن با واکنش با اسید نیتریک
 • فرم محروم‌شده (سولفامات) یک عدد متداول برای نیکل (II) در آب‌کاری است.
 • در جداسازی یون‌های نیتریت از مخلوط یون‌های نیترات و نیترات (NO3- + NO2-) در طی تجزیه و تحلیل کیفی نیترات با استفاده از تست حلقه قهوه‌ای استفاده می‌شود.
 • پرداخت نقره
 • مطابق برچسب موجود در کالای مصرفی، محصول تمیز کننده نقره مایع TarnX حاوی تیواوره، مواد شوینده و اسید سولفامیک است.

سایر محصولات ما: تیواوره

فروش اسید سولفامیک:

اسید سولفامیک در کیسه‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول اسید سولفامیک مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌ وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید