خرید آووبنزن
 • خرید آووبنزن

  شرکت پیشگامان شیمی محصول آووبنزن را از کشورهای هند و آلمان وارد می‌کند. جهت دریافت آنالیز و خرید آووبنزن با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

  آووبنزن چیست؟

  آووبنزن یکی از راه‌های مؤثر برای مراقبت از سلامت پوست و حفظ ظاهر جوان و محافظت از آن در برابر آفتاب است. ضد آفتاب‌ها مؤثرترین روش برای انجام این کار هستند. دو نوع ضد آفتاب وجود دارد، شیمیایی و فیزیکی.

  کرم‌های ضد آفتاب فیزیکی مانند اکسید روی و تیتانیوم دی اکسید اغلب پوست شما را متراکم می‌کنند و قدرت ماندگاری آرایش را کاهش می‌دهند. اینجاست که ضد آفتاب‌های شیمیایی مفید شده‌اند. یکی از این ضد آفتاب‌های شیمیایی خرید آووبنزون ​​است.

  آووبنزون ​​با جذب اشعه ماورا بنفش از پوست در برابر آفتاب سوختگی و ملانوم محافظت می‌کند و به محافظت از پوست در برابر آسیب سلول‌های سالم پوست و کلاژن کمک می‌کند. مانند اکثر ضد آفتاب‌ها، آووبنزون ​​با جذب اشعه ماورا بنفش و تبدیل آن‌ها به انرژی آسیب رساندن به پوست، گرما، کار می‌کند. آووبنزون ​​و مواد مشابه آن اغلب ضد آفتاب شیمیایی نامیده می‌شوند، همچنین می‌توان آن‌ها را ضد آفتاب آلی نیز نامید.

  آووبنزون ​​در محافظت از پوست در برابر اشعه UVA بسیار مؤثر است. با این حال، در معرض آفتاب به سرعت خراب می‌شود. این تجزیه با افزودن تثبیت‌کننده‌هایی مانند اکتوکریلن به حداقل می‌رسد. بیشتر فرمولاسیون‌های ضد آفتاب شیمیایی شامل بیش از یک ماده ضد آفتاب خواهد بود. این امر هم به دلیل بهبود طیف ضد آفتاب و هم به تثبیت اثربخشی آن کمک می کند.

  قیمت آووبنزن

  نحوه استفاده از آووبنزون

  هنگام استفاده از ضد آفتاب حاوی آووبنزون، حتماً تمام دستورالعمل‌ها و هشدارها را بخوانید. در حالی که استفاده از این محصول در بسیاری از مناطق بدن بی‌خطر است، شما باید محتاط باشید و از وارد شدن لوسیون به چشم یا دهان خودداری کنید.

  از آنجا که آووبنزون ​​ضد آب نیست، اگر زیاد عرق می‌کنید یا شنا کنید باید ضد آفتاب را مجدد بزنید. اگر قصد دارید مدت طولانی در آفتاب بمانید، پس از دو تا سه ساعت باید دوباره آن را تمدید کنید. از کرم‌های آووبنزون ​​به پوست شکسته یا تحریک شده استفاده نکنید، زیرا این ماده باعث تشدید تحریک می‌شود.

  دو نوع ضد آفتاب در بازار وجود دارد، یکی فیزیکی و دیگری شیمیایی. آووبنزون ​​در گروه ضد آفتاب های شیمیایی قرار دارد. با این حال، درک تفاوت هنگام تعیین محصول مناسب برای شما ضروری است.در مورد آووبنزون، این ماده معمولاً همراه با مواد مسدود کننده UVB استفاده می‌شود زیرا در جلوگیری از آسیب اشعه UVA بهترین عملکرد را دارد.

  همچنین، هر دو نوع ضد آفتاب، فیزیکی و شیمیایی، اغلب شامل موادی مانند اسید آسکوربیک یا ویتامین E برای محافظت در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد هستند. آسیب رادیکال آزاد به احتمال زیاد در ضد آفتاب های شیمیایی بیشتر از ضد آفتاب‌های فیزیکی است، بنابراین جستجوی این مواد در محصول ضد آفتاب مهم است.

  آیا آووبنزن در برابر UVA و UVB محافظت می‌کند؟

  آووبنزون ​​هنگامی که به تنهایی استفاده می‌شود یک ماده ضد آفتاب بسیار مؤثر نیست. مانند اکثر ضد آفتاب‌های شیمیایی، آووبنزون ​​برای کمک به افزایش توانایی‌های محافظتی خود به یک ضد آفتاب شیمیایی دیگر نیز نیاز دارد. با این حال، از اشعه UVA محافظت می‌کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  برچسب:

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست