فروش اتیدرونیک اسید، فروش اتیدرونیک اسید

اتیدرونیک اسید

اتیدرونیک اسید (HEDP) یک مهار کننده خوردگی اسید ارگانوفسفریک است. این می‌تواند با یون‌های Fe، Cu و Zn کلات را تشکیل دهد تا ترکیبات شیمیایی پایدار را تشکیل دهند. این محصول می‌تواند مواد اکسید شده روی سطوح این فلزات را حل کند. HEDP مقادیر عالی و اثرات مهار خوردگی را در دمای 250 ℃ نشان می‌دهد، و همچنین دارای پایداری شیمیایی خوب در pH بالا است، سخت می‌شود هیدرولیز شده، و سخت در شرایط نور و حرارت معمولی تجزیه می‌شود.

HEDP می‌تواند با یون‌های فلزی در سیستم آب واکنش دهد تا ترکیب شیمیایی هگزا را تشکیل دهد، به ویژه یون کلسیم هنگامی که با سایر مواد شیمیایی تصفیه آب ساخته شده است، اثرات هم‌افزایی خوب را نشان می‌دهد. حالت جامد HEDP پودر کریستالی مناسب برای استفاده در مناطق زمستانی و انجماد است. به علت خلوص بالا، می‌توان آن را به عنوان مواد تمیزکننده در زمینه‌های الکترونیکی و به عنوان مواد افزودنی در مواد شیمیایی روزانه استفاده می‌شود.

کاربرد اتیدرونیک اسید:

اتیدرونیک اسید یک نوع اسید فسفونی آلی است، که در مواد شوینده، تصفیه آب، لوازم آرایشی و درمان دارویی استفاده می‌شود.

HEDP به عنوان مقیاس و مهار خوردگی در گردش سیستم آب سرد، میدان نفتی و دیگ‌های کم‌فشار در زمینه‌هایی مانند برق، صنایع شیمیایی، متالورژی، کود، و غیره استفاده می‌شود. در صنعت بافته سبک، HEDP به عنوان مواد شوینده برای فلز استفاده می‌شود.

این محصول در صنعت رنگرزی، به عنوان تثبیت‌کننده پراکسید و عامل رنگ‌کننده استفاده می‌شود. همچنین در آب‌کاری نانو سیانید، HEDP به عنوان عامل کلاته به وفور کاربرد دارد.

آنالیز HEDP:

اتیدرونیک اسید

جهت دریافت آنالیز جدیدتر HEDP با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

سایر محصولات ما: پر سولفات پتاسیم

فروش اتیدرونیک اسید:

شرکت بازرگانی پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول اتیدرونیک اسید مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و بهترین کیفیت تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به‌وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همیشه پائین‌ترین قیمت است و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر مقایسه نمائید.

این مقاله از ۰ رای ۰ امتیاز گرفت
spinner در حال ثبت رای
فرمولاسیون مایع ظرفشویی
فهرست