فروش آنزیم آمیلاز

خرید آنزیم آمیلاز

آیا می‌خواهیدآنزیم آمیلاز" href="https://irchem.ir/buy-amylase-enzyme/" target="_blank" rel="noopener"> آنزیم آمیلاز را خیلی راحت خریداری کنید؟ پیشگامان شیمی تأمین‌کننده عمده‌ی آنزیم‌ها با قیمت‌های رقابتی است. ما به عنوان وارد کننده، انواع آنزیم‌های صنایع غذایی را ارائه می‌دهیم.

آنزیم آمیلاز چیست؟

آلفا آمیلاز، (α-amylase) آنزیمی EC 3.2.1.1 است که هیدرولیز پیوندهای آلفای پلی‌ساکاریدهای بزرگ و مرتبط با آلفا، مانند نشاسته و گلیکوژن را انجام می‌دهد و باعث ایجاد گلوکز و مالتوز می‌شود. این نوع اصلی آمیلاز است که در انسان و سایر پستانداران یافت می‌شود.

همچنین در دانه‌های حاوی نشاسته به عنوان ذخیره غذایی موجود است و توسط بسیاری از قارچ‌ها ترشح می‌شود.تولیدکنندگان اصلی آمیلاز در بدن لوزالمعده و غدد بزاقی در دهان هستند. تقریباً 40 درصد آمیلاز خون از لوزالمعده ناشی می‌شود، به این معنی که آزمایش خون آمیلاز می‌تواند به تشخیص شرایطی که بر لوزالمعده تأثیر می‌گذارد، کمک کند.

آزمایش خون آمیلاز میزان آمیلاز موجود در خون فرد را اندازه‌گیری می‌کند. سطح غیر طبیعی آمیلاز ممکن است نشان‌دهنده لوزالمعده یا مشکل دیگر لوزالمعده باشد.آمیلاز یک آنزیم هضم‌کننده است که به بدن در تجزیه کربوهیدرات‌ها کمک می‌کند. غدد بزاقی و لوزالمعده هم آمیلاز تولید می‌کنند.

چندین بیماری مختلف پزشکی می‌تواند بر میزان آمیلاز خون تأثیر بگذارد. آمیلاز آنزیمی است که کربوهیدرات‌ها (عمدتاً نشاسته) را هیدرولیز می‌کند و به مالتوز، تری‌ساکارید مالتوتریوز و شاخه‌های کوچک قطعاتی را می‌گویند که دکسترین‌های حد نامیده می‌شوند.

عملکرد و کاربرد آنزیم آمیلاز

عملکرد اصلی آمیلاز هضم است، اما ممکن است در سایر جنبه‌های سلامت نیز شاید نه به طور مستقیم، بلکه به عنوان یک شاخص نقش داشته باشد. یک مطالعه نشان داد که افراد مبتلا به سندرم متابولیک به احتمال زیاد سطح آمیلاز سرمی کمی دارند. یک مطالعه دیگر نشان داد که سطح آلفا آمیلاز بزاق نسبت به استرس روانی بسیار حساس است.

این بدان معنی است که آمیلاز ممکن است در آینده از آن به عنوان وسیله‌ای برای سنجش میزان استرس استفاده کند. آمیلاز یک نقش کوچک اما مهم دیگر که همان پردازش و هضم گلبول‌های سفید مرده است را دارد.آمیلاز بخش مهمی از سلامت دستگاه گوارش شما است، اما بهترین راه برای به دست آوردن بیشترین استفاده از آن، ترکیب آن با سایر عوامل برای رسیدن به حداکثر اثر است.

یک راه برای انجام این کار از طریق مکمل‌هایی مانند Chewable Digest Enzymedica است. به طور طبیعی پرتقال با طعم و شیرین‌شده با زایلیتول بدون قند، حاوی آنزیم‌های آمیلاز، لیپاز، سلولز و پروتئیناز است که به شما در هضم انواع غذاهای مختلف کمک می‌کند. چندین گونه آنزیم را برای رسیدن به نتایج قوی‌تر و سریع تر ترکیب می‌کند.

آنزیم آمیلاز در مواد غذایی

آنزیم آمیلاز مسئول شکستن پیوندها در نشاسته‌ها، پلی‌ساکاریدها و کربوهیدرات‌های پیچیده در جذب قندهای ساده است. آمیلاز بزاق، اولین قدم در هضم شیمیایی مواد غذایی است. این یکی از مهم‌ترین دلایلی است که برای افراد بسیار مهم است که در حین غذا خوردن وقت بگذارند و غذای خود را کاملاً بجوند.

این مرحله اولیه در فرآیند هضم برای تجزیه مناسب مواد غذایی خورده‌شده و آزادسازی نهایی مواد مغذی موجود در بدن که بعداً در فرآیند هضم جذب می‌شوند، ضروری است. همچنان که نشاسته‌ها، پلی‌ساکاریدها و کربوهیدرات‌های پیچیده از طریق دستگاه گوارش ادامه می‌یابند، آن‌ها بیشتر از آمیلاز اضافی آزاد شده از لوزالمعده به روده کوچک پروگزیمال شکسته می‌شوند. 

پروتئاز یکی دیگر از آنزیم‌های مهم در هضم کارآمد غذای خورده پروتئیناز است. این مسئول تجزیه اولیه پروتئین‌ها و پلی‌پپتیدها از حیوانات و گیاهان و پروتئین‌هایی مانند گلوتن و کازئین است.آمیلاز، هر یک از اعضای کلاس آنزیم‌هایی که هیدرولیز (تقسیم یک ترکیب با افزودن یک مولکول آب) را کاتالیز می‌کنند، نشاسته را به مولکول‌های کربوهیدرات کوچک‌تر مانند مالتوز (مولکولی متشکل از دو مولکول گلوکز) تبدیل می‌کند.

دو دسته آمیلاز با نام آلفا و بتا در نحوه حمله به پیوندهای مولکول‌های نشاسته متفاوت هستند.آلفا آمیلاز در بین موجودات زنده بسیار گسترده است. در سیستم‌های گوارشی انسان و بسیاری از پستانداران دیگر، یک آلفا آمیلاز به نام پتالین توسط غدد بزاقی تولید می‌شود، در حالی که آمیلاز پانکراس توسط لوزالمعده در روده کوچک ترشح می‌شود. پتالین با غذا در دهان مخلوط می‌شود، جایی که بر روی نشاسته‌ها عمل می‌کند.

فروش آنزیم آمیلاز

آنزیم آمیلاز به صورت پک‌های ۲۵ کیلوگرمی آماده تحویل به شما مشتریان عزیز می‌باشد. شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، آنزیم آمیلاز و سایر مواد مورد نیاز صنایع مختلف را بهترین قیمت و کیفیت تأمین کرده و در اسرع وقت به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید.

قیمت آنزیم آمیلاز

قیمت آنزیم آمیلاز جهت استفاده در محصولات صنایع غذایی را از طریق تماس با کارشناسان فروش ما استعلام بگیرید.

اطلاعات بیشتر در مورد آلفا آمیلازها:

  • از آمیلازها به دلیل توسعه طعم و خاصیت ضد پوستی بیشتر در نانوایی‌ها استفاده می‌شود.
  • همچنین در ایجاد خمیر تأثیر مثبتی دارند.
  • آمیلازها می‌توانند روی نشاسته آسیب دیده یا ژلاتینی شده عمل کنند.
  • دوزهای مناسب آمیلاز می تواند خمیر و محصول نهایی را بهبود بخشد.
  • تخریب قابل توجهی از نشاسته آسیب دیده توسط غلظت‌های بسیار زیاد آمیلاز منجر به خمیر چسبنده می‌شود.
  • با افزایش محتوای آمیلاز به آرد، حجم و ساختار خرده بهبود می‌یابد.
  • آمیلازها تأثیر قابل توجهی روی نشاسته آمورف ژلاتینی دارند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست