فروش متیل پروپیلن گلایکول

خرید و فروش متیل پروپیلن گلایکول

اترهای گلایکول دارای زیرمجموعه‌ای به نام سری P (الکل + پروپیلن اکسید) هستند که یکی از اعضای این زیرمجموعه متیل پروپیلن گلایکول می‌باشد.

  • نام‌های رایج: PGM-MFG
  • نقطه جوش: 120 درجه سانتی‌گراد
  • فرمول: C4H10O2
  • نقطه اشتعال: 32 درجه سانتی‌گراد

مترادف‌ها

  • پروپیلن‌گلایکول‌متیل (Propylene glycol methyl (PGM
  • پروپیلن گلایکول مونو متیل Propylene glycol monomethyl
  • DOWANOLTM PM Glycol 
  • مونوپروپیلن گلایکول متیل Monopropylene glycol methyl

متیل پروپیلن گلایکول چیست؟

یک مایع شفاف و بی‌رنگ با بویی شبیه به اتر است.GM کاملاً در آب محلول و دارای نوسانات متوسط ​​است.شرکت داو تحت نام تجاری DOWANOLTM PM گلایکول اتر PGM را تولید و به بازار عرضه می‌کند.

متیل پروپیلن گلایکول

کاربردها

PGM به عنوان حلال در صنایع شیمیایی، کشاورزی، خودروسازی، رنگ‌ها، جلا دهنده‌ها، مواد شوینده و لاک استفاده می‌شود.کاربرد غالب آن به عنوان یک حلال در فرآیندهای مختلف تولیدی و همچنین به عنوان یک واسطه شیمیایی برای تولید پروپیلن گلیکول متیل اتر استات (PMA) است.متیل پروپیلن گلایکول به عنوان عامل انعقاد برای رنگ‌های بر پایه آب

PGM در تهیه پوشش‌دهنده‌ها برای تعمیر و نگه‌داری خودروها، معماری، صنعتی چوب و روکش‌هاPGM در تهیه محصولات تمیز کننده و تصفیه‌کننده مخصوص استخرهامتیل پروپیلن گلایکول همچنین به صورت پاک‌کننده‌های صنعتی، تجاری، خودروسازی و خانگی فرموله شده است.

احتیاط‌های لازم

تماس چشمی با PGM ممکن است باعث سوزش و تحریک موقت و خفیف شود.تماس پوستی طولانی مدت یا مکرر ممکن است باعث تحریک جزئی شود.در صورت بلع دارای سمیت کمی است.سطح بخار بالاتر از 100ppm باعث تحریک چشم، بینی و گلو می‌شود و در  1000ppm غیرقابل تحمل است.PGM قابل اشتعال در نتیجه باید این ماده را دور از گرما، جرقه و شعله نگه‌داری کرد. حین جابجایی هم باید به این نکته حتماً توجه نمود.PGM با اسیدهای قوی، بازهای قوی و اکسید کننده‌های قوی ناسازگار است و از تماس آن‌ها باید جلوگیری شود.

فروش متیل پروپیلن گلایکول

گروه بازرگانی پیشگامان شیمی این محصول را با بهترین قیمت و کیفیت آماده ارائه به شما مشتریان عزیز دارد.این محصول در سریع‌ترین زمان ممکن توسط سیستم حمل‌ و نقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال می‌شود.قیمت‌های عرضه‌شده توسط این شرکت همواره پائین‌ترین قیمت بوده و شما مشتریان عزیز می‌توانید ضمن استعلام قیمت، قیمت فروش ما را با قیمت سایر اشخاص حقیقی و حقوقی مقایسه نمائید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست