متیل اتیل کتون (MEK)

فروش متیل اتیل کتون،قیمت متیل اتیل کتون

ارسال سفارش به سراسر کشور با سریع زمان

فروشنده: 09129008862

متیل اتیل کتون (MEK) یک مایع بدون رنگ مایل به زرد است که بویی شبیه به بوی نعنا دارد. نقطه اشتعال این محصول 20 درجه فارنهایت است و با آب و سایر مواد رایج واکنش نشان نمی‌دهد. این ماده به عنوان یک عامل سخت‌کننده برای پلاستیک‌های تقویت‌شده فایبرگلاس، در ساخت رزین‌های اکریلیک و به عنوان یک عامل سایش برای رزین‌های پلی‌استر غیر اشباع استفاده می‌شود. این عمل از طریق تشکیل رادیکال‌های آزاد انجام می‌شود که پلیمریزاسیون مونومر پلاستیک را تسهیل می‌کند.

مواد شیمیایی خالص یک پراکسید ناپایدار است که قادر به آزادسازی اکسیژن مولکولی است. MEK تجاری شامل مخلوطی از پراکسید، هیدروپروکسید و اکسیژن فعال در دی‌متیل‌فتالات (DMP) است که به عنوان یک رقیق‌کننده برای جلوگیری از تجزیه و انفجار MEK استفاده می‌شود. 

کاربرد متیل اتیل کتون (MEK):

متیل اتیل کتون (MEK) یک حلال مایع استفاده شده در پوشش‌های سطحی، چسب، جوهر چاپی، واسطه‌های شیمیایی، نوار مغناطیسی و روغن‌های ضد عفونی‌کننده روغن است.

مجله الکترونیکی نیز به عنوان یک محیط استخراج برای:

  • چربی‌ها
  • روغن‌ها
  • واکس‌ها
  • رزین‌ها

استفاده می‌شود.

این یک حلال بسیار کارآمد و همه‌کاره برای پوشش‌های سطحی است. MEK به ویژه در فرمولاسیون پوشش‌های جامدات بالا، که به کاهش انتشار گازها از عملیات پوشش کمک می‌کند، بسیار ارزشمند است. MEK مترادف بوتانون، اتیل‌متیل‌کتون و متیل استون است.

برای ساخت مواد شیمیایی دیگر و تولید موم از نفت مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فروش متیل اتیل کتون:

شرکت پیشگامان شیمی آمادگی دارد ضمن دریافت سفارش‌های مشتریان عزیز، محصول متیل اتیل کتون مورد نیاز را بهترین قیمت و بهترین کیفیت در بسته‌بندی‌های 165 کیلوگرمی تأمین کند و در سریع‌ترین زمان ممکن به وسیله سیستم حمل‌ونقل مطمئن به شهرهای مختلف ارسال نماید. برای سفارش این محصول با مشاوران مجموعه تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات ما: اسپن 20

آنالیز متیل اتیـل کتون (MEK)، فروش متیل اتیـل کتون (MEK)، خرید متیـل اتیل کتون (MEK)

سیدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره تماس بگیرید