تیواوره

فروش تیواوره

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

تیواوره چیست؟

تیواوره یک ترکیب ارگانیک از کربن، نیتروژن، گوگرد و هیدروژن است که فرمول شیمیایی آن CSN2H4 یا (NH2) 2CS است. این شبیه به اوره است، به جز اتم اکسیژن با یک اتم گوگرد جایگزین شده است.

خواص اوره و تیروئید به علت الکترونگاتیویته نسبی گوگرد و اکسیژن بسیار متفاوت است.

Thiourea یک جامد بلوری است که هر دو به طور طبیعی و مصنوعی هستند، که محلول در آب، محلول آمونیوم تیتانیتی و اتانول است. در گذشته، آن را به عنوان یک عامل تونتی عکاسی، یک جزء آماده‌سازی مو و یک ماده تمیز کننده استفاده می‌شود.

در حال حاضر، آن را فقط در مایع حیوانات چسب مایع و نقره مات و مبهم استفاده می‌شود. هنگامی که به تجزیه گرم می‌شود، تیوورا گازهای سمی اکسید نیتروژن و اکسید گوگرد را منتشر می‌کند.

کاربرد تیواوره در صنایع مختلف چیست؟

این ماده دارای داروهای کاربردی عالی و همچنین فعالیت‌های غیر دارویی در صنعت، شیمی تحلیلی و متالورژی است. این بررسی، نگاهی اجمالی به روش‌های سنتز و کاربرد آن‌ها در زمینه پزشکی و کشاورزی می‌باشد.

تیواوره تعدادی از برنامه‌های کاربردی دارویی و تعدادی از تیواوره در استفاده بالینی است. کاربرد داروهای تیروئیدی با گذشت زمان افزایش می‌یابد. در زمینه کشاورزی، تیواوره به عنوان:

  • تنظیم‌کننده رشد حشرات
  • عوامل ضد قارچی و علف‌کش استفاده می‌شود.

تیـواوره از استفاده در غذا ممنوع است. استفاده‌های صنعتی از تیووره شامل تولید رزین‌های مقاوم در برابر شعله و شتاب‌دهنده‌های ولکانیزه می‌شود. Thiourea به عنوان عامل کمکی در کاغذ دیازو (کاغذ فوتوکاپی حساس به نور) و تقریباً تمام انواع کاغذ کپی استفاده می‌شود. همچنین برای چاپ عکس‌های نقره‌ای-ژلاتین به‌کار می‌رود.

فروش تیواوره:

تیواوره در کیسه‌های 25 کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد.

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول تیـواوره مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

سایر محصولات ما: مونو اتانول آمین

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 11 =

Call Now Buttonبرای مشاوره تماس بگیرید